Sinan Akçıl: ''Aldatmak için birliktelik olması lazım'' demiş. Sizce ayrılıktan ne kadar süre sonra ilişkiye başlanır?

Ebru Şallı'yı aldattı diye ortalarda haberler dolaşıyordu ama meğer 1,5 ay önce ayrılmışlar. Bu aldatma sayılır mı sizce? Yani ilişki bittikten ne kadar süre sonra yeni bir ilişkiyi doğal görüyorsunuz?

Sinan Akçıl: ''Aldatmak için birliktelik olması lazım'' demiş. Sizce  ayrılıktan ne kadar süre sonra ilişkiye başlanır?

1|1
15|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence süresi yoktur bunun. Aaa hadi ben bugün onu bitirdim saat 12 de birini bulayım değildir yani. Belki unutur gidersin yıllar sonra belki hemen. Tamamen doğaçlama. Aldatmak için irliktelik şartmıdır bence değildir. Aldatmak ten ile olmaz beyinlede olur maalesef.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Biten bir ilişkiden sonra yaşanan ilişki aldatma olmaz. Aldatmak iki insan bir aradayken üçüncü bir kişinin araya gelmesiyle olur. Yanlış anlaşılmasın. Bu durum sadece evliler için geçerli değil. Çıkarken, Sözlü yahut nişanlı iken bile üçüncü kişi araya girerse aldatmadır. Ama biten bir ilişkinin ardından yaşanan birliktelik aldatma değildir. Çünkü üçüncü diyebileceğimiz kişi ikinci kişi konumundadır.

0|0
    0|0
  • İnsan şehvet taşıyan bir varlıktır. Ayrıldıysa ne yapacak ihtiycını nasıl görecek. Belinemi bağlayacak. Süresi olmaz bu işin.

0|1
    0|0
  • Onların ki bitmiş zaten

0|0
    0|0
  • Bence de aldatmak tensel dokunuştur. Ben şimdi buradan kızlarla konuşuyorum eşimi aldatıyor muyum? Normal konusu farketmez konuşurum he istersem de aldatırım ama sıkıntı olur herhalde :-)))))

0|0
    0|0
  • 1-2 ay içinde birinden hoşlanılıyorsa aldatmadır

1|0
    0|0
  • İlişki bittigi anda her iki taraf da istediğini yapmakta özgürdür ve buna aldatmak denmez.

0|0
    0|0
  • biz ne onlarn hayatından bunlar zevk icin evleniyo sıkılınca bosanıyorlar

0|0
    0|0
  • bittiği an aldatma sayılmaz adam haklı ...

0|0
    0|0
  • ne için ayrıldıklarına bağlı. başka birileri varsa arada ayrılır ayrılmaz olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İlişki bittiyse hiçbir türlü aldatma sayılmaz. Sonuçta ortada bir bağlılık kalmamış. Otobüsten inip durağa geldiğiniz an o araçla işiniz bitmiş demektir. Ha o otobüs sizden ne kadar sürede gider orası belli olmaz. Yani ilişkiniz bittikten bir gün sonra da biriyle görüşebilirsiniz. 1 ay sonra da 1 hafta sonra da. Kişiye ve kişiliğe göre değişir. Örnek pek kibar olmadı ama aklıma ilk gelen buydu.

0|0
    0|0
  • Taraflar çok defa, ilişki fiilen bittikten aylar hatta yıllar sonra nihayet ayrılığa cesaret gösterirler. O yüzden ayrılık tarihi bir hayli geçersizdir benim gözümde.

İsterse ayrıldığının ertesi günü yeni birini bulsun, kime ne.

0|0
    0|0
  • Ayrilmislarsa aldatma degildir. Adamin iliski sirasinda bütün duygulari tükenmis demek ki, kisa sürede yenisine gittigine göre.

0|2
    0|0
  • Baslanir istenildigi zaman bitmis sonucta

0|0
    0|0
  • ayrıldığınız zaman bu kesinse nerde ayrıldıysan ordan çıkışta birisine koşabilirsin çünkü sen sen onlan bağını koparmışsın :)

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra aldatma sayılmaz, ister 1 hafta sonra olsun ister 1 yıl sonra

0|0
    0|0
  • Bittiği dakika bile olabilir

0|0
    0|0
  • 1 yıl

0|0
    0|0
  • En az 6 geçirsin yani. Şerefsiz.

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra.

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra ha 1 gün ha 1 yıl

0|0
    0|0
  • Aldatma sayilmaz bence

0|0
    0|0
  • Yeni iliski biter bitmez de insan baskasina gönlünü kaptirabilir. Cunku iliski bir gunde biten bir sey degildir. Insan zamanla dolar, sabreder ve en son noktaya geldiginde artik icinde sevgi kalmadiginda ayrilir.

0|0
    0|0
  • bir haftada bulurum birini beklemem egerki bitiren o ise.

0|0
    0|0
Yükleniyor...