Game of thrones izleyen var mı bir şey sormam lazım?

Game of thrones izleyen var mı bir şey sormam lazım yeni başladım da :) :) :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne soracaktın?

0|1
    0|0
    • 2. bölümde cat diyor ki ormanı geçip lord starka haber vermeye gitcem ama sonra aryanın kurdu karalın oğluna saldırınca lord stark zaten winterfell de oluyo :/ anlamadım

• Bu dediğin benim de kafamı karıştırmıştı ilk izlediğimde. Ama geri dönmüyor. Arya ve Sansa da Ned'le birlikte başkente gidiyorlar. Yani zaten yanındalar.

• Aynen 3 ü izleyince anladım :)

En İyi Erkek Görüşü

• sor kardeşim

0|1
    0|0
    • Ya şimdi en başta ned kralın eli olmayı kabul ediyo ya, bunlar yani kralın ailesi ve ned 2. bölümde krallığa dönmüyo mu, aryanın kurdu kralın oğlunu yaralayınca falan hep ordalar anlamadım, bide 1 aylık yol falan diyolar ya krallık için :/

• Tamam saol :D

• eyvallah :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Sor knk

0|1
    0|0
  • İzlemeyen kaldı mı ki? bir ben kaldım heralde

0|1
    0|0
  • Saçma buluyorum

0|0
    0|0
  • sor bakalım

0|0
    0|0
    • Ya şimdi en başta ned kralın eli olmayı kabul ediyo ya, bunlar yani kralın ailesi ve ned 2. bölümde krallığa dönmüyo mu, aryanın kurdu kralın oğlunu yaralayınca falan hep ordalar anlamadım, bide 1 aylık yol falan diyolar ya krallık için? :/
      O arya sahnesinden önce de cat, ned e haber vermek için krallığa gitcem diyodu?
      2. bölüm de oluyo bunlar

• şimdi 3. bölümü izlemeye gidiyorummm ama yumurtalar ne zaman çatlıyacak onu söyleyebilirsin :)

• jon snow aslında ned starkın piçi değil. Kardeşinin oğlu. Yarı targaryen :D özür dilerim şimdiden dlkasjdlas

• İlerde de böyle cok zaman mekan sorunu yasayacaksın ışınlanıyolar gibi cok takılma yapımcılar da öyle diyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...