Avatar atakan halka oynamadi mi sizcede 😡?

Adam hep dinden vurmaya calisti insanlari bana samimi gelmedi hep soyledigi sozler sanki halki kazanmak icindi sizcede oyle degil mi 😡😡😞

0|1
23|32

En İyi Erkek Görüşü

• Değil, sadece inançlı bir adam. Bak ben dindar değilim ama beni rahatsız etmedi. Tabi kaykay hayranı ergenler anlayamaz 😂😂

1|0
    0|0
    • Ne alakasi var serkay en azndan kötulere haddini bildirdi atakan agznı bile acmadi koca aylar boyumca

• neden sevilmiyor diye birşey yok gayet çok hayranı vardı zaten 48 e 51 kaybetti oylamayı da. ben serkayın hatasını da biliyorum ve survivor ı izleyen en işsiz insan ilan edilebilirim herşeyi çok iyi gözlemlediğime eminim balış açınızı değiştirerek avatara dikkat edin derim ben saygılar :D

• Ben Avatar'cı değilim ki, Semih'çi de değilim. Bakış açımı değiştirecek bir şey yok o yüzden. Göz var izan var, çok zorlamaya gerek yok. Değiştirmesi gereken sensin burada, değiştirmediğin için göremiyorsun zaten. Çok fazla yakınsın..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• oynadi oynamasina ama bence hepsi azda olsa oynuyor avatarda hak ediyo kazanmayi adam sporcu bokscu o kazansin ve kazandida g0tuboklu serkay yerine

0|0
    0|0
  • İktidar da aynısınıyapmıyor mu?

1|0
    0|0
  • eğer öyleyse, iyi oynamış demektir. ben de oy attım çünkü xd

1|0
    0|0
  • Recebin akrabası kesin :D

2|0
    0|0
  • Bu seneki Survivor i izlemedim yarışmanın başında 1 bolum izledim Atakan kazanir bu yarışmayı dedim öyle de oldu. Bugün de Portekiz maçını izledim insanlar 2 ihtimalli bir sonucu beklerken reklamdan Acun'a dünyanın parasini kazandırıyor.

0|0
    0|0
    • Aynen bende bastan beri onun kazanacagini biliyordum o yuzden onu tutmadm 😂

• bizimkisi okunduu

• Tutuyosan Allah kabul etsin ne diyim :D

• eee ne yapacak adam, izlemedim ama hak eden oydu zaten, gerisi teferruat bana göre

1|0
    0|0
  • Hayıelısı

0|0
    0|0
  • Atakan haketti. Serkay biraz karakter yoksunu ve şımarık. Iyi yarışmacı lafim yok ama atakan gayet samimi birisi. Çok yakından olmasa da tanıyan birisiyim.

1|0
    0|0
    • Bence sen baya kıskanmssn 😂

• Her aksam izleyen insan görür zaten oynadigini kotu insan demiyorum hakederek geldi oraya kadar da ama ben oynadigini dusunuyorum yuzde 80

• Neyse uzatmaya gerek yok sonuç ortada. Oynadığını düşünmüyorum. Hakkıyla geldiğini düşünüyorum.. Din asla alet edilemez. Sonuçta herşeyi Allah'ın adı ile başlayarak yapıyoruz. Allah ' a şükür diyoruz. Allah'tan hayırlısı neyse odur diyoruz. Herkesin şahsi fikri kendinedir.

• Kendinizi kaptirmayin bu kadar

0|0
    0|0
  • Serkay'da öyle yapsaydı artis artis durana kadar

0|0
    0|0
  • o ne la

0|0
    0|0
  • inan umurumda değil ne onlar nede sizin gibi hayatında bir amaç bulamayıp bunlara saranlar !

0|0
    0|0
    • Ne alakasi var sacma sapan ask dizileri mi izleyelim gayet guzel bir yarsma sen ne izliyorsun ask cicegi. mi. cıcır böcegi mi

• senin gibilerin kafalarını kesiyorlar onları izleyip tebessüm ediyorum !

• Ya sen ne sacmaliyorsun be beni yargilayacak insan degilsin cunki tanimiyorsun o yuzden sus

• Hayır değil adam gibi adam

1|0
    0|0
  • Hak Etti Kazandı. semih Mi Kazansaydı? ..

1|0
    0|0
  • Alakası bile yok

0|0
    0|0
  • o kim

0|0
    0|0
  • Ne saçmalıyo bu

0|0
    0|0
  • Yaptı mı bilmiyorum ama halkin akli yok mu yani. Smsi fazla olan kazandi iste.

0|0
    0|0
  • öyle öylee.. :)

0|0
    0|0
  • Oylar yalan Acun kimi isterse onu birinci yapıyor

0|0
    0|0
    • Yalan olduguna inanmyorum ama atakani tuttugunu biliyorum acunun

• Televizyonda birçok şeyin hatta hepsinin yalan olduğunu düşünyorum düşüncene saygım sonsuz tabii

• geçmişi temiz

0|0
    0|0
  • La yürüyün ya hep bir kıskançlık hep bir leke atma karalama pesindesiniz anasını satım

0|0
    0|0
  • Atakan'dan iyi politikacı olur :D ama haketti şimdi hakkını yememek lazım

1|0
    0|0
  • Adamın dibi haketti.

1|0
    0|0
  • İzlemedim kim kazandı.

0|0
    0|0
  • izlemedim ama hepsi iyi oyuncu ben yunusun kazanmasını isterdim

0|0
    0|0
  • Neden bahsettigini anlamadim sanirim tv izlem2digimden

0|0
    0|0
  • aman boşvwr ya

0|0
    0|0
  • o kadar kaldırdınız adamın şeyini KS de

0|0
    0|0
    • Valla ben ilk defa soruyorum cok desteklemedim

• Ben hiç birini sevmiyorum izlemiyorumda. Millet orda yarışıyorum ayağına birbirini kekliyor. Ödül alıyor sanki bizim cebimize giren bişey varmış gibi bizde bakıyoruz aaaaa !!!

• Bu sene beğenmedim ve takip etmedim çok cacık şahsiyetler var. :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 22

• Evet bu ülkede herkes dinden bahsederek işlerini yürütüyor gemicikler falan alıyorlardı.

1|0
    0|0
  • Yoo hic izlemezdm ama atakan icin izldm bu yil gayette haketti

1|0
    0|0
    • Ama ben cok sıkı izledim hastaneye gitti yorumlari okudu veya bilgi aldi sonra 90 derece dondu

• Yok kiz sacmalama cocuk haketti serkaycisin galiba:D

• adam çok başarılıydı ve kazadnı.

1|0
    0|0
    • Basarsina lafm yok her ne kadar serkay son zamanlarda onu gecsede

• son 1 aydır hergün izliorum benc esen serkay taraftarısın ve serkay kazanamadığı için burda içini dökmeye yer arıyorsun. atakanla serkayın performansı kıyaslanamaz bile.

• serkay ve atakan arasında yapılan turlarda serkayın daha başarılı olduğunu biliyormuydun? iimi dökmeye gelmedim bakış açınızı ölçmeye geldim :D

• Hakketti aslında ama dediğin benim de dikkatimi çekti sürekli dine bağladı

0|0
    0|0
  • Hayır haketti

1|0
    0|0
  • Serkayı tutuyordum ama atakan haketti

0|0
    0|0
  • Normal hayatında da diniyle bütün bir insansa, yarışmada da inşallah maşallah bu tarz kelamlar kullanması doğaldır. Bence dinden vurmak değil de karakteriyle birlikte dinibütün yönünü de göstermek idi.

1|0
    0|0
  • Degil

1|0
    0|0
    • Hastaneden sonra cok degisti oncesinde hoplatrm zıplatrm diyordu sonrasnda oynamaya basladi

• yoo değil

1|0
    0|0
  • Bence haketti😳

1|0
    0|0
  • Onun normal hali o. Dindar kendisi.

0|0
    0|0
  • Allah diyene direkt bu damgayı yapıştırıyosunuz ne alakası var ya

1|0
    0|0
  • bir insan 4 ay boyunca rol yapamaz bana samimi geliyor atakan

0|0
    0|0
  • Bir hande iki atakan

0|0
    0|0
  • Ne alakası var. Bir insanın düşüncelerini inanışlarını belirtmesinde daha doğal bir şey yok.
    Performans olarakda, saygısından dolayıda ben hakettiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum. Serkay haketti. En azından göründüğü gibiydi. Atakan samimi gelmedi bana hiç.

0|0
    0|0
  • ADAM gibi ADAM bir yanlışı olmadı !!!

1|0
    0|0
  • Değil hak ederek aldı bence

1|0
    0|0
  • Adam hak etti aldı.

0|0
    0|0
  • Yoo hakketti adam 🙄

1|0
    0|0
  • Tipini sevmem zaten

0|0
    0|0
  • amaç o zaman kazanmalı zaten serkay kazanmayı hak etmiyordu o koltuguda hak etmedi zaten atakan hak ettiğini aldı

1|0
    0|0
Yükleniyor...