En İyi Racon (Mafya) Dizileri Hangileriydi Sizce?

Kurtlar vadisi mi ezel mi deliyürek mi en iyi kavgalı mafyalı raconlu falan böyle dizilerden hangisini tavsiye edersiniz daha çok?

Güncellemeler:
öneri bekliyorum
yardım lütfennnn

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• birincisi ve en mükemmeli gerçek bir mafya dizisi olan, bu bir mafya dizisidir , bu bir osman sınav dizisidir sloganı ile başlayan KURTLAR VADİSİ dir. ikincisi yine bir osman sınav yapımı olan DELİ YÜREK tir ama o mafya dizisi değil , derin devleti ve o zaman türkiye de dönen dolapları anlatan bir dizi idi... ezel ise saçma sapan bir dizi idi...

0|1
    0|0
    • kurtlar vadisini izledim 1-97 bölümdü şimdi kvkp ye geçtim 8. bölümdeyim :) deliyüreğe de bakarım ozaman

• anlamadım hocam toparlar mısın azcık?

• toparlayayım hocam. deli yürek bumerang cehennemi, kurtlar vadisi ırak ve özelllikle de bana göre kurtlar vadisi filistin , çok iyi filmdir. kurtlar vadisi gladio bana göre iyi değildir. dizi olarak eni mafya kurtlar vadisi, en kötüsü kurtlar vadisi pusu. ikinci en iyi kurtlar vadisi terör dü ama engellediler. ilk bölümü ve sonra yayınlanan 2. bölümü güzeldi... mafya kurtlar vadisi en güzel dizi, sonra da deli yürek gelir. ezel ise bana göre bir işe yaramaz. bu benim şahsi fikrimdir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• kurtlar vadisi mafya dönemini bitiren dizi ezel mafya dizisine pek benzemiyordu ama güzeldi ben eski kurtlar vadisini tercih ederim

0|1
    0|0
  • Kurtlar vadisi pusu dan başkası yalan

0|1
    0|0
  • Mafyanın iyisi mi olur be artisliği iyi gösterme çabası

0|0
    0|0
  • ezel tek geçerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...