Game Of Thrones İzleyicileri Burada mı?

Sizce Azor Ahai kim çıkar?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Jon Snow veya Ejderhaların anası :d

0|0
    0|0
    • Onlar ekran karşısında çok fazla durdular onların olacağını sanmıyorum Jon Snow'dan kral olmaz sadece iyi bir destekçi olur Daenerys Fırtınadadoğan, Targaryen Hanesi'nin yaşayan son üyesi, Meereen Kraliçesi, Diyar'ın Koruyucusu, Büyük Deniz'in Khaleesi'si, Zincirlerin Kırıcısı, Ejderha Kayası'nın Prensesi ve ejderhaların :D onun olacağıda meçhul İkisinide destekliyorum ama bu kadar çok umutlandırmışsa bizi George R. R Martin kesin Khaleesinin yeğeni daha önce hiç görmedikleri büyük abisinin öldü diye bilinen ama aslında ölmemiş olan Aegon Targaryen çıkabilir ne de olsa aslında tahtın tek gerçek varisi oydu biraz karmaşık olay

• Ben şu ak gezenlerden şüpheleniyorum o Aegon Targaryen çıkarsa fena olur

• hahahahahhahahahaha

En İyi Kız Görüşü

• Daenerys tahtı alır jon kuzeyi aldı zaten ama kış geldi ak gezenler var o ne olacak acaba onu merak ediyorum

0|0
    0|0
    • Daenerys tahtı alır almasınada pek uzun bir saltanat süreceğini sanmıyorum sonuçta George R. R. Martin bu herşey beklenir

• Bence uzunca bir saltana sürecek baska kim var tahta oturcak veya oturabilecek kadar güçlü olan

• Daenerys ve Jon Snow aslında akrabalar sezon finalindede doğrulandı bu jon snowun annesine tecavüz eden kişi daenerysin büyük abisiydi ve büyük abisi yine dorneli prensin kız kardeşine tecavüz etmiş ondan bir çocuk yapmıştı bu da Aegon Targaryen kral robeth onu öldü biliyordu ama yanlış halkın yardımları ile kaçırıldı saçları maviye boyandı böyle geçiyor wikide eğer o çıkarsa ortaya kralımız Aegon Targaryendir tek gerçek varisi odur tahtın

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

• 7. sezonun kitapla alakası olmayacağını duydum. umarım güzel bir sezon olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...