Kore dizisi She Was Pretty'yi izleyen, bitiren var mı?

Seviyor Sevmiyor dizisini izlemeye başladım geçenlerde. Çok hoşuma gitti özellikle Tuna karakterine bayıldım. Senaryoda aslına sadık kalırlar muhtemelen. Kore versiyonunda esas kızımız kiminle oluyor? Kim kime aşık oluyor sonunda merak ettim :) Gerçi tüm karakterler gayet sempatik kim kimle olsa üzülmem herhalde :) Tuna (Siwon sanırım ) boynu bükük kalmasın da ♥

Güncellemeler:
Bir de patronun oğlu muhabbeti vardı. Kim patronun oğlu?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Turkiyedekine baktim bire bir aynisi sonunda o kucukken asik olanlar birnirini seviyo tunada sap kaliyo cunku kivircik kiza asik, arkadasida basroldeki cocuga (isimleri tam bilmiyorum) asik oluyo o da sap kaliyo yani ama mutlu bitiyo koresini izle birebir ayni 16 bolum falan burda uzatip sacama sapan seyler yapabilirler

1|0
    0|0
    • Aaa üzüldüm Bea 😳 yazık etmişler tunaya. çok tatlı bir karakter halbuki. Esas kızın kankası da mı esas oğlana aşık oluyor? Bu ne yav

• Ah beee garibim Tuna görüyor musun şu işi :)

• Patronun ogluda tuna aslinda kore dizisinde o catlak kadin halasiydi ama burda annesi galiba

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• She was prettyden sonra seviyor sevmiyor felaketti

0|0
    0|0
  • Kore versiyonunu izlemedim ben de merak ediyorum yorumları takip edececğim ama nasıl bittiğini öğrensek de aslına sadık kalacaklarını sanmıyorum. Çünkü 13 bölümlük kore dizisini sezonlarca sürdürüyolar haliyle senaryo değişiyo :D Ben yiğiti sevmedim hiç. Tunayı sevdim baya gönlüm denizle olmasından yana :D

1|0
    0|0
    • Aynen: ) Tuna'ya sahip çıkalım ezdirmeyelim Tunayı 😍 shshjsj

• Hahaha aynen yaa :D Kızlardan da Denizi sevdim. Burda sevmedim önceden beri sevdiğim oyuncuydu zaten. İkisi olursa cok sevinirdim ama olmuyormuş sanırım :D bir de patronun oğlu muhabbeti geçti onu da sorsaydın keşke merak ettim kimmiş jdnsjd Tuna büyük ihtimal ama emin olsaydık :D

• Öğreniriz inşallah :)

Yükleniyor...