Kemal Sunal'ın İslam Düşmanı Olduğunu Düşünüyor Musunuz?

Arkadaşlar Yeni Akit gazetesinde Kemal Sunal'ın İslam Düşmanı Olduğu yazıyordu Kemal Sunal'ın İslam Düşmanı olduğunu düşünüyor musunuz? Sizce O İslam Düşmanı mı? http://www.yeniakit.com.tr/haber/islama-en-buyuk-zarari-kemal-sunal-verdi-191144.html

• Evet Düşünüyorum
    13% (4)9% (3)11% (7)Oy Ver
  • Hayır Düşünmüyorum
    87% (26)91% (30)89% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• cübbesi sakalı yoksa demişlerdir :D çok ilginç insanlar. ölmüş insanın arkasından kötü konuşulmaz der bizim atalarımız. çünkü ölü insan cevap veremez ve hakkını savunamaz. bu da adaletsizlik olur ve sadece çamur atmak olur. kemal sunal başka bir dine inanıyor olabilir ya da hiçbir dine inanmıyor olabilir. sırf aynı dine inanmıyor diye belki din düşmanı demişler. halbuki dinlere inanmamak düşmanlık getirmez. kaldı ki bu ülkede hep meyve veren ağaçların taşlandığını gördük. bunları düşünecek olursak çok normal. ölüleri bile rahat bırakmıyoruz yahu. nasıl müslüman bir gazeteyse bu artık ölülerin arkasından bile yağdırmaya devam edebiliyo. en başta ayıptır yahu. insanların kemal sunalı sevmesinin ne zararı olabilir ki? adam bu ülkeye kötü olacak ne yaptı? ne derdiniz var. şimdi ben bu akit gazetesindekilere müslüman diyebilirim ama iyi insan diyemem. kaldı ki müslümanlığın da önce iyi insan olmayı öğütlediğini düşünecek olursak bence onlara da müslüman demek zor. bence bu dini savunuyor gibi görünürken aslında gerçek düşmanı olanlar böyleleri. insanları kapıştırıyorlar. önce İNSANLIK denen şeyi başarın. ondan sonra neye inanıyorsanız yaparsınız zaten.

0|0
    0|0
    • @4RENK İNSANLIK diyoruz daha doğrusu Akit Gazetesi öyle diyor ama öyle değil Lafa gelince insanlıktan bahsederler senin dediğin gibi ahlaktan dinden bahsederler ama gıybet yapmada birinciler sen dedin ya nasıl Müslüman gazeteyse diye bu gazete aşırı sağcı ve dindar gazete Vahdet gazetesinden daha kötü gazete Akit'ten iyidir Vahdet ha bu arada Kemal Sunal'ı kötülemiyor bu gazete aynı zamanda Atatürk karşıtı bir gazete yani Anti kemalist bu yüzden Atatürk'e laf sokmakta birinciler

• ya zaten Kemal Sunal gibi bu ülkeye sadece gülmeyi getirmiş birine bunları yapıyorsa. bu ülkeyi kurtarmış cumhuriyeti getirmiş kadınlara seçme ve seçilme hakkı vermiş herkesin yaşantısına inancına saygı duymuş sırf insanlar üfürükçüler tarafından kandırılmasın diye diyanet işlerini kurdurtmuş ülkeye düzen getirtmiş kız ve erkek çocuklarının eşit okumasını sağlamış ve onları eşit bir şekilde sevmiş bütün o kan revan içindeki dünyanın en büyük savaşlarında bulunmuş (burda sevgilisinden ayrılan dertlenip bişeyler içmeye gider adam ne ülke dertlerinden kafayı kaldıramamış hayat boyu. ve o rakı içti diye demedikleri kalmaz. yazıklar olsun hepsine. ayran için karıya kıza laf atmaktan kötülemekten başka bir şey yapmayanları tercih edecek değiliz vicdanen ve mantıken) (başımızda çok peygamber olduğunu sanan var bana göre. herkeste binlerce fetva var ama nato kafa nato vicdan). yani o yüzden Kemal Sunala laf eden adamın Atatürke etmiş olduğunu tahmin etmiştim

En İyi Erkek Görüşü

• Yeniakit dedigin gazete sapkin , pislik, guruh , vatan haini , cahilin beynini yikayan duzenbazlarin oldugu bir yer. Bunu dusunmen bile cok yanlis. Sistemli olarak insanlarin beynini yikiyorlar resmen.

0|1
    0|0
    • @Dragos bide bu gazete Anti-Kemalist bir gazete yani Atatürk düşmanı

• @Dragos bide sana bişey söyleyim mi? Habervaktim. com sitesinde okudum Yeni Akit Gazetesinin Özgür Gündem gazetesinin matbaalarında basılıyormuş öyle bir iddia var Yani Akit Gazetesi denilen gazete PKK'nın matbaasında basılıyormuş senin dediğin Müslüman gözükse de pek Müslüman değil Müslüman gazete okumak isterseniz benim tavsiyem Vahdet Gazetesini okuyun en azından Akit Gazetesi gibi aşırı sağcı ve dinci gazete değil dini fazla abartmıyorlar

• Kisacasi parayi kim basiyorsa onun altina yatanlarin bir oldugu bir matbaa... Alayini kursuna dizmek lazim... Insallah o gunlerde gelecek..

Kızlar Ne Diyor 11

• Olabilir. Kimse islami sevmek zorunda degil. Islama en buyuk zarari da muslumanlar verdi, veriyor kusura bakmayin.

2|0
    0|0
    • @marilynWomanson DEAŞ terör örgütü en çok o zarar verdi

• :)) ee ben şimdi ateisttim diyip bir ordu kursam mmüslüman veya hristiyan tarafından. herkesi öldürsem.. sen ateist oldugumamı inanacaksın..

deaşın lideri zaten israilli. neresi müslüman oluyormilleti kandırıp yolldan çıkarıyorlar..

aç sokakta kalmış kişilere biraz yemek versen herseyi yaparlar.. acının ne olduğunu bilmiyorsun

• @KaRa-MaSKe1 heee muslumanlar gunahsiz allahu akbeağ diyerek kafa kesenler hep israilli.

• Hayır.

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Tamamen saçmalık.
    Var sayalım ki inanmıyordu, yine de düşmanlık gibi bir şey olamaz.
    Çok iyi bir insandı, herkese yardım etmeye çalışırdı.
    Karalama çalışması tamamen bunlar.

0|0
    0|0
    • @aybisusya Akit Gazetesi öyle diyor Kemal Sunal'ın Solcu Kapitalist Anarşist biri olarak gösteriyor Aynı zamanda Özgecan'ın azmettiricileri olarak Kemal Sunal ve Aydın Doğan'ı gösterdi linkini verecektim ama erişime kapalı Allah'tan erişime kapalı yoksa millet buna inanacaktı

• Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal ı eleştirmek yerine şimdiki dizilere veya oyunculara filmlere bir göz gezdirsinler :)))

0|0
    0|0
  • adnan oktar gözünüze girsin

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Ulan bari ölüyü karıştırmayın

0|0
    0|0
  • Zırvalamış resmen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• hiç bir insanı tanımadan ön yargıda bulunmamak gerek.. Hele medyaya asla inanmamalısınız.. Onun dışında kemal sunalın televizyonda görünen sempatik yüzünün altında oldukça ciddi ve biraz depresif bir adam olduğunu gözlemlemişimdir... Çoğu bilir de bunu söyler

0|1
    0|0
  • İslam düşmanı olmakla yobaz düşmanı olmayı karıştırmışşın sen.. K. Sunal filmlerinde dindar görünüp te özde farklı olanları eleştirir. Aynen köylüsüne kötü muamele yapan ağasını faşistlikle suçlaması gibidir. Evet ülkemizin gururu Kemal Sunal faşist ve Yobazların düşmanı halkın adamıdır.

0|1
    0|0
    • @aerolite ama bazı İslamcı Kesim Kemal Sunal'ı kötü gösterme çabasındalar aynı Levent Kırca'yı kötü gösterdikleri gibi Kemal Sunal Levent Kırca gibi sanatçılar cehenneme girecek diğerleri cennete sanki dünyanın doğrusu onlar

• Onların diriye saygıları mı var ki ölüye olsun.. İşid zihniyetli bu haysiyet yoksunlarını fazla kaale almamak lazım.

• Ak-it Gazetesimi?

2|2
    0|0
  • Düşünmüyorum yani şöyleki müslümandır veya dğeildir ama saygılı biriydi düşman olmak demek farklı yani kendi içini biemeyiz ama yansıtma olarak yok öyle birşey.

0|0
    0|0
  • Ben zaten hiç bir oyuncuyu sevmem herşeyi beklerim

0|0
    0|0
  • @marilynWomanson ortaya bir laf atıyorssun baktın kaçacak delik yok hemen engelle bu kadarmı acizssin?

yarabbi sabır ver yahu.. kanmayın kanmayın sen o adamların oruc tuttugunu namaz kıldıgını gördünmü.. islam dini karıncaya bilen zarar vermeyin diyor.. _? müslümanlık bunun neresinde..

0|0
    0|0
    • @KaRa-MaSKe1 sence DEAŞ Müslüman değil mi? yani onlar oruç tutmuyorlar namaz kılmıyorlar mı

• @KaRa-MaSKe1 senin dediğin doğru olabilir ırak doğumlu gözüküyor ama Yahudi olabilir çünkü İsrail'in Gazze saldırılarına karışmıyor butün Müslüman ülkelere karışıyor bir tek İsrail ve Gazze'ye karışmıyor yani İsrail'de eylem yapmıyor ya da İsrail'i durdurmuyor Gazzelilere yapılan işkenceye ses çıkarmıyorlar Müslüman olsalardı Filistin davası için uğraşırlardı

• .. aynen öyle..

• ne olursa olsun banane adam ölmüş gibi daha neyin dedikodusunu yapalım

0|0
    0|0
  • Hayır Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • O gavatlar ciddiye alıp sorman hata

0|1
    0|0
  • Yobaz gazetenin uydurmaları tam bir İşid mantığı ile yayın yapıyor halkı birbirine düşürüyor

0|1
    0|0
  • adı üstünde ak-it

0|1
    0|0
  • Öküz altında buzağı aramasanız?

0|0
    0|0
  • Yeni Akitte doğru yazan tek şey tarih. Ofa şüpheli

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal'ın değil ama bir dönem türk sinemasının bu yönde eğilimi olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • olsa nolacak bizimi mikecek. saçma salak şeyleri tartışıyorlar kanka ya. Adamı kötülüyorlar ya.

0|0
    0|0
  • Bu kafaya ulaşmak için ne içiyorlar acaba

0|0
    0|0
  • Ajite inanmayın yalancı pislikler

0|0
    0|0
  • adı üzerinde ak ti okuncak gazete değil ona buna iftira atmayı bırakmadı
    gıybet ediyor akti

0|0
    0|0
    • ölmüş kişi arkasından gıybet gühahtır

• ama hem Müslümanlıktan dinden bahsediyor hemde gıybet yapıyor o zaman bunlar sahte Müslüman :)

• evet aynen

Yükleniyor...