Taha Özer ve cicişlerin kutsal topraklara gitmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Taha Özer ve cicişlerin kutsal topraklara gitmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? Ne kadar samimiler?Yaptıklarını ulu orta millete sergileyen kişiler ne denli samimi olabilirler ki?

Son dönemlerde yaşanan ve ülkemizi etkileyen olumsuz olaylar, ve tüm kötülükleri def etmek için DUA etmeye gidiyoruz. Allah Kabul Etsin ! @tahaozer_Esra & Ceyda Ersoy (@esraceydaersoy) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (30 Haz 2016, 01:18 PDT)

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• taha zaten dini açıdan inanan bir insan sadece bilal ve özgür kadar yakışıklı olmadığı için kendini parasıyla ön plana atıyor normalde öyle değil

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür insanlar aşırı duyarlı oluyor. Toplumdaki her yaranın ilacı bunlar :)

Birkaç ay önceki TAK saldırısı sonrasındaki tepkiler de iyiydi... Müthiş insanlar, diyecek söz yok... Swinge ara vermiş, yas ilan etmiş adam...

http://i.hizliresim.com/PM27Q8.jpg

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Toprak onları kabul ediyorsa bana laf düşmez. Elbette ki samimiyetsizler, tüm hayatlarında olduğu gibi.

Öndeki abla o ayakkabılarla denge ustası olur yalnız. Yanlarındaki tip niye çıplak ayak, onu da çözemedim bak.

0|0
    0|0
  • onlar degil de, sizin baska isiniz yok mu ciddiye alip bir de soru sormussunuz.

0|0
    0|0
  • Yapmacık
    Profil fotolari hâlâ çıplak

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin orda vercek zaten bir orasi kalmisti kirletmedigi yer orasida tam oldu p*cin teki nasil sinir oluyorum su adama varya😡

0|0
    0|0
  • la bunlar kim tanımıyorum ben cicik micik isimler hoşuma gitmedi ama

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin, ne diyelim.

0|0
    0|0
  • Onlar şeytan taşlarken, Ay 257257 Euroya aldıgım bilekliğim kırıldı derler 😂

0|0
    0|0
  • Komik baya dhdhdjfjdkn

0|0
    0|0
  • hahaha

0|0
    0|0
  • gidebilirler. normal birşey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bunların hepsi kardeşim afedersin.

0|0
    0|0
  • İçlerini Allah bilir. Her kez yanlisa düşebilir.

0|0
    0|0
  • İnstagramdaki son 2-3 fotoya bakıyorum bir de ondan önceki hala duran fotolara ve profil fotoğrafına bakıyorum. Resmen iğrendim.

0|0
    0|0
  • Orspu tövbe tutar mı

0|0
    0|0
  • haddim değil yargılamak
    kendimden sorumluyum

1|0
    0|0
  • Dönüşleri muhteşem olabilir

0|0
    0|0
  • Kutsal toprağa değil de istiyorlarsa direk toprağa gidebilirler, ben tutmam şahsen.

0|0
    0|0
  • Allah orada ibadetlerini yapan hacilarimiza sabır versin. Gunaha girmezler inşallah onlaronlar yüzünden

0|0
    0|0
  • Onlar dini kullanarak prim yapıyor,
    ve sizde bunu paylaşarak buna alet oluyorsunuz.

1|0
    1|0
  • Allah bilirde ben inanmiyorum

0|0
    0|0
  • laylaylom duası kabul olsaydı gökten penis yağardı.

Hiç samimi değiller.

0|0
    0|0
  • Kim bunlar

0|0
    0|0
  • Çarpılırlar kesin :)

0|0
    0|0
  • Daha büyük felaketler yakindir

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum inş düzelmelerine vesile olur

0|0
    0|0
  • Taha Özer hristiyan bir ermeni, bacağında haç dövmesi var. Ne kutsal toprağı ne müslümanlığı

0|0
    0|0
  • yüzde bir kilo makyaj :) Ayaklarda topuklu zehir zehir şimdi tavafta ederler :/

0|0
    0|0
  • Senin haddine mi düştü birilerini yargılamak

0|0
    0|0
    • Kimseyi yargıladığımız yok. Doğrudur ve yanlıştır. Reklamdır veya değildir. Herkes rahatça görüşünü paylaşabilir.

Yükleniyor...