Biliyorum zor bir soru ama sizce hangisi?

biliyorum zor bir soru ama sizce hangisi daha güzel?

BLAKE LİVELY
Biliyorum zor bir soru ama sizce hangisi?

TAYLOR SWİFT

• Blake Lively
    23% (5)30% (3)25% (8)Oy Ver
  • Taylor Swift
    77% (17)70% (7)75% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bu ne ya herkes mi taylorcu burda. :D
Bana gore de lively. Taylorun sert bir bakisi var ama lively daha tatli bakiyor

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Blake Lively tabiki. Çok daha güzel Taylor'dan.

0|1
    0|0
  • Hiç biri efendim

1|0
    0|0
  • Sanırsın kızlarin ikiside sana boş degil senin seçim yapmak icin aklın karışmış... şu güzel bu güzel desek ne olucak biz cirkin olduktan sonra :D

0|0
    0|0
    • ne alakası var ya sadece senin dediğin durumlarda mı açık oylamaya sunabiliyoruz. belki hangisinin güzel olduğu konusunda endişelerim var ve sitedekilerin görüşünü almak istiyorum olamaz mı?

• Her kızlar soruyora giren tembel olmak mı sorunda nasil bir kafadasin yaz tatilin de karga bkunu yesede girerim girmese de ona ben karar veririm.. hee turkiyenin en iyi lise ve universitesine kendimi yirtarak kafa patlatarak gerekirse uykularimdan ödün vererek kazandiysam hatta hastada oldugum dogrudur.. ve okuyosam kusura bakmada söylediklerimi yargılayacak en son insan sensin :D mezun oldugum taktirde insanlara faydalı olacagimdan emin olabilirsin :)

• ulan embesil misin sen? yazdıklarınla çelişiyorsun en başta. senin ne zaman siteye gireceğine sen karar verirsin burada ne tür soracağıma da ben karar veririm. adamın asabını bozuyorsunuz sabah sabah. konuşmayım konuşmayım diyorum resmen gel de beni kaşı diyorsun. ulan sanane sorunun içeriğinden kimi temsil ettiğinden sanane benim sorduğum sorudan. ne görüyorsan onu yanıtla ankete cevap ver geç. soruyla hiçbir alakan yoksa da burda boş yapma. ne gereksiz bir adammışsın sen ya. okudum mezun olduktan sonra vatana millete hayırlı olcam diyor. kamil midir nedir bizde okul bitirdik ama bunu övünülcek bir şey olarak ortalık yerde sergilemedik. neyse bu kadarı bile sana yeter. ne sen beni gördün ne ben seni. bu konuşma hiç yaşanmadı varsay. ağır ergenmişsin nerden bileyim.

• Taylor Swift Daha kadınsı daha seksi

0|0
    0|0
Yükleniyor...