FİLM ÖNERİRMİSİNİZ?

Güzel tavsiye edebileceğiniz filmlerden önerebilirmisiniz

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

• -Orphan ( Evdeki düşman) filmini şiddetle tavsiye ederim gerilim seviyorsan çok hoşuna gidecektir.
    -Crimson Peak ( Kızıl tepe) filmide çok hoşuma gitti. Gotik romantizm diye geçiyor fakat hiç sıkılmıyorsun. Ben çok çabuk filmlerden sıkılan bir insanımdır ama sürükledi beni resmen. Görselliği muhteşem filmin.
    -Mezarına Tüküreceğim seriisi benim için efsanedir. Her kadının mutlaka izlemesi gerekiyor. Özellikle son filminde insana öyle bir hırs geliyor ki tecavüzcü ve sapık adamların ölüşünü zevkle izliyorsun :)
    -İçerde filmi de güzeldir. Biraz fazla kanlı fakat başroldeki kadın harbi psikopat yani.'' Bu ne ya böyle, evlerden ırak'' diyesi geliyor insanın :)
    - Korku seansını hiç uzatmıyorum bile kesinlikle izlemelisin belkide izlemişsindir :D
    -Eğer çok pis ağlamak istersen 12 yıllık esaret filmini izleyebilirsin. Siyahi kölelere yapılan acımasızlıklar ele alınıyor. Böyle şeyler amerikada falan gerçek olduğu için insan 2 kat daha fazla üzülüyor.
    -Biraz eski bir film izlemek istersen Armageddon'u önerebilirim Bruce Willis yetiyor zaten hem duygusal hem sürükleyici. Ben annemle izlemiştim mesela annem çok sever o filmi.
    Daha çok vardır da şu an aklıma gelmiyor :)

0|0
    0|0
    • Ay Arınma Gecesini unutmuşum bir arkadaş önermiş orda gördüm. Hayatımda izlediğim en muhteşem filmlerden biri. Kesinlikle izlemen gerekiyor 1. cisi çok sıkıyor ama Arınma Gecesi: Anarşi resmen ef-sa-ne. 3. filmi de çıktı Arınma Gecesi: Seçim Yılı.

Erkekler Ne Diyor 18

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Oda filmini yeni izledim ve gerçekten öneriyorum caresizligi umudu güzel anlatan dünyaya bakış acimizi sorgulatan kaliteli bir film (:

0|0
    0|0
  • Legends of the Fall
    Snatch
    Twelve Monkeys
    Şeytanın Avukatı
    Cube Serisi
    Memento
    Kelebek Etkisi
    Taxi Driver

0|0
    0|0
  • room
    miracles from heaven
    Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi
    eğer dram ve romantik ağırlıklı filmleri izlemeyi seviyosan bunları sana kesinliklikle öneririm çok etkileyiciler özellikle ilk ikisi

0|0
    0|0
  • Marslı

1|0
    0|0
  • The descent.

0|0
    0|0
  • Tarkan serisi favorim

0|0
    0|0
  • Lolita