Hamburger yiyrerek Tarzan olan Alexander Skarsgard için ne düşünüyorsunuz?

Günde 7 bin kalori.. sadece hamburger. Himm ben mi bu işi yanlış yapıyorum nedir... Biz bir gofret bile yiyemez iken bu şekilde beslenerek bu forma ulaşmak mantıklı gelse de siz ne düşünüyorsunuz?

1|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• Hamburgerde içine ne koyduğuda önemli

1|0
    0|0
    • Onemli olan et.. ortalama bir hamburgerde 30 gr protein ve 50 gr yağ vardir. sporla bu yaği yakarsan geri kalan protein kasa dönüşür. benim derdim 7 bin kaloriyi nasil yediği.

• Ayıysa demekki

Kızlar Ne Diyor 12

• Taş gibi vücudu

0|0
    0|0
  • At eti yiye yiye At gibi adam olmuş ne diyim :D

2|0
    0|0
  • McTarzana Jane lazim:)

1|0
    0|0
  • maşallah

0|0
    0|0
  • gayette yakışmış :) adam yakışıklı bir kere

0|0
    0|0
  • Sonuç güzel de ıyk! Ben et yemeyen insanım sürekli hamburger yemiş birine ne. Dememi bekliyorsun

0|0
    0|0
  • Hastayım bu adama

0|0
    0|0
  • waaw çok seksi :D

0|0
    0|0
  • İşi bilmiyorsunuz da ondan tek öğünde 2000 kalori alan erkek arkadaşım bundan daha iyi 😂

0|0
    0|0
  • Protein doludur o hamburger. McDonalds Burgerking falan olsa olamaz böyle 😂

0|0
    0|0
  • Kassız daha iyiydi

0|0
    0|0
  • Ama adam hayvan gibi agirlik kaldirmistir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Daha yeni arkadasa sordum ilac aliyormus bu da digerleri gibi ilac almayan yok zaten o gordugun vine diesel Dwayne Johnson hepsi ilac kullanıyor

0|0
    0|0
  • millet spor yaparak boyle oluyorsa buyuk zarardalar demekki :)

0|0
    0|0
  • Bunlar hormonlu ya hamburgerle alakası yok. Yurt dışında 13 yasındaki kız 18-19 gosteriyor. Bende onların yediğinden yesem dev gibi olurdum. Extra kas icin spor yapman lazım,

0|0
    0|0
  • Bu adamlar oyuncu. İşleri gereği formda olmak zorundalar.

0|0
    0|0
  • bu adamlar sporla destekleyerek yapıyolar yiyip yatmıyolar

0|0
    0|0
  • Ne alaka. Amerikanin yarisindan fazlasi obez Şu an . Onun kadar yemedigi halde hemde.

0|0
    0|0
    • Karistiriyorsun. Amerikan halkinin çoğu yediği icin degil yediği gibi spor yapmadiklari icin obez. vucut gelistiren biri icin yemek onemli.

• burger mi mc mi yemiş aslan parçası..

0|0
    0|0
  • Iyi yapmis valla helal bizde kendimizi tututoruz yemek yemmek icin

0|0
    0|0
  • Bu vücut olması gereken gibi bir vuct değil yapay ve hormonla sağlandığı bariz

0|0
    0|0
  • Oha ya

0|0
    0|0
  • YAA BU YALANI KIM UYDURUYOR, Hamburgerciler reklammi yapmis?

Bu adam nerdeyse Vegan, yani et yerine salata tercih eden birisi, zaten büyüdügü yasadigi kaliforniya vegan yasayasan insanlar icin bir cennet.
    Bu vücuda ulasmak icin profesyonel yardimla hergün saatlerce antrenman ve HAMBURGER degil, et olarak tavuk gögsü ve bol sebze meyve ve proteinle beslendi.

Bizim SAHTEKAR Türkiye Medyasi bir sensasyon yalan atiyor, ardindan diger yalanci medya ayni sekilde devam ediyor..

0|0
    0|0
  • yuhh diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...