Survivor 2016'yı kim kazansın?

Bu sezon Survivor'u kim kazansın?

• Serkay
    32% (20)23% (10)29% (30)Oy Ver
  • Atakan
    68% (42)77% (33)71% (75)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ve sonuç buradada ümit edildiği gibi avatar Atakan oldu. Tebrikler

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Atakan alsın ama Serkayda iyi bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• serkayda iyi çocuk çabaladı mabaladı ama kesinlikle atakan çok hakediyor.. inanılmaz iyi bir parkurcu, muhteşem şekilde Atatürkün tam dediği gibi sporcunun hızlı zeki ve çevik olan cinsinden karekter yakışıklılık vücut ne ararsan.. yani tam bir vinner.. çocuk hakketti.. hakketti hakketmesine ya eğer atakan olmasa bir damla kız şampiyon olsun isterdim.. malum 11 yılda tek bayan şampiyon verdik.. onada çok yakışırdı..

1|0
    0|0
    • Ve de sivasli en önemlisi haha. Atakan kazandi bile

• sende sivaslısın herade.. aslında neredeyse her yıl şampiyonluk kupasını erkeklerin elinde görüyoruz.. bir kezde kadınlar kazansın kadının gücü dedim ve bir kadın şampiyon olsun oda hanımefendi, saygılı, güçlü güzel asaletli mücadele eden insanlık duygusunu hiçbir zaman yitirmeyen damla olsun.. ama neyse atakan oldu.. aynı şeyleri bir beyefendi olarak onun içinde söylüyorum.. gene iyi oldu.. ben ikisini de tutuyordum bu arada damlanın o kocaman hayat dolu gülüşüne hayranım :) ne zaman gülse benide gülümsetir.. atakansa arslan gibi adam tam soyadı gibi "ARSLAN".. :)

• Atakan

1|0
    0|0
  • Acun Medya'nın bizim millet üzerinde uyuşturucu özelliği var, sonumuz hayrolsun

2|0
    0|0
  • Atakan kazandı bile hak etti aslan parçası bu dünya da futbol dan üstün bişey varsa oda boks herkes kafasına soksun

1|0
    0|0
  • Hayırlı olsun atakan.

1|0
    0|0
  • Atakan hak etti o kazansın

1|0
    0|0
  • Hayırlıssı neyse o olsun.

1|0
    0|0
  • Zerre kadar ilgilenmiyorum!
    At koşar, baht kazanır derler.
    Bu salak saçma programlar yüzünden tek kaybeden ülkemiz !

0|0
    0|0
  • acunu ne kadar izlemiyorum okadar karşıma çıkıyor.

0|0
    0|0
    • aslında bir günde acun sörvayvır yarışmacısı olmalı tüm sunuculuğa Alp soyunmalı :)

• Serkay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...