Sizce hangisi en yakisikli?

de ekekirkriroror

• Sizce hangisi en yakisikli?
    30% (20)16% (6)25% (26)Oy Ver
    6% (4)24% (9)13% (13)Oy Ver
    17% (11)5% (2)13% (13)Oy Ver
    15% (10)27% (10)19% (20)Oy Ver
    32% (21)28% (10)30% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
21|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Burak canısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gene kapitalist sistemin sisirme pazar ürünlerini sergilemis birileri hayır vin diesel gibi jason statham gibi aktörlügun hakkını veren profesyonel adamları koysan neyse işini yapıyor emekçi adamlar sanatçı diyeceğim ama nerde bir mankenlik yarışması bir sene oyunculuk eğitimi sonra hop dedik televizyonlar aman ne güzel güzel

0|0
    0|0
    • Tamamda en iyi aktor demedim en yakisikli dedim , asil sisirme jasonda vin dieselde olur adami yolda gorsen simitci zannedersin

• Asıl sişirme vin diesel ve jasondur yolda görsem simitci sanarım demiştin ilk yorumunda bu söylediğini bu oyuncuların elde ettiği ün ve Şöhretin, sana gore tipsiz olduklari icin hakkını veremedigini haketmedigini düşündügün için söylediğini düşünüyorum şimdi ise ben yakışıklı olan izlenir demedim diyorsun kendinle çelişme vin dieselin tırnağı bile şu kadar adamdan daha fazla izlenmeye değer.

• Tip olarak şişirilen jason, vin dieseldir. Hatta cristiano ronaldo dur dünyada nerede branşında ünlü başarılı biri varsa çoook yakısıklı diye şişirilir halbuki yolda görsen apaçi simitçidir. Özetle Yakışıklı olan ünlüler kim dedim, bunlar şişirlme dedin halbuki sokakta görsende hayran kalırsın bunlara, oyunculukla alakasız sorular bunlar... Ve oyunculuklarıyla değil tipleriyle gündemde bunlar, jason statham vs. oyunculuklarıyla gündemdedir hakkıyla da hayran kitleleri paraları vardır ancak asla yakışıklı statüsünde değillerdir iyi misin olm sen

• burak biraz iyi sondaki cok cirkin

0|0
    0|0
  • Tabi ki de Mahmut Tuncer

0|0
    0|0
  • Kız olsam e ye verirdim

0|0
    0|0
  • Benim resmim nerde?

Bu anket sayılmaz 😄

0|0