Merhaba Ben Gani Müjde. KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde sizlerleyim, sorularınızı alabilir miyim?

Merhaba KizlarSoruyor, Ben #GaniMüjde #ÜnlülerCevaplıyor canlı yayınında sorularınızı cevaplamak için #KizlarSoruyor'dayım.

Gani Müjde Instagram
Gani Müjde Twitter

11|5
99|146

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba, ben bir trans kadinim, senaryolar yazıyorum. Pek cok hikâyem var. Bunların içlerinde sizin perspektifinize uygunlar da var, imkan olursa sizinle de paylaşmak isterim.

Tabii asıl sormaktaki amacım, kimligimle bu sektörde iş imkanim olur mu? Sektör farklılıklara açik bence ama yine de malumunuz halka arz edilen işler yapılıyor.

Benim size iki kısa sorum daha olacak, Melek ile Serhat muthis bir duyarlilik ornegi ve internet dizisi olmasi da aslinda hem duyarlilik hem de yayimcilik anlaminda caga cok uygun bir is. Bu fikir nasil ortaya cikti? Her yapimci bunu yapmak istemez, malumunuz kısa bir iş. Sizin kısa diziler çabanızı biliyorum.

Beren Saat'de emeğiniz var, ben de bir Beren hayrani olarak geldigi noktayı nasıl degerlendiriyorsunuz bunu merak ediyorum.

Son olarak belki cevaplamak istemezsiniz ama Aslıhan Gürbüz çok çok iyi bir oyuncu, Yahşi Cazibe finalindeki kriz devam ediyor mu yoksa tekrar calismaniz mumkun olur mu?

Cok tesekkurler.

0|1
    0|0
    • Genel oalrak dışarıdan senaryo almak istemiyoruz. Eser hırsızlığı davaları oluyor bir sürü. Teknik olarak bugün otursan aklımdakileri yazmaya ömrüm yetmez zaten.
      Melek ile Serhat için çok teşekkür ederim güzel bir tesbit. Biz orada NetFlix yapımlarını örnek aldık, kısa ve hepsi birarada. Modern yapımların böyle omasını diliyorum.
      Beren Saatte hiç emeğim yok. Sadece onun yarışmasında bir kere konuk jüriydim. Geldiği noktayı da başarılı buluyorum.
      Tabii ki herkesle tekrar çalışırım. Kimseyle düşman kalmak istemiyorum. Sık sık uçak yolculuğu yapan biri olarak kimseyle küs ayrılmak istemem.

• Çok teşekkürler cevaplarınız için :)

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Ülkemizdeki dizi konularının vıcık vıcık aşklarla dolu olmasının nedeni sizce nedir? Masrafı daha az ve çeneye vurulan dizi sektörü doğru yolda mı sizce?
    Macera, bilim kurgu vs gibi konular bizim yerli yapımlarda neden başarılı değil?
    Hani insanı düşündüren, konusu sürükleyici ve ana konusu aşk olmayan filmler, diziler çok mu zor ülkede?
    Her dizi aşk meşk. Açıyorsun tv'yi o buna aşık şu ona aşık. Sürekli cümleler cümleler..
    Villalarda çekilen diziler, zengin yaşantılar, aşk fantezileri..
    Nerede Prison Break gibi ana konusu aşk olmayan güzel diziler..
    2 saat dizi olunca haliyle bol çene oluyor. Görsellik ve konular zayıf.
    Bana göre aşk temel konu olmamalı.
    Sürükleyici başka konuları olmalı film ve dizilerin.
    Yalnız film sektörü mü böyle? Hayır
    Yerli kitapların 10 taneden 9'u aşk.
    İnsan ufkunu açan yapımlar göremiyoruz ülkede.
    Ev kadınlarına yönelik ve ergen kız kesimine yönelik yapımlar olduğunu düşünüyorum bu aşk konularının.
    İnsanlara bu yetiyor zaten deyip kazanç elde etmek mi yoksa dünyada da beğenilen yapımlar yapmak mı amaç?
    Bunlar size yönelik değil elbet.
    Tüm aşk yapımlarından kolay gelir elde edenlere..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 98

• Hoş geldin panpa
    İsmini kim vermiş çok merak ettim

10|9
    0|0
  • Hoşgeldiniz 😌 Yüzünüz çok sevimli görünüyor 😂 Sormak istediğim bişey yok teşekkürler 😂

6|2
    0|0
  • Gani bey öncelikle sitemize hoşgeldiniz demek isterim.

Nacizane birkaç tane soru sormak isterim :)

1- En son “… özelliğinden dolayı senle gurur duyuyorum” lafını kime söyledin? Hangi özellikti o?

2- Hiçkimsenin göremediği bir özelliğin var mı? Varsa neden bugüne kadar gizli kaldı?

3- Seni benzer yaştaki, benzer işi yapan, benzer konumdaki kişilerden farklı kılan ne var?

4- Bugüne kadar yaşadığın en büyük hayal kırıklığın ne? Tekrar yaşama ihtimalin var mı?

5- Ulaşamadığın biri ile tanışıp sohbet etme olanağın olsaydı bu kim olurdu? Ondan neler öğrenmek isterdin?

Şimdiden teşekkür ederim :)

1|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz Gani bey,

Sizi sitemiz de görmek bizi sevindirdi.. Yakınlar da yeni bir projeniz var mı? Ülkemiz de mizah duygusunun olduğuna inaniyor musunuz?

2|2
    0|0
    • Yakınlarda çok proje var. 4-5 tane film hazırladık, hangisini önce çekeceğimizi düşünüyoruz. 4-5 tane dizi projesinden de ikisi bu yıl olacak. Şu an en yakın "Anadolu Lisesi" adlı dizi projesi olacak.

• Var-dı çok haklısınız. Yeterince açık oldu efenim.

• Gani abey şu dızede bnada rol ver snnle clşmAyı cok istyorum

• Çok fazla konusunu belli olmayan dizi varken, sizin de emeğinizin olduğu 'Harem' dizisi neden kalktı anlamış değilim. Çok güldügüm bir diziydi. Devamı gelecek mi acaba, başka projeniz var mi böyle?

3|1
    0|0
    • Harem bence olması gerektiği kadar yayınlandı, toplamda 30 bölüm. Sonuçta eğlence içeren dizilerin çok uzun olmasına gerek yok. O yüzden Harem'i tiyatro oyunu olarak sergilemek üzere bir çalışmamız devam ediyor bu yıl.

• Çok başarılıydi gerçekten, Teşekkürler görüşünüz için

• O kadar ünlü geliyor birine de yazmadım hadi yine çok şanslısın 😄 Neden burası neden biz neden neden neden

2|1
    0|0
  • Gani Bey hoşgeldiniz öncelikle, çok sevindim 😊
    Sormak istediğim şu; yönetmenliğini yaptığınız filmlerden en çok hangisini seviyorsunuz? Ve diğer yönetmenlerin filmlerinden favoriniz var mı? Quentin Tarantino ve Stanley Kubrick sever misiniz?
    Teşekkürler

0|1
    0|0
  • Merhaba,

1) Günümüz dizi ve filmlerinde senaristlerin kısıtlandığını düşünüyor musunuz? Özgür olduğunuza inanıyor musunuz? Eskisi kadar kült dizilerin ve filmlerin çıkmayışının sebebi korku mudur?

2) İlham kaynaklarınız nelerdir?

3) Ülkemizde son zamanlarda zirve yapan uyarlama senaryo ile dizi yapılması akımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Neden özgün işlerin sayısı azaldı?

Teşekkür eder, keyifli günler dilerim.

0|0
    0|0
    • Hayallerimizin kısıtlandıüını düşünüyorum Hayaller kısıtlanınca senaryolar da susar.

• Sitemize hoşgeldiniz,
    Yapımlarınızla hepimizin yüzünü güldürmeyi başaran çok iyi bir sanatçısınız. Şu an piyasa da yer alan birçok sanatçı da sizin sayenizde parladı. Acaba sizin sayenizde parlayan bu yıldızlardan yeteneğini yanlış taraflara sürükleyenler olduğunu düşünüyor musunuz? Bunun nedeni ne olabilir?

0|1
    0|0
    • Şöhret taşınması zor bir şey. Yanlış yere sürüklenen olduysa da bunu bilinçli yaptıklarını düşünmüyorum. Bir gün ünlü olursanız ne demek istediğimi anlarsınız.

• Cevabınız için çok teşekkür ederim 😊

• Sizi Hayat Bilgisi dizisi ile tanıma fırsatım oldu, dikkatimi çeken tek şey, her dizinizde eşinizin de rol alıyor olması. Bu bir tesadüf mü, yoksa siz mi istiyorsunuz eşinizin dizilerinizde oynamasını? Teşekkürler.

0|1
    0|0
    • eşi belma canciğer aklıma geldi ama bu soru gelmedi. keşke gelseydi. ben cevap veriyim, eşim iyi bir oyuncu ve benim çektiğim diziler de yer alması da normal. üstelik hep beni çektiğim dizilerde de oynamadı. en ilk birol güven in dizisinde çıkış yaptı.

• ne güzel , herşeyin bir ilki vardır.

• @hasnickdir aynen😅

• Oncelikle hosgeldiniz Gani bey ; sizler gibi cok fazla yol kat etmis, isini en iyi sekilde surdurebilen bir sahsiyeti burda gormek onur verici. Az once arastirirken " Ruhsar " dizisinin de size ait olduguna rastladim.. O dizi benim icin bir cok sey ifade ediyor, malumunuz o donemler daha bebeydik :)) İlk severek takip ettigim dizi Ruhsardi ve Şu an bir hayli duygulandim.. Yalniz o mezardan gulu iceriye cekme mevzusu azbucuk psikolojimi bozmadi degil :) Neyse cok uzattim yine , soruma geceyim..

Senaristlerin yetenegini ve temposunu gercekten kutluyorum. yani bizim bir cirpida izledigimiz bir bolumu siz saatlerce dusunuyorsunuz, konulari tikamadan birbiriyle iliskili sekilde kurguluyorsunuz. Bununda otesinde her oyuncunun cumlelerini teker teker dusunuyorsunuz ve bu 1 hafta icinde gerceklesiyor.. Bu cok yorucu olmali ve cogu meslekten zahmetli oldugunu dusunuyorum. Sizcede oyle degil mi? :)

0|0
    0|0
    • Bir sorum daha var, bunu oldukca merak ediyorum. Dilerseniz sadece birinide cevaplayabilirsiniz. Yahsi Cazibe dizisinde neden Cazibeyle Kemal evlenmedi. Dizi boyunca Cazibe Kemal askini izlemistik halbuki. Farklilik amacli mi ozel bir nedeni var miydi?
      Tesekkur ederim simdiden :)

• hoşgeldiniz :)
    Sizinle ilgili yazılan; iyi ve kötü yorumları okuduğunuzda ne düşünüyorsunuz? Sizin hayatınıza bunların yön vermesine izin veriyor musunuz?

0|0
    0|0
    • Eleştirilerden nefret ediyorum. Eleştirilerin insanı ters motive ettirdiğini, yanlış yaptırdığını düşünüyorum. Ben eleştiriyi de, eleştirmeyi de sevmem. Benim en sert eleştiri cümlem "Çok güzel olmuş, bir de böyle denesenedir. Herkese tavisye derim. Çünkü eleştirilerin insanı doğal hedeflerinden saptırdığını, hedeflerin masumiyetini bozduğunu düşünüyorum.
      Göle maya çalmak istiyorsam sana ne, ya tutarsa diye denemek istiyorum, sana ne!

• cevabınız biraz sert olmuş ama bu tepkiniz normal ve yerinde sanırım.. yanıt için teşekkür ederim :)

• Merhaba Gani Müjde! Ne çok sevindim sizi burada gördüğüme. Birçok ilgi alanının olması, birçok iş/yetenek sahibi olmak nasıl bir lütuf? Dünyaya şanslı gelenlerden olduğunuzu düşünüyorum. Yoksa biz de çalışırsak yapar mıyız? :)

0|0
    0|0
    • Evet algılarınız a. çık olsun. Ben şimdi röportaj yaparken kendi kendime en az 100 kiiyi değerlendirdim. Bu kim, niye oturuyor, ne yapıyor vs., algı duyarlılığı önemli.

• Selamun Aleykum. Hosgeldiniz :))

0|1
    0|0
  • Genel bir kanı vardır, komedi yapacaksan ya çok sempatik olacaksın ya da çirkinleşeceksin. Çirkinleşmekten korkmayan kadınlar çok komik geliyor bana mesela Gupse :) Sizce cool/güzel/yakışıklı biri komedide başarılı olabilir mi? Var mı komedi portföyünüzdeki kalıplaşmış tiplemeler?

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz😌 Hayat bilgisi neden bitti ya ben onu çok özlüyorum 😔😔

0|1
    0|0
  • Merhaba, öncelikle hoşgeldiniz. Sizi burada görmek büyük mutluluk.. :) Size iki sorum olacaktı:

1-Hayatta büyük pişmanlıklarınız var mı?

2-"Keşke bu rolde ben oynasaydım" dediğiniz herhangi bir dizi/film oldu mu? Olduysa hangi dizi/filmin hangi rolüydü?

0|0
    0|0
    • 1-... Bu kadar uzun düşündüğüme göre büyük pişmanlığım olmadığını varsayıyorum.
      2- Bir film için keşke ben yapsaydım dedim. "Sinema Paradiso'dur film. Çok hayıflanmışımdır, ah be keşke ben yapsaydım diye.

• Cevabınız için teşekkürler.. ☺

• Gani Müjde'ye bir sorum yok. Ama içinde bulunduğu projeleri (filmler, diziler) keyifle takip ediyor ve beğeniyorum. Başarılı bir yönetmen. On parmağında on marifet. Yolu hep açık olsun.

0|0
    0|0
  • hoşgeldiniz :) sizi hep güler yüzlü ve pozitif görmek çok güzel :) mesleğinizde yaşadığınız en zor zamanları anlatır mısınız?

0|0
    0|0
    • Mesleğimde yaşadığım en zor an şu an, çünkü kızlara cevap yetiştirmek çok zor :)

• peki şu an haricinde diye sorsam :) beklerim ben acele etmenize gerek yok :)

• Hemen hemen her yapımınızda eşiniz Belma Canciğere rol vermeniz hakkında bir cevap alabilirmiyim Gani bey
    Bir diğer sorunda hep zengin koca avcısı rolünde olması 😄

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz. ☺️ Soracak bir soru bulamadım. 😑
    Benim sormak istediklerimi de yazmışlar zaten.
    Umarım sitede soruları cevaplarken keyif alırsınız 😄

0|0
    0|0
  • Merhaba Gani bey.
    Önemli projelerde adı geçmis bir senaristsiniz. Bir projenin beyin kısmında yer almak bana göre isin en zor kısmı.
    Sorularım şunlar olacak. Bir senaryoyu yazdıktan sonra olup olmadığına nasıl karar veriyorsunuz? Sizin bu kadar iyi olmanızı saglayan elestiren atesleyen ilham veren bir gücünüz var mi?
    Ve son olarak senaryo yazmak isteyen ben ve benim gibi insanlara tavsiyeleriniz var mı?

0|0
    0|0
    • Saf inancım, saf ve tem, z , nancımla yola çıkarsam her zaman başarıı olurum. Yeni bir film projem var "Barçala Gesi". Yapımcım olmaz diyor, ben de olur diyorum. Benim saf ve temiz inancım bu filmin ürkiye'de büyük rekorlar kırabileceğini söylüyor. Başarım bu inançta saklı. İnanmadığım şeye inandıramazsın.

• Tesekkürler samimi cevabıniz icin insallah en kısa zamanda izleriz filminizi. :)

• Hoşgeldiniz bunları çok merak ediyorum inşallah tek tek cevaplandırırsınız

1.) küçüklüğünüzde hiç unututamadığınız bir anı?
    2.) eğer ölen bir yakınınızla konuşma imkanınız olsaydı bu kim olurdu ve neden?
    3.) adaya dusseysiniz yanınıza alacağınız şeyler nelerdir?
    4.) şu an ki mesleginiz nedir severek mi yapıyorsunuz?
    5.) adınızı kim koydu?
    6.) bir ünlüyle 9 gün bir adada kalacak olsaydınız kimin olmasını isterdiniz?
    7.) bir bayanda aradığınız özellikler nelerdir?
    8.) gelecekteki planlarınız neler?
    9.) süper bir gücünüz olsaydı ne olmasını isterdiniz ve o güçle ne yapardınız?

0|0
    0|0
    • Bir dizi çekecek olsaydınız konusu m olurdu ve adı ne olurdu?
      Hangi dizilerde oynadınız hangisinde rol yaparken daha rahat sakin ve içten yaptınız zorlandığınız anlar oldu mu?

• Sevgili Gani Müjde öncelikle hoşgeldiniz.
    Çok güzel birbirinden farklı senaryolar olmasına rağmen bir çok diziniz yayından kaldırıldı. Kanalları dolaşıp baktığımda hep zengin-fakir aşkı, patron-calisan aşkı, entrikalı aşklar, dolayısıyla her yere her yaşa indirgenmiş aşk senaryolarından fenalık geldi. Türkler neden daha farklı yapımlar izlemek yerine hep birbirinin aynısı bu dizileri izliyor?

0|0
    0|0
  • Ne olacak bu ülkenin hali Gani bey

2|0
    0|0
  • en son kime sarıldınız :/ ( aklıma soru gelmedi çoğu kişi aynı soruları sormuş 😒 )

0|0
    0|0
  • Öncelikle hoşgeldiniz :D
    Sizi Yahşi Cazibe ile tanıdım :D Yahşi Cazibeden çalışmaya devam etmek istediğiniz oyuncular var mı? Şimdiden teşekkürler :D

0|0
    0|0
  • Bir insan bu kadar ün ve şöhrete sahipken; insanları aşağılamadan ve sevecen bir tavırla nasıl kalabiliyor? Etrafınızda çıkar ilişkisi bulunan onca insan varken bu denli nasıl tatlı kalabiliyorsunuz?
    Tebrikler.

0|0
    0|0
  • Bu katliamlara son vermek adına söylemek istediğiniz, iç sesiniz var mı?

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    68

Erkekler Ne Diyor 145

• Merhaba Gani Müjde,
    Terör saldırıları, sefalet, iç savaşlar derken insanlar gülmeyi unuttular günümüzde.
    İnsanlara tüm bu acılarını unutturabilecek bir komedi senaryosu yazmak sizce ne kadar mümkündür?
    Saygılarımla. :):

https://pbs.twimg.com/media/BX2q3giCMAAfIke.jpg

1|2
    0|0
  • öncelikle illa ki bir gülüşümde hakkınız vardır bunun için teşekkür ediyorum.
    yanlış anlamayın ama izleyici kitlesindeki değişime, günümüz mizahına ayak uydurabildiğinizi düşünüyormusunuz?
    yoksa mevcut kitlem bana yeter diye mi düşünüyorsunuz?
    açıkçası belirli yaş aralıklarına hitap eden dizilerinizi ve hala kahpe bizans mizahınızı demode buluyorum ve yapıcı bir eleştiri olur umuduyla yazıyorum.

0|3
    0|0
  • 1- Kendinizi bir sinemacı olarak görüyor musunuz?
    2- Kahpe Bizans'ın çekildiği dönemde Türk sineması bir kırılma yaşamaktaydı ve sizin bu kırılmada ciddi etkiniz iziniz oldu. Tek bir film ile adı anılan sinemacılar arasına girdiniz. Neden sinemaya devam etmediniz?
    3- Türk sinemasının geldiği noktadaki durumunu nasıl görüyorsunuz?
    4- Dünya sinemasının geldiği noktadaki durumunu nasıl görüyorsunuz?
    5- Türk sinemasının, dünya sineması içerisinde bir kimlik oluşturamamış olmasını neye bağlıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Merhaba Sn. Gani Müjde, öncelikle hoşgeldiniz.

Senaryolarınızı yazarken belirli bir hedef kitleniz var mı? Onlar izleseler bile belli bir yüzde tuttururum gibi düşüncelere kapılıyor musunuz?

Mesela Pis 7'li Türkiye de değilde bir Avrupa ülkesinde yayınlanacak olsa aynı karakterler olur muydu? Orço'yu çok aradınız mı? Türkiye'nin mizah anlayışı Orçovari karaktetler mi?

0|1
    0|0
    • Akilli insanlara seslenmek istiyorum. Aptallardan sıkıldım. Çünkü aptallar insanın canını sıkacak kadar çoklar. O yüzden okuduüunu ve izlediğini anlayan herkes hedef kitlemdir.
      Diğerlerini Allah kurtarsan.
      Orço Türkiye'ye çok uygun bir karakter. Her mahallede 5-6 tane var ondan zaten. Etkin görevlerde de çok fazla Orço görebilirsiniz. Gereksiz özgüvenli, herşeyi en iyi bildiğini sanan, daima haklı... Şimdi Orço'yu daha iyi anladınız mı? :)
      Avrupa'da bu tür karakterler daha az olduğu için Avrupa'da yapmazdım.

• Anladım, teşekkür ederim 😊

• Merhaba Gani Bey. Sitemize hoşgeldiniz.
    Malum, zor bir zamandan geçiyoruz. Yaşanan olaylar çok acı. Bu olaylar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
    Ülkenin iyiliğini isteyen aydın bir insan olduğunuzu düşünüyorum. Bu gelişmeler karşısında ne yapmalıyız?

0|0
    0|0
  • Putin in aslanı olayına gelelim lütfen dürüst olun bir pençeyle 3 insan öldürecek bir hayvanın yanında olmak nasıl duygu?

www.medyaradar.com/.../...ca9118c7733bc8aa249e.jpg

Bizim dünya lideri halka biner onların dünya lideri aslana biner bu fotoğrafta anlam çok 😂
    www.medyaradar.com/.../...ca9118c7733bc8aa249c.jpg

0|0
    0|0
    • Arada ağ vardı :) Çok kısa bir andı o, koşarak kaçtım oradan :) Resim aslanın tok bir gününde çekildi.

• Hoş geldin abi

Hayatınız başarılarla dolu. Bence KS'nin en kıymetli misafirisiniz bu güne kadar gelenler içinde.

Bence son yıllarda tüm dünyada hükumetlerin korkulu rüyası mizah oldu. Müthiş muhalif sesiz bir silah olduğunu düşünüyorum. Ülkemizde mizah doğru , etkili ve yeterli kullanılıyor mu sizce?

ikinci sorum:Mizah, espiri yeteneği öğrenilen bir şey midir yoksa doğuştan mı kazanılır?

üçüncü sorum. Hangi taşı kaldırsak altından Gani MÜJDE çıkıyor. Sektör inanılmaz saygı duyuyor. Abi bu ismi her gördüğümüzde yüzümüzde bir tebessüm ve kalite hissediyoruz. Bunu nasıl başardınız?

Son sorum :İnsanları ağlatmak mı daha zor güldürmek mi sizce

Size, eşinize ve çocuklarınıza sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Bu içten kahkahanız ve gülümsemenizle hep hatırlanacaksınız...

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Türkiye'de mizah hala etkin kullanılıyor. Daha da etkin kullanılmasını diliyorum.
      Mizah öğrenilen birşeydir. Sense of Humor diye birşey var. Bu kesinlikle mizah kültürü ile birlikte gelişir. Daha çok dergi, kitap etkileşimleri takip etmek gerek.
      Teşekkürler iltifatların için :) Çok sağlam torpilim vardı :) Şanslı, çalışkan olduğumu düşünüyorum. Algılarımın açık olması, önceden hissetmek, sosyolojik duyarlılık... bunların hepsinden bir parça etkilendiğimi ve işlerime yansıttığımı düşünüyorum. Bu da başarıyı getirdi.

• Gani Bey hoşgeldiniz

Sağlıklı Beslenmek için zaman ayırıyor musunuz?
    Destek aldığınız bir Diyetisyen var mı?

0|0
    0|0
  • Aramıza hoşgeldin abi , bizleri hep güldürdün acaba ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı günlerle ilgili gülerken düşündüren bir eser vermeyi düşünüyor musun?

0|0
    0|0
    • Boyle bir eser verdim aslinda biladel :) kacirmissin.
      Osmanli Cumhuriyeti adli filmim gulerken dusunduren bir filmdi zaten.
      Malesef hepsi gercek oluyor.

• Eline sağlık abi , devamını bekleriz o zaman ;)

• Bayağı geç yazıyorum hatta belki hiç görmeyeceksiniz ama Osmanlı Cumhuriyeti adlı filminiz gelmiş geçmiş en saçma, en berbat film. Siz bizim manevi değerlerimizle açık açık dalga geçmişsiniz. Yaşasın Atatürk, yaşasın Erdoğan, yaşasın Türkiye!!!

• Sevgili Gani Müjde Komedi odaklı senaryolar dışında dram ve korku yazmayı düşünüyor musunuz yoksa sadece komedi iyimidir

Bu arada şimdiden Ramazan bayramınızı kutlarım

1|0
    0|0
  • Hoş geldiniz!

Temmuz ayında çıkacak olan animasyon filmi Buz Devri 5 teki Sid karakterini seslendirecek misiniz?

0|0
    0|0
  • 2010 yılında Deli Saraylı isimli bir dizi çekmiştiniz. Dizinin gerçekten hayranı olmuştuk. Senaryo alışılmışın dışında, tarih ve komedi olması ben ve benim gibi bir çok kişinin ilgisini çekmişti. Bu dizinin kaldırılma nedeni sadece reytingden ibaret olamaz görüşündeyim, acaba kaldırılma nedeni nedir?

0|0
    0|0
    • Kaldırılma nedeni çok net; Istanbul'un işgalini anlatmıştık, ve Türkiye'nin %90'i Istanbul'un isgal ediligini bilmiyordu.

• Galiba, söylediklerinizde hemfikiriz :)

• yazlıktan çekilmiş fotolarla hayatımızda ne zaman yer alacaksınız?

1|1
    0|0
  • Adınızı kim koydu

1|1
    0|0
    • Babam koydu. Babam hafiz oldugu icin Arapcada bolluk, zenginlik, kavram zenginligi anlamina gelen bu ismi herhalde zengin olmami isteyip koymus ama ise yaramamis :)

• :) Teşekkür ederim soruma cevap verdiğiniz için :)

• Hoşgeldin abi 😊

Bir nesil senin yazdığın dizi ve filmlerle büyüdü güldü eğlendi. Bu durum hakkında ne düşünüyorsun 😬

http://i.hizliresim.com/5VnjBM.png

1|0
    0|0
  • Espri seviyemiz sizce değişmeli mi? Konuyu açmam gerekirse de; Leyla ile Mecnun dizisi, sanatsal anlamda iyi bir dizi olmasa da, dizi sektörüne getirdiği yeni bir bakış açısı olarak oldukça iyiydi. Bolca durum esprisi vardı. Absürd komedi hala keşfedilmemiş bu ülkede diye düşünüyorum. Siz neler düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
    0|0
  • Sıradanlığın aynı derecede can sıktığı bir günde, sahilde bu monotonluğu bozacak bir heyecan ararken, bir genç sizi durdurarak:"Uzun süredir yazmakta olduğum bir film senaryom var. Sadece, tavsiyelerinizi dinlemek için dahi bana ayırabileceğiniz 15 dakikanız var mı?" dese, ona ne tepki verirsiniz?
    (cevabınıza göre değerlendireceğim, büyük lokmayı tercih edin.)

0|0
    0|0
  • Merhaba hoşgeldiniz..

Irkçı mısınız? Eğer ırkçı iseniz ne tür bir ırkçılık?

0|0
    0|0
  • grup yorum sever misin abey

0|0
    0|0
  • OOOO Sayın Hocam Hoş geldiniz Filmlerinizi büyük beğeni ile izliyoruz yeni projeleriniz var mı? Sorulara Geçersek Bir Kaç Naçizane Sorum Var
    1) Bir İnsan doğuştan mı oyunculuk başarısını yakalar ya da yeteneği vardır yoksa sonradan mı keşfedilerek ortaya çıkar bu yetenek
    2 ) Yönetmenler bir oyuncuyu nasıl kesif eder hangi yönüne bakar ya da neye bakar neye önem verir de yeni bir oyuncu kesif edilerek ekranlarla buluşturulur. Çok Soru Sordum ama son sorum olarak
    3) Oyunculuk Hakkında konservatuvar okumadan oyuncu olunamaz mı? Vakit bulup da cevaplaya bilirseniz teşekkür ederim Saygılar Hocam Geldiniz İçin Tekrar Teşekkürler

0|0
    0|0
  • Abi Arabesk'i Kahpe Bizans'i ceken adamsin, son yillarda niye ayni ozeni hic gostermiyorsun?

0|0
    0|0
  • Öncelikle sitemize hoş geldiniz.
    Çalıştığınız bir yazım ekibi var mı yoksa yapımlarını üstlendiğiniz projelerin yazım ekiplerinin getirmiş oldugu senaryolardanmı seçiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Sinematik evrende ya da çizgi roman evreninde sevdiğiniz süper kahraman ya da anti-kahraman var mı?
    http://i.hizliresim.com/kvgmgD.gif

0|0
    0|0
  • Merhaba Sayın yönetmenim, yazarım ve sunucum gani Müjde...
    Şimdiye kadar ki en başarılı olduğunuz yapımınız neydi?

1|0
    0|0
  • Isminiz hakkinda ne dusunuyorsunuz? Unlulerin bircogunda kullanmadigi bazi isimler oluyor sizinde var mi? Bence farkli degisik bir isim, hep bir degisik gelmistir. A yi uzatip mi okunuyor yoksa direkt gani diye mi, herkes farkli soyluyor. Aslinda onemsiz seyler bunlar herneyse hosgeldiniz.

0|0
    0|0
  • yazdığın kitaplarda doğal bir mizah var.
    öyle anırta anırta güldüren değil ama tebessüm ettiren.
    filmlerindeyse absürd olmaya dikkat ediyorsun.
    durduk yerde sorun çıkaran hayatı çekilmez algılayan palyaçoda bile hüzün arayan ağlak karamsar bunalım sorun çıkarma ustası insanları kendi alemlerinde mi bırakmalıyız yoksa onları mizahın muazzam tadıyla tanıştırmalımıyız?

0|0
    0|0
  • filmlerinizi seviyorum örneğin ben fantastik korku senaryasu yazıyorum aslında roman olarak yazıyorum ve onu senaryo şeklinde yazıyorum peki neden american vari fantastik korku yönetmiyorsunuz dizilerinizi seviyorum ama kibirle geri çekiyorsunuz bunada tav oluyorum ilginize gerçi ister tınlayın ister tınlamayın ama şimdi karşımdasın ve bunca zaman içinde olan bir durumu size kızlar soruyor sayesinde açıkladım kızlar soruyor a da teşekkürler sizede başarılar

0|0
    0|0
  • Merhabalar Gani bey. Çocukluğumun en güzel anılarından bir tanesi de sizin ve ekibinizin ortaya çıkardığı eşsiz mizahı ile hala zihnimde ayrı bir yere sahip olan Kaygısızlar dizisidir. İnanın daha bir sene önce ulaşanildiğim tüm bölumleri tekrardan izledim. Bu başarılı çalışmanız ve harika eserinizden dolayı sizi ve ekibinizi tekrardan kutluyorum. Soruma gelince, arşivim de eksiksiz bir şekilde yer edinebilmesi için tüm bölümlere nasıl ulaşabilirim? Başarılarınızın devamı dileğimle...

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz Gani Bey,
    Yaptığınız tüm işlerin piyasa şartlarında tutmasını neye bağlıyorsunuz? Haddinden fazla emek mi yoksa popüler deyimle şans mı?

0|0
    0|0
  • herhangi bişeyi merak etmiyorum sorum yok görüşürüz Gani bey :)

2|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    115
Yükleniyor...