Nihat Hatipoglu bir "FENOMEN" mi?

Gunaydin..
Ramazan ayi göz acip kapayana kadar gecti. Ve aklimizda son bir kac yildir oldugu gibi yine Nihat Hatipoglu hocamiz kaldi.,
Bu yil ki konu, TV Programindan aldigi astronomik ücret.

Bu videoda bu konuya aciklik getiriyor.. Ben ikna oldum acikcasi.
Sizce emeginin. karsiligi olarak bu kadar yuksek ucret almasina yaptigi aciklamaya ikna oldunuz mu?
Nihat Hatipoglu bir sizce popüler kültürün yarattigi bir fenomen mi?

0|1
3|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• izlemiyorum şovcu
    din adamı bu kadar ücreti kabul etmeyecek kadar alçak gönüllü olmalı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Aldığının kat kat fazlasını alsın helal hoş olsun
    Niye sahneye çıkıp iki kalça salayip iki parça şarkı söyleyen şarkıcı ki o da bir ay boyunca değil sadece bir geceligine onun bir ayda kazandığının 3 4 katını kazanan sanatçılara kimse çıtını çıkarmıyor
    Bu adama karşı fitne fesatlığın tek sebebi adam orasını burasını aćıp program yapan değil de İslamı anlatığı içindir...

1|1
    0|0
  • Bu adamı kişisel olarak severim ama bu para mevzusunda zerre misal sevmem. Her ay mı? Hergün mü? O haberi tam hatırlamıyorum ama 650 bin TL alıyor. Bu ne demek yahu? Dini anlatman güzel, sunman güzel ama bu kadar para helal mi? İster vakıf kur ister yetime bak o paralarla ama illa artan o milatarlardan misli misli yiyorsun. HZ ömer çok zengindi Hz eyüp çok zengindi hiç bir zaman dini, paraya dökmediler. Hz muhammed svs bir harabe evde kalıyordu tek odalı o kurban olduğumuz peygamberimiz bile zengin akrabaları olmasına rağmen köyü evde kalıyordu. Şimdi o kötü yaşayıp dini anlattıysa bunlar dini anlatıp nasıl lüx içerisinde yaşıyor? Bu videoda istediği kadar helal desin bu kadar para helal olamaz.

1|0
    0|0
  • Bu devirde evliya olana bile guvenmem. devir bozuk

1|1
    0|0
  • O kadar günahkar ve insanların haklarını yiyen kişiler varken Nihat Hatipoğlu nu karalama çabalamarnın dinin önüne geçmektir Varsa fesatlığı ki ortada böyle bir durum yok haksız kazanç vs Bunu ALLAH cezasını verir. Herkes yerini bilsin karalamanın anlamı yok. Çok seviyorum Bu adamı güzel bir insan gördüğüm kadarıyla.

1|0
    0|0
  • Eleştiri yapılabilir, ben aldığı para değil ilim kısmındayım duygusal fon eşliğinde hikayeler anlatarak islama ne katkısı olabilir insanları duygulandırmaktan başka?
    Ama tartışmaya açık olmayan fenomen olduğu gerçeğidir. Bugün o meydanları o saatlerde doldurabilcek pek kişi yok.

1|0
    0|0
    • Oyle ya da boyle insanlari dine yaklastiriyor mu?
      Bence yaklastiriyor.
      Islam dinini bugune kadar sevgisiz, öcü gibi gösteren zihniyete karsi bir sempati yaratti mi?
      Bence yaratti..
      Egitimsizlik ve inanc eksikligi bence tum kotuluklerin basi.
      Inanc eksikligi kismi icin cok faudali oldugunu dusunuyorum.. Aldigi para kendini ilgilendirir..
      Yorumun icin tesekkurler..😊

• Dinden uzaklaşanlar da var, siz görmek istefiğinizi görürsünüz,
      Benim karşıms bu adamın anlattığı hikayelerden mantık, aklak vb. Hataları bulup çıkan ve alın işte sizin dininiz bu diyen o kadar çok insan var ki. Onun finden soğuttuklarını biz toparlıyoruz.
      1 gün çıkıp Allah hakkı için yolsuzluk, devlet hazinesinin yağmalanması harsmdır, günahtır dedi mi?
      Haksızlığı görüp ama konuşmayan da dilsiz şeytandır.

Ben teşekkür ederim.

• Amacim dusunceni yermek degildi.. Ben her zaman iyi tarafindan bakarim..
      O yuzden yine oyle yapmaya calistim..😊

• bu adamın sohbet tarzını sevmiyorum ben bikere. aldığı paradan falan banane. sanki dini kendi icad etmiş gibi havalı bir ustrubu var.

1|0
    0|0
  • Emeğinin karşılığı derken tam olarak ne yapıyor bu adam insanların bilmediği bir şeyi mi öğretiyor? Bildiğin din tüccarligi yapıp aldığı parayı da normalde göstermeye çalışıyor

1|0
    0|0
  • Dini anlatmanın karşılığı dünyalık olmamalı.. Mükafatını Allah'tan beklemelisin.. Şimdi bu adamın yaptığı sevap değil.. Eskiden dini anlatanların meslekleri vardı ellerinde.. Kimi ekmek yapıyor satıyordu kimi tahta kaşık.. Şimdi bu tür adamların ellerinden Dini çekip alsan açlıktan ölürler..
    Ayrıca hesap günü ben dini anlattım diye savunma yapamayacak.. Karşılığında bol para aldın buraya alacağın kalmadan geldin cevabını alacak gibi görünüyor..

1|0
    0|0
  • Hakli.

1|0
    0|0
  • bence hak ediyor arkadşaım yanii tv-medya-spor-siyaset bu tür alanlarda zaten para çok var her önüne gelenide tv ye program yaptırmıuyorlar milletin gönlüne taht kurmuş kişileri ve bilgisini konuşturan insanlara program yapytıroyırlar eleştirenler kendilerini eleştrsinler

0|0
    0|0
  • Kendisi 5 yıldızlı hotel tercih ediyor. Dini satnlar..

1|0
    0|0
  • Evet fenomen

1|0
    0|0
  • hiç tatmin olmadım görüşlerim aynen devam ediyor

1|0
    0|0
  • Umrumda değil kendisi.

1|0
    0|0
  • ben bu adamın samimiyetine inanıyorum

1|0
    0|0
  • proej

1|0
    0|0
  • Din üzerinden insanları somuren birisi. Ulan su ülke osurmak oruç bozulur mu dıye hala soruyor. Boyle bir zihniyetle eline Kuran I al her işi yaptırırsın.
    Hergun bir hoca türüyor. Bir tek Kuran yeter anlayana

1|0
    0|0
  • nihat Hatipoğlu sesi güzel anlatısı güzel bir hoca ben niye düşünem parayı hakettiğini düşünüp verenlerin sorunu

1|0
    0|0
  • Call of duty de ölünce şehit sayılırmıyım?

1|0
    0|0
  • Paracı

1|0
    0|0
  • Samimiyetine guvenmiyorum.

1|0
    0|0
  • evet resmen fenomeen

1|0
    0|0
  • Fenomen

1|0
    0|0
  • yok sadece bayramda seyranda ceplerini dolduran tip

0|0
    0|0
  • bana çok itici geliyor, hele ona sorulan o saçma sapan sorular

0|0
    0|0
  • Hatipoğlunu boşverde böyle sunucu karımı olur ya

0|0
    0|0
  • Onun mk imam adam para için anlatmaz

0|0
    0|0
  • Bunun villasi, cok iyi arabasi falan vardi galiba. İyi de bir serveti vardir. Din ile bu kadar para kazanilmamali. Dini bilgilerini zengin olmak icin mi ogrendi? O sevimli bakislarini ve yumusak konusmalarini falan hic samimi bulmuyorum. Ne yapiyorsa yapsin boyle ucuk ucretler karsiliginda din programi yapilmaz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeni nesilin gözdesi

1|0
    0|0
  • Nasıl para kazanacağını bilen bir şahsiyet

0|0
    0|0
Yükleniyor...