HOW I MET YOUR MOTHER DİZİSİ kadar beni neşelendirecek bir dizi var mı?

ulan böyle harika bir dizi olamaz.. içindeki tüm karakterleri her şeyi çok seviyorum.. 7. sezonu bitirdim.. Artık dizi bitiyor.. Bunun gibi hem güldürecek, hem eğlendirecek , hem düşündürecek.. ama her bölüm bittiğinde üzerinde pozitif bir enerji bırakacak bir dizi yok mu?

Güncellemeler:
eğlenceli, esprili bir dizi önerin :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Friends

0|0
    0|0
    • friends i biliyorum da HIMYM farklı reis :) bu tadda bir dizi olacağını zannetmiyorum

• oha o 10 yıl mı sürmüş.. dur şimdi ilgimi çekti :))

• Tabi :) bence friendsi de izle eminim sen de aynısını düşünüceksin

En İyi Erkek Görüşü

• My name is Earl izle ve himym ın ne kadar sıradan olduğunu gör derim. Asıl efsane o.

0|0
    0|0
    • hadi ya.. çok dizi izledim aslında ama burdaki karakterlerin güzel bir enerjisi var sanki.. izlerken sana akıyor gibi :) bakayım o dediğinne de

Kızlar Ne Diyor 3

• The Big Bang Theory var çok çok iyi bence. çok seviyorum onu.
    About A Boy en sevdiklerimden oldu.
    The Mindy Project
    Two And A Half Man

0|0
    0|0
    • big bang theory çok izledim.. o böyle değil kesinlikle değil reis :) .. two and half man a bakayım bir :)

• güzel güzel.. adamsın reis.. aynen devam.. hadi sana iyi seyirler :)

• teşekkürler :)

• grey's anatomy

0|0
    0|0
    • ismi bile kasvet çağırıyor sanki :)

• cok eglenceli bence ama huzunlu sahnneleri de yok degil. ben ucuncu sezondayim simdi

• tamam bir iki bölüm bakayım.. ama dediğim gibi ben böyle sürekli espri eğlence.. saçmalayarak gülmeleri olduğu için sevdim bunu.. aynen böyle bir şey lazım bana :)

• Bol şans ben iki yıldır o boşluğu dolduramadım 😭

0|0
    0|0
    • deme ya :) reis sendee hastasısın değil mi.. ulan barney gaymış en çok ona üzüldüm.. adamın esprilerinin her şeyinin hastasıydım.. kaçamak işler adamı gay çıktı şaka gibi :)

• Aynen yıkıldım resmen ancak bu kadar iyi rol yapılır 😄

• hiç sorma ya.. la adamın bir de çocukları falan var şaka gibi ya :) gay denince iğreniyorum ama adam çok iyi oyuncuydu.. neyse ya HIMYM efsanedir.. wair for it legenDARRRYY :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...