Grinin Elli Tonu'nun yeni filminin fragmanını izlediniz mi?

ve Karşınızda Siyahın 50 Tonu :D

0|0
23|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Iyimis😅

0|1
    0|0
  • hayır izlemedim

0|1
    0|0
  • Fifty shades darker ın fragmanı çıktı diye heyecanlandım parodi çıktı ya dkdjk

0|1
    0|0
  • Şakaaaaa çıktımı bakmalıyım hemennn

1|1
    0|0
    • Karanlığın elli tonu yalnız o :) :)

• ya bu adamın Filmlerini seviyorum, mesela korkunç bir film var ya onun gibi şeyler yapıyo,
      Parodi derken ben komedi için izliyorum, bu verdiğim fragmanı istersen filmin tamamının linkini atıyım özelden

• Yani tamam anladım orasını. İzlemiştim 1 2 kez korkunç bir filmi. Senin burda soru sormanda bir anormallik var. Grinin elli tonu diyosun siyahın elli tonu diyosun. Ben karanlığın elli tonu diyorum sen bu ikinici ben bilmem diyosun off neyse sayende izledim ikinci fragmanı. Teşekkür ederim

• Kendini grey sanan erkekler yine çoğalmasında. O olay sadece filmlerde tatlı geliyor reele dökülünce saçma sapan bir karakter çıkıyor.

0|1
    0|0
  • Begendim 🙂

0|1
    0|0
  • Izledim cok komik ya alacakaranlığın parodisi biri beni ısırdı gibi 😂

0|1
    0|0
  • Vayy ilk kez izledim 😃

0|1
    0|0
  • Oha yenisi mi çıktıııı 😩

0|1
    0|0
  • Haykirdim 😂😂😂 süper yaaa

0|1
    0|0
  • izlemedim

0|1
    0|0
  • Hayret ciktimi 2. si kac aydir diyorum niye cikmadi kitabin 4 u cikti bu hala cikmadiydi neyse izlim bari fragmani😂

0|0
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Valla sadakatsiz çok iyiydi bir de tinto brass filmleri özellikle monamor iyidir

0|1
    0|0
  • korkunç bir film serisinin devamımı bu :D

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • aşırı saçma itici toplumun ahlakını bozacak nitelikte... türkiyede vizyona girmemeli.

0|0
    0|0
    • Niye sanki zorlamı izletiyorlar, isteyen izler, istemeyen başka filme gider

• algı yonetımı yapılıyor buralarda hep... amerika o kadar parayı neden film sektorunu yatırıyor sanıyorsunuz ya

• Bu neymiş

0|0
    0|0
  • Saçmalamışlar

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum 😅😅

0|0
    0|0
  • Yeşile kadar gider bu...

0|0
    0|0