Eşiniz düğün pastasının yanında Neslihan Atagül dansı yaparsa ne tepki verirsiniz?

Neslihan Atagül & Kadir Doğulu çifti evlendi bildiğiniz gibi (Bilmeyen yoktur bence). Videolar da sosyal medyaya düştü. Bana gelin hanımım tavırları fazla nahoş geldi. Gelin asaletinden çok uzak halk tabiriyle "yırtık" tavırlar sergilemesi benim kendisine olan sempatimi bitirme noktasına getirdi diyebilirim. Fazlasıyla itici bulduğum Sinem Kobal bile inanılmaz zarifti tam bir prenses gibiydi. Sizler ne düşündünüz videoları izlerken?

İzlemeyenler de özellikle düğün pastasının başındaki videoyu izlemelerini tavsiye ediyorum. Ve ardından ankete bekliyorum :)

• Ayakkabının sivri yeriyle ağzına vururdum
    13% (8)21% (6)16% (14)Oy Ver
  • Bıçağı daha farklı emellerim için kullanırdım
    11% (7)3% (1)9% (8)Oy Ver
  • Pasta yerine yatırır onu keserdim
    10% (6)0% (0)7% (6)Oy Ver
  • Ben de ona eşlik ederdim
    26% (16)10% (3)21% (19)Oy Ver
  • Ahanda böyle bakardımEşiniz düğün pastasının yanında Neslihan Atagül dansı yaparsa ne tepki verirsiniz?
    31% (19)38% (11)33% (30)Oy Ver
  • Bana ne naparsa yapsın kremayı parmaklardım
    3% (2)17% (5)8% (7)Oy Ver
  • Ailemle göz göze gelmemeye çalışırdım
    6% (3)11% (3)6% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
7|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• 1|1
    0|0
  • Ahanda öyle bakardım

1|0
    0|0
  • Evlendiklerini bile az önce siteden öğrendim haliyle videoyu izlemedim

1|0
    0|0
  • bence birgün bile olmayan o anına katılsaydın bir geceye mahsus bırak istediği hayatı istediği gibi yaşasın bırakın bu kendini beğenmişlik tavırlı egoyu misal sen sarhoş olsan düzgünmü oynayacaksın yooo arap atı gibi bir oraya bir buraya sallana sallana oynayacaktın işte eşinde burda içmemesine rağmen o anki eğlencenin sarhoşu olmuş sen milletin nasıl baktığına bakma bence sen eşini o an olduğu gibi kabullenmen gerekiyordu buraya yazman değil saygılar

0|0
    0|0
  • O nasil bir dans ki

1|0
    0|0
  • Ağzına vururum

1|0
    0|0
  • nesi erotik bunun :) mal gibi el kol yapmış :)

0|0
    0|0
  • Bunlarla ugrasicaginiza yeni bilgiler ugraslar edinseniz?

0|0
    0|0
    • Yeni bilgilerle upraşmadığımı ne biliyorsun buraya kafa dağıtmaya geliyorum. Sanki atomu parçalıyordun da seni meşgul ettik sorularla tüh

• Belki bilgi öğrenmekten espriye vaktin kalmıyordur diye dedim ama maşallah hiç bir şeyden geri kalmıyormuşsun süper zeka

Kızlar Ne Diyor 6

• En mutlu günümde ne yaptığım şahsen kimseyi ilgilendirmez, ister masanın üzerinde göbek atarım ister pastam kesilirken öyle dans sergilerim

1|0
    0|0
  • Çok eğlenceli tatlı bir çift bence 😊 ama ben erkek olsam esimin oyle dans etmesine müsade etmem

1|0
    0|0
  • Cok sacmalamis ya tamam yeri gelince oynarsin ama pasta basindaki o kadar sacma olmus ki

1|0
    0|1
  • Kadının en mutlu günü ve davetliler de yakın dostları. Bunlar gayet normal!:)

0|0
    0|0
    • Şarkılarda oynayarak da belli edebilirdi mutluluğunu. Pasta kısmı çok gereksiz olmuş

• Simdi bu soruyu gorunce baktim da onun yerine ben utandim.. Kafasi guzel mi gitti dugune ne yapti

0|0
    0|0
  • Kızı zaten sevmiyordum haklıymışım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...