Ahmet Kaya sevenler var mı acaba aramızda?

bu güzel insanı elbet seven arkadaşlarımız vardır diyorum sevmeyenlerde vardır belki tüm sevenlerine selam olsun..

Güncellemeler:
bu kadar güzel insanın sevmesi daha mutlu etti beni sağolun hepiniz eyvallah
herkese teşekkürler

2|3
10|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben nefret ederim. Bunu siyasi ya da başka şekilde yorumlaya bilir herkes ama ben 7-8 yaşımdan beri nefeet ederim ahmet kaya'dan

0|1
    0|0
    • insanların görüşlerine her zaman saygı duyarız biz yinede katıldığın için teşekkürler eyvallah güzel insan selamlar sana..

• Bende teşekkür ederim. Çocukluktan kalma benim durumum biraz kıskançlık diye bilirim. Açıklaması anlatması zor

• doğrudur güzel insan saygı duyarız elbet.. sevemediysen vardır bir sebebi senin gibi güzel bir insanın kalbinde yer etmemişse haklı bir nedenin olmalı..

• evet severek dinliyorum 👍🏼...

0|1
    0|0
    • yürekten selamlar sana güzel insan..

• Severim

2|1
    0|0
  • Evet cok severim

0|1
    0|0
    • eyvallah kardeşim selam olsun sana :)

• Bn ben

0|1
    0|0
    • eyvallah kardeşim hoş geldin :)

• Selam

0|1
    0|0
    • başım gözüm üstüne hoş geldiniz..

• Sanada selam olsun ✋

0|1
    0|0
  • Tabi ki de seviyoruz

0|1
    0|0
  • Kişiliğini bilmem karakterini araştırmadım ama şarkılarına bayılırım ve cokta güzeldir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İki güzel adam kocaman bir elmanın iki dev yürekli yarısıydı onlar. Konu biriyse diğeri dile gelmeden olmuyor. Rahmetlilerin şarkılarından öğrendik Blues un manasını, fikirlerin silah olmadan da insanları kalplerinden vura bileceğini, isyanın en güzel dillenişini ve direnişini. Onlar sağ ile solun tek buluşma noktasıydı yalnızlıklarda gizli ve aleni. Fikren uyuşmuyor olsak bile ne mutlu onlara ki Rahmet ile anıyorum. Başarı da budur zaten değil mi? Fikirler farklı ama yüreklerin sesi bir..

0|1
    0|0
    • aynen yüreğine sağlık üstad çok güzel dile getirdin..

• Severim, şarkılarını da dinlerim.

0|1
    0|0
  • vatain hainin nesini sevcem le$

0|1
    0|0
    • haklı nedenlerin olabilir tabi saygı duyarız

• ahmet kayanın yani rahmetlinin kişiligi karakterini bilmem ama şarkılarına bayılırım 10 yıldır dinliyorum vazgeçmem ahmet kayanın şarkılarından böyle bir ses bir daha dünyya gelmez

0|1
    0|0
  • As kardeşim

0|1
    0|0
  • Seviyorum ve etiket yapin sizlerde
    #Hursitkülternerede

0|1
    0|0
  • 7 24 dinliyorum şu an bile :D

0|1
    0|0
  • Ahmet kaya şarkıları bir harika.. Ama kişilik Olarak Tam bir hain.!

0|1
    0|0
    • saygı duyarız üstad selam olsun sana :)

Yükleniyor...