Buradakiler neden boyle?

Erdgan elinden geleni yapmaya calisiyor ulkeyi kalkindirmaya calisiyor borcu oduyor ulkenin tum yollari duzgun her sehide bir insaat bir faaliyet var İstanbul dunyanin en en gelismis sehri daha bir cok var ama bu adami elestiriyorlar hdp lideri teroristi koruyor cenazesine gidiyor silah yardimi yapiyor ona birsey denmiyor haksizlik degil mi? Turkiye kalkinirken diger ulkeler bakacak miydi terorun gelicegi belliydi.2023 de yaklasiyor 2023de bogazlar iki kati para kazanacak yani turkiye yukseliyor beyin gocu almaya basladi. Bunlar normal degil mi?

Güncellemeler:
At gozlugu takan kisilerde bir noktada terore yardim ediyorlar tesekkur ederiz.

0|1
8|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Güzel şeyleri görmen ne güzel. Bunun yanında bu kadar ölümü de göz ardı edemeyiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hepsine uzun uzun cevap verirsem senin devrelerin yanar..
    Sadece IMF'ye olan borcumuzun ödendiğini fakat onun yerine kat kat fazla borçlandığımızı bil yeter..
    Ahmete olan 50 liralık borcu ödemek için mehmetten 500 lira borç almak marifet değildir.. Kalan 450 liranın bir kısmıyla yol köprü yapıp bir kısmını da cebe atmak ise hiç değildir..

0|3
    0|0
  • Beyin almıyor onların işte

1|0
    0|0
  • Aynen oyle kardesum agzina sağlik

1|0
    0|0
  • Kısa ve öz gelirler artıyor ama halkın faydalanacağı şekilde değil biraz objektif araştırma yap bence

0|0
    0|0
  • Boş laftan başka bir şey değil söylediklerin

0|1
    0|0
  • borcu mu ödüyor vay be hala hiçbirşeyden haberiniz yok mu? korkarım gerçekleri öğrenince ağlayacaksınız. dış borç 2003 yılında devraldığı borcun neredeyse 18 katı yazık ya çok yazık

0|1
    0|0
  • 2 cep düşün ikisindede borç var erdoğan bir ceptekini alıp diğer ceptekinin üstüne koyuyor ödediği falan yok gözünü aç

1|0
    0|0
    • Kalkinmak icin evet oyle olmasi gerekiyor basa chp mhp gecti borc arti 90 yilda odenemeyen borc 10 yilda nasil odendi o zaman mhp ve chp para yediler tek aciklama bu

• Gerçekten sen borçların ödendiğine inanıyorsan brnim dicek bişeyim yok hocam iyi günler

• Istambul dunyanin en gelismis sehri
    Gezmemek gormemek daracik kafayapisi iste seni gordum akahpe li

0|0
    0|0
    • Haa bu arada bu adam var ya terorist hakkinda en son ne soyledi
      ADAMSAN YAZ BURAYA

• nasıllar kii

0|0
    0|0
  • şimdi sana uzun uzun bol bol anlatırdım ama anlatılanları anlayacak zihniyete sahip olmadığın yazdıklarından belli. o yüzden çok kısa özet geçicem. bir ülkenin kalkınması duble yollarla inşaatlarla olmaz. ülkenin kalkınması eğitimle olur, halkın güven ve refah içinde yaşaması ile olur. Bide utanmadan beyin göçü alıyoruz demişsin. Sen kalk Tubitak gibi bir kurumun tepesine hiçbi b. ktan anlamayan herifi koy. diğer kadroları o herif kendi yardakçılarıyla doldursun. sonra gerçekten değer verilmesi gereken projeleri görmezden gel saçma sapan bir b. ka yaramayan şeylere destek ver. o ilgilenmedikleri projelerin beyinleri hangi ülkelere göç etmiş ve dereceye girmiş az biraz araştır.

0|3
    0|0
    • Hepsi dogru
      Adam mal mal mal
      Ovundugi sey imam okulu bizden once su kadardi eee simdi sayisi on lat artti
      MAL
      Sen fen liselerini artir beyin ler cikart hocalarinla ovunme mal

• @finansor kardeşim bana mı oha dedin tübitak projelerine mi?

• @Balkir tubitak mi yandas mi tabiki tubitakiye ye

• Dünyanın en gelişmiş şehri mi? İstanbul mu? Yollar mı düzgün? Altında araba var mı senin? Mazotun benzinin litresinden haberin var mı senn? Dış borçtan haberin var mı? Mit tırlarından haberin var mı? Hükümet tarafından İŞİD'e gönderilen mühimmatları biliyor musun? Çözüm süreci denen şerefsizlikten haberin var mı? Çocuksun daha. Mantıklı düşünme yeteneğinden yoksunsun. Otur önce bunları düşün.

2|2
    0|0
    • He ya at gozluguyle devam edin peki hdpye niye uyari yok adamin babasi kardesi dagda degil miydi silah yardimi yapmadi mi

• Çok şey söylenemez tabi. Her şey ortada. Amerikan yapımı silahlar, üniformalar, botlar, toplar vs ortada. amerika'nın daha çok petrol kullanabilmesi için bölgede ayrılıkçı faaliyetleri destekleyip kaos ortamı yaratmak için kullandığı maşalardan (ya da KÖPEKLERDEN mi desem bilemedim) birisiniz siz sadece. Yıllarca özgürlük vaadiyle milletin elinde oyuncak gibi dolaşıp durdunuz. Hala da devam ediyor bu rezilliğiniz. cb'ye geldiğimiz zaman onun nasıl bir ruh halinde olduğu mantık sahibi herkes anlar. o adamı seviyor olsaydım da bu görüşü paylaşmazdım.

• Ya şimdi bisey soracam kardeşim hadi anladık Kürtler senin dediğin gibi abdye devlet kursun diye kopeklik ediyor. Peki devlet sahibi olanlar neden kopeklik ediyor?

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok şükür, onulmaz şuursuzluğu en azından burada engelleyip hayatımdan çıkarabiliyorum. Bir tanesi bile kardır benim için.

2|0
    0|0
  • Erdoğan borçları kendi cebinden mi ödüyor? bu kadar düşmanı olan biririnin başkan olmaması gerekir. O gelince terör olayları arttı zaten. Allah onun belasını versin. Ülkenin içine s*çtı

0|1
    0|0
  • Ülke kalkındırmak mi borç ödemek mi kendi cebinden mi veriyor sanıyorsun hepsi bizim vergilerimizle oluyor erdoğan değil mi bu hdplileri burnumuzun dibine kadar sokan o degil mi kürt aşığı olan? Dini kullanarak insanların beynini yıkayan birine tapmak nedir ya. bu kadar salak olmayın bu ülke gelişmiyor erdoğan ve yandaşları yüzünden daha da dibe batiyoruz

0|0
    0|0
  • ülkeyi mahvetmekten başka hiçbir işe yaramıyor. kendi çıkarları için yanındaki insanları bile çok rahat harcayabiliyor. adam gibi yaptığı tek şey yol.

0|0
    0|0
  • Boğazların parasını kim verecek hatun?

0|0
    0|0
    • Gecen gemiler

• Bogazadan gecen rus ingiliz rus gemilerinden alinacak 2023 gelmeden ulkeyi bolmek istiyorlar

• Tamam. Sana başka birşey soruyorum ben aracinla köprüleri geçerken diyorum? Sen diyorum sen hani biz

• Ooo kafalar piril piril 👌

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...