Game of thronesin sadece başları mı bu kadar kötü?

Dizi mslum çok tutuldu ben de izlemek istedim kurgusu da bana göre sayılır.1. sezon 6. bölüm gibi bişeydeyim ve bana acayip sıkıcı geldi, izlerken uyuyorum resmen. Başları mı sadece bu kadar berbat

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Sürü psikolojisi gibi millet seyrettimde şöylede böylede ballandıra ballandıra anlatıyor :D
    zevkler ve renkler tartışılmaz ama aksiyon sever biri olarak böyle saçma dizilerde ne bulurlar anlamam, bir arada lost fırtınası vardı, içim sıkılmıştı seyrederken bıraktım.. :D :D :D

0|0
    0|0
    • aynen lost u ben de sevemedim

• Aynı mekanlarda birbirini tekrarlayan sahneler işte :))
      millet koyun gibi ne versen izliyor bide tutkunlarki sorma
      ; sanki izlemeyenler çok büyük birşey kaçırmış :))))))))

En İyi Kız Görüşü

• bende 6. bölümdeyim çok sıkıcı bakalım ilerde neler olucak :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• İlgi alanı ile alakalı. Kimi aşk sever, kimi savaş, kimi polisiye. Senin tarzın değil demek ki.

Yine de dizi başlarda biraz sıkabiliyor, çünkü diziye adını veren taht oyunları ve karakterler sonradan şekilleniyor kurgu karışıklaştıkça ilgi çekiyor. Başlarda sadece eğlence ve zevk peşinde olunurken işler karıştıkça bunlar yerini daha çok ciddi işlere bırakıyor

0|0
    0|0
  • Bir den fazla olay ve bir sürü hayat var. Çok basit bir kurgu değil. Ve hepsi zincirli, bu zincirlerin başlarını açıkça anlatmaları gerekir. Kitabını okusaydınız, sıkıcı olmadığını hatta bu kadarcık mı ! diye üzülerek izlerdiniz.

0|0
    0|0
  • aynı sebeple 4. bölümdeydi sanırım, bıraktım

0|0
    0|0
  • Bana göre 1. sezon en efsanelerinden. Dizi entrika üzerine kurulu zaten fazla savaş yok. Ayrıca Ned Stark gibi adamların bulunduğu sezon. Daha şimdiden sıkıldıysan öbür sezonları hiç sarmaz.

0|0
    0|0
  • En azından 1. sezonu bitir, ondan sonra kalanını izleyip izlememek konusunda karar ver. Dizi sana hitap etmiyor da olabilir.

0|0
    0|0
  • Ya aşkım akskdkf ben sana dedim daha eğlenceli birseyler yapalım diye tutturdun dizi izleyecem izleyecem mutlu musun simdi

0|0
    0|0
  • Bende yeni başladım birinci sezon 4 ncü bölümdeyim ve çok beğendim.. Binbir soru işareti var... Ne olup biteceğini merakla izlemek istiyorum. Sen gece mi izliyorsunda uykun geliyor acaba :)

0|0
    0|0
  • Zeka isini sevmiyosun demekki savaslar laxim sana?

0|1
    0|0
  • devam et bende öyle diyordum bağımlılık yaptı ak

0|0
    0|0
  • başlardan sonunua kadar mükemmel ama herkesin zevki farklı

0|0
    0|0
  • Bazi bölümleri hep konuşuyorlar sadece sıkici oluyor ama sezonlarin son 3 bölümünde olaylar kopuyo ve ilerledikçe savaşlar basliyo

0|0
    0|0
  • Sabret olayları iyi izle 2. Sezon fırtına gibi olacak

0|0
    0|0
  • ya sıkıcı diyosun ilk sezon başrol oyuncu ölüyor her sezon en önemli oyuncular ölüyor kasma zamanla bağlanırsın

0|0
    0|0
  • Bende 2. Bölümün yarısında sıkılıp kapatmıştım.

Abartıdan başka bişey oldugunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben aşırı cinsellik yüzünden izlemedim

0|0
    0|0
  • Bu kadar akici bir dizi de uyuman enteresan.

0|0
    0|0
  • ben ilk sezondan itibaren sevmiştim :l

0|0
    0|0
  • Bende çok merak ediyorum aslında.
    The Walking Dead'en sonra hiç bir dizi kesmedi beni. Acaba bu nasıldır.

0|0
    0|0
  • ileride bağımlısı olacan :D

0|0
    0|0
  • Her bölümü ayrı bir güzel bağımlılık yapıyor izlemeye devam et

0|0
    0|0
  • sen ne anlarsın diziden, git sen aşk ı memnu izle hadi yavrum herkes kendi yuvasına narş narş

0|0
    0|0
  • Başları da sıkıcı değil aslında. Sana uymamış demek ki. Bırak izleme.

0|0
    0|0
  • Final bölümde basrol oyuncusu gidince görürüm ben seni 😂😂

0|0
    0|0
  • ilkinde olmaz zamanla tadına varırsın :-))

0|0
    0|0
  • Başları sıkıcı evet 2 3 sezonda güzelleşiyor.

0|0
    0|0
  • dizi çok yavaş ilerliyo ondan öyle gelmiştirsana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben dördüncü sezonun başına kadar sabrettim. Çok da bir değişiklik görmediğim ve beklentimin epey altında kaldığı için bıraktım. Senin gibi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sonradan daha iyi ama sadece alışıyosun çok da bişey bekleme mesela 6. sezon baya durağandı son bölümlere kadar

0|0
    0|0
  • dizi efsane gelmiş geçmiş en iyi yapıtlardan biri bence son sezonda 9 ve 10. bölümler harikaydı 9. bölümde snowun savaş sahneleri efsaneydi ya 4 kere izledim aynı bölümü :)

0|0
    0|0
  • İlk başları evet biraz sıkıcı gelebiliyormuş oysa ben hiç sıkılmadan izlemiştim, tabi sonra uzun bir ara verdim ardı ardına izlediğin zaman sıkıyor sadece.. :D

0|0
    0|0
  • Aslında bende biraz sıkılmıştım 1. sezonda ama sonra bağımlılık yaptı 6. sezonu bitirdim.

0|0
    0|0
  • Ben 1. sezonu izleyip sıkılıp bıraktım :(

0|0
    0|0
  • Evet baslar kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...