Ülkemizin geçirdiği kötü günler için Cicişlerden dua! Nasıllar sizce?

Ülkemizin içinde bulunduğu üzücü durumlar için dua etmeye gitmişler. Ne dersiniz?

4|3
144|198

En İyi Erkek Görüşü

• şu olanları böyle iğrenc bir şekilde malzeme yapıyolar ya artık suratlarına tükürmeli samimiyetlerini güvenen var mı bu kızların?

2|4
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu ikisi umurumda bile değil yani boş insanlar

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 197

• Bunların ettiği dua ters tepki yapar felaket olarak gelir ya la

13|2
    0|0
  • Bunlar müslüman değil, işidciler müslüman değil, çeçenler müslüman değil değil, yobazlar müslüman değil, başı açık olanlar müslüman değil, kıçı açık olanlar zaten müslüman değil, pararelciler müslüman değil, takiyeciler müslüman değil, çocukla ilişkiye girenler müslüman değil, tecavüz edip öldürenler müslüman değil... gerçek islam zaten bu değil...

Eeeee nerede peki bu müslümanlar? Nerede bu gerçek islam birileri söylese ya?

Her türlü pokluk aptallık abuk subuk iş biz ateyizlere mi kaldı yani :D

2|2
    0|0
  • İyi yapmislar. Onu yapma yapmayanlarda var.
    Allahla ilişkilerini kimse bilemez. Allahla onların arasindaarasinda

5|3
    0|0
  • İslamı hep ISID, El Kaide, Hamas üzerinden tanıdığımız için bu güzelliklere yakıştıramadı kimse.
    Çok seksiler eksik olmasınlar.

2|4
    0|0
    • Söylediklerin islamla alakası olmayanlar İslamı saptıranlar ışıdin özellikle hiç bağlantısı yok

• Işıd din adı altında insanları öldürüyor. Ama islam da öldürmek yok. Eğer suçsuz güvencesiz savunmasız insanları durduk yere öldürülüyorsa acımadan özellikle o küçücük bebekleri, bunun islam diniyle alakası yok.. vicdansız merhametsizlik cehennemlik insanlar. Allahın adı altında Allahü ekber diyip birini öldürmek islamla alakası yoktur. kaldıki ışid müslüman olsa idi aralarında onlarca kafirin ne işi var yahudin hristiyanın ne İşleri varr işte başkalarına köleleri İslamın insanların değil !!!

• @nursss İslamda savaş anında öldürmek var. Ayetlerde açıkça yazıyor.

• Zaten ülke bu şarlatanlara kaldı, daha diğerleri var ismini yazmiim buraya

5|2
    0|0
  • Ülkemde 44 insan öldü ve şunlar onların yerini alarak gündeme oturdu. Ülkede nasıl popüler olurum sevdası taşıyan, gösteriş meraklıları. Umarım niyetlerinde samimidirler. Allah ıslah etsin.

2|1
    0|0
  • berbatlar

1|2
    0|0
  • Bunların kendisi dua olsa ne yazar

2|0
    0|0
  • kusmucam :D

3|0
    0|0
  • kendilerinin reklam peşinde oldugunu düşünüyorum

2|0
    0|0
  • haziktir be rıfat abi derim

2|1
    0|0
  • Bir insanın duaya gidiyorum demesi neden bu kadar gündem oldu anlamış değilim. Kişilerin özel hayatından dolayı bu tip sorular ortaya çıkıyorsa adı üzerinde özel hayattır kimseye laf düşmez. Allah kimin duasını kabul eder bunu sadece O bilir. İnsanları aşağılık gibi görmekten vazgeçmek lazım. Vesselam...

0|2
    0|0
    • Sosyal medyada paylasirsan topluma açık bir olay olur özel hayat özel kalır göstermelik yapılan bir şey bence

• Ağzını fiskos fiskos yaptı yüzüne sürdü 2 kelime dua edeydi bari haggat:/

1|0
    0|0
  • Temel bir gün haca gitmeye karar verir. Fadime'ye gelir 'hakkini helal et
    ben hacca gidiyorum' der.
    Fadime de 'bir sartla der benide götürürsen'.
    Temel ikna edemez Fadimeyi 'tamam gel, o zaman annelerimizle helalleselim'
    der.
    Temel'in annesine giderler 'anne hakkini helal et biz hacca gidiyoruz' der.
    Annesi de 'bir sartla der benide götürsen'.
    Temel onuda ikna edemez 'tamam' der.
    Hep birlikte Fadime'nin annesine giderler. 'Hakkini helal et biz hacca
    gidiyoruz' der.
    Kayinvalide ayni sekilde 'Bir sartla beni götürürsen' der.
    Temel çaresiz üçünü de alip hacca gider.
    Haccin gereklerini yerine getirler. Dönecekleri gün herkes son
    ibadetlerini ve tövbelerini yapmak için odalara geçer.
    Temel odasina giderken annesinin tövbesini duyar.
    'Allahim beni affet Temel'in babasini 4 kez aldattim'.
    Temel inanmiyorum diyerek odasina dogru yürür. Ikinci odada
    kayinvalidesinin tövbesini duyar.
    'Allahim beni affet Fadime'nin babasini 8 kez aldattim'.
    Temel duyduklarina inanamaz. Son odada Fadime'nin töbesini duyar: 'Allahim
    beni affet Temel'i 1 kez aldattim'.
    Temel büyük bir sok içerisinde odasina kapanir dizlerinin üstüne
    çökerek baslar tövbe etmeye:
    - Allahim sen onlari bosver esas beni affet senin huzuruna bu kadar
    or.. uyu getirdigim için.

0|0
    0|0
  • bak salak dostum siz bunları böyle paylaşıyorsunuz diye bunlar böyle gündemde kalıyor bunların amacı zaten onlarla dalga geçin popüler olsunlar o yüzden amaçlarına hizmet edip dalga geçmeyin

1|0
    0|0
  • Taş yağacak yemin ediyorum Mekke' yi yıkmaya gelen yemen valisini taşlayan Ebabil Kuşları Bizleri de taşlayacak. Rujla, makyajla, rimelle nerede görülmüş Allah' ın mahremine gidildiği, peygamber ziyaret edildiği. Yaptıkları programlarda bile dini alaya alıyorlar Allahım sen koru!

0|0
    0|0
  • Dini afyon yaparsan böyle kafası güzel tipler meydana çıkar.

1|1
    0|0
  • özgür bir ülkedeyiz , isteyen istediğini yapar. Allah kabul etsin demekten başka diyecek birşeyim yok

1|0
    0|0
  • Bu cicisler yakinda isidin propaganda yuzu olursa şasirma bati medya isid susu verdikleri krndi terorist eylemleriyle araciligiyla isidi o kadar vahsi gosterdi ki mecburi olmayan bagis toplamak icin dunyadaki her yerde caldiklari her kapida patron anahtariyla kasayi aciyor ve kuzu kuzu kenara cekiloyor onlara katilan tanidigim gencler var bazen internetten konusuyoz boyle biseyi hayal etsek gerceklesmez diye beynimize sıkardik abi diyolar bir tanesi cinde toplanip yerine ulastirilamadigi icin senin olsun denilen iki gunluk bagisla koca bir teknoloji fabrikasini satin almis gerisini siz dusunun :)

0|0
    0|0
  • Bunların duası kabul olsaydı gökten onlara uygun bir şey yağardıda şimdi söylemeyeyim :D

3|1
    0|0
  • sirk gibi ülkeyiz.

0|1
    0|0
  • Kötüler
    VASAT

1|0
    0|0
  • Eğer bunu dalgasına yapmadılarsa eleştirmeye kimsenin hakkı yok arkadaşlar ama ruju anlayamadım o ruj nedir ya...

0|0
    0|0
  • Her yerden prim yapmaya çalışıyorlar. Maalesef sizde veriyorsunuz bu primi. Onların baktıkları tek şey kaç like aldı, kaç kere grüntülendi. Başka dertleri yok.

0|0
    0|0
  • harıka kanks

0|0
    0|0
  • sokakta insanlara tip tip bakıyorsunuz. gülümsemiyorsunuz. onların iyiliklerini istemiyorsunuz ve dedikodularını yapıyorsunuz.. kalplerde olanı Allah bilir. bizim gibi içi boş müslümanlardan daha iyi bir kalbe sahiplerdir belki. bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Reklam, para için her bo ku yiyorlar a--q..
    Daha dün webcamda gtünü seyrettirerek para kazanırken bugün kutsal toprak filan diyor.

0|0
    0|0
  • cicişlerdeki sorun IQ lerinin ayakkabı numaralarının mutlak değer içinde farkının değerinden küçük olması

0|0
    0|0
  • Kev4şelerin duası kabul olmaz

0|0
    0|0
  • Allh razı olsun nediyek 😴

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    167

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 143

• Adnan oktar yakinda bunlari transfer eder :)

4|4
    0|0
  • Samimi bulmuyorum

2|1
    0|0
  • kimin duasının kabul olacağını allah bilir ama göstermeden yapılsa daha iyi olurdu.

2|1
    0|0
  • Tövbe Estağfurullah.

2|0
    0|0
  • Acınacak haldeyiz desene

3|0
    0|0
  • Bu kadar da medyaya oynanmaz bişey yapı Aksan kimsenin bunu bilmesine gerek

1|0
    0|0
  • Millet deliye biz akıllıya hasretiz. Tiplere bak ya

2|1
    0|0
  • Gecen sene bu zamanlar bazi fotolari yayilmisti. Ilginc bir dönüş

1|0
    0|0
  • Şaka gibi artık ya.

2|0
    0|0
  • Allah ıslah etsın ya gorunce gülsemmı aglasammı bılemedım

2|0
    0|0
  • Kopegin duası kabul olsa idi gökten kemik yağar idi. Dudakta ruj suratta bin ton makyaj sonra Allah Allah yok kardeşim siz dalga geciyorsunuz , birseyi ya tam ya hiç yapacaksınız. 10 senedir or... ol , 5 dakikalığına ülkem için dindar ol yok ya. Bak ülke kurtuldu şimdi.

0|2
    0|0
  • Bunların duası kabul olursa o zaman ülkece daha kötü günler geçiririz bence

0|1
    0|0
  • Bunların yapacakları dua kabul olsa hepimiz cennetliğiz

0|0
    0|0
  • gülmem geldi ordan gelince de bir bodrum çeşme yaparlar önce allah allah sonra yallah yallah :D

0|1
    0|0
  • onlar o cenabetlikle dua ederlerse ülkenin burnu b.. oktan kurtulmaz.

0|0
    0|0
  • İgrencler örtülerinin kirletmisler

0|0
    0|0
  • İçlerinden "Allam mememi biraz daha büyült" diye dua etmiyorlarsa bende neyim.

Şaka bir yana cidden dua etmek amacıyla gittilerse Allah kabul etsin de bana pek inandırıcı gelme, ilgi oyunları her zamanki gibi.

1|0
    0|0
    • Apaçık dinle dalga geçiyorlar görmedin, arap gibi giyinmişler. Biz oylemi giyiniyoruz.

• Arap gibi giyinmenin dini alaya almak olduğunu sanmıyorum ama dalga geçtikleri konusunda haklısın

• Ciciş olmaları dua etmiyecekleri anlamına mı geliyor? Ülkemizin dindarlarınıda görüyoruz, kimseyi dış görünüşüne göre yargılamak benim degil, yüce Allah'ın işidir.

1|0
    0|0
  • Dua etmişler ya ona bakalım. Kendi milletimizde dua etmeyi geç hâlâ daha bu olay üzerinden siyaset yapan cinsler var. Onlara bin basar bunlar emin ol 👍

1|0
    0|0
  • Kasnak yuvalrnamis tekerlek olmus eski o... lar melek olmus diye bir soz var sanki tam bunlara cuk oturmus terbiyemide bozmak istemiyorum 😡

0|0
    0|0
  • Düşünme denilen güdüleri bunlarında varmış

0|0
    0|0
  • Şöyle aptallara prim veriyorsunuz ya bayılıyorum. Takip edildiklerinde kendilerini bir halt sanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Mantikli

0|0
    0|0
  • Nasil da dusunceli poncikler

0|0
    0|0
  • Amin canım ya ne diyelim 😂

0|0
    0|0
  • soldaki ciciş bence gayet ciddi

0|0
    0|0
  • Yprum yapmak bize dusmez.

0|0
    0|0
  • Bunlar gündeme oturmak amacıyla dini hususları alet eden igrenc insanlar, hic saygi duyun falan demeyin bunun saygi duyulcak yani yok. Bakar misiniz ulkemizin haline resme dini vatani boyle sacma insanla oyun oluyo , lutfen bu konuda susmamizi saygi gostermemizi falan beklemeyin. Biz onlarla Allah arasina falan girmiyoruz istedikleri ibadeti istedikleri gibi yapsinlar ama bu kadar muhim bir konuda bu sacmaliklari yapmalari igrenc. not:hepsi gundeme oturma amacli gostermelik seyler

0|0
    0|0
  • Ya bırakın Allahını severseniz ya islamı bize bırakın

0|0
    0|0
  • Her nekadar yaptıkları iyi gibi görünse de tamamen karaktersiz insanlar

1|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    113
Yükleniyor...