Oyunculuk için 3 seneyi çöpe atsam mı?

Arkadaşlar 3 ay önce İstanbul'da büyük bir ajansa kaydoldum. Bir kaç deneme çekimi filan derken 3 gün önce eylül ayı içinde çekimlerine başlanacak bir dizi için oyunculuk teklifi aldım. Ama şu an ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Dizi tutar tutmaz, o diziden sonra benim yüzüm tutar tutmaz bilemedim. Sizlerin görüşünü merak ettim. 3 senelik mühendislik bölümünü bırakmalı mıyım? Çünkü çekimler ve ders saatlerim çakışabileceği söylendi. Ve çok yoğun geçecek set çekimleri de cabaı filan denildi. Gözüm korktu işin açıkçası. Ama yüzün tutar derseniz denemeyi düşünüyorum. Fiziğim 183 ve kaslı bir yapım var.Oyunculuk için 3 seneyi çöpe atsam mı?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bilemedim

0|1
    0|0
    • Belki bilen biri çıkar

• Bilemedim ya

• 3ay

okulu dondur bir dene bence ne kadar istiyosun ona da bağlı tabi oyunculuk zor iş malum. Bide ajansına güveniyomusun gerçekten iyi bir yerse güvenebiliceksen başla bu işe. Ben Family Ajansda kayıtlıyım başka da ajans pek araştırmıyorum bilmiyorum orayı eğer gerçekten devamlı işin olucaksa denemeye değer. Oyunculuğun nasıl o önemli aslında kas fizik de biyere kadar.

En İyi Erkek Görüşü

• Durumun iyi mi?

0|1
    0|0
    • Çok çok iyi değil ama iyi

• 1 sene kaybetmek pişman olmaktan iyidir. İçinde kalmasın okul her zaman biter.10 yıl okuma demiyorum :D Ama oyuncu olacaksın herkesin eline geçmez.

• Eyv. dostum haklısın aslında. Sadece kafa karışıklığımı gidermek istiyorum 😀

Kızlar Ne Diyor 3

• Olabilir fakat riske atmamalisin bence okulu birakmak yerine dondur nasil gidiyo deneyimle sonra olmazsa ya da vakit bulursan okula devam et

0|1
    0|0
  • Bence ortalamanın üstündesin tutulabilirsin

0|1
    0|0
  • Kaç yaşındasın ve hangi dizi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence işini garantiye al ilk mühendisliği bitir sonra hobilerine vakit ayırırsın

0|1
    0|0
    • İşte o zaman zaman sana aynı fırsatı sunar mı acaba diye düşünüyorsun

• Açıkcası ben sonunu bilmediğim bir işe girmektense okula devam etmeyi seçerdim tabii tercih senin

• Bence oyunculuk tutmaz bölümünü okumalısın ama cazip birşey..
    Bir arada götürmeye calıs derim

0|1
    0|0
    • İkisi aynı anda çok zor

• zor da işte Mühendisliği bırakasan değmez. bak zamana bırak dizi piyasası malum.
      Çok sevilen sevilebilecek diziler tık bitiyor. muhendisliği bırakmayı asla duşünme bence.

Yükleniyor...