Turabi ve Semih arasındaki fark neydi de Semih elendi Turabi çifte şampiyon oldu?

Turabi de sevilmiyordu turabiyide sürekli saygısızlık ve karaktersizlikle itham ediyorlardı ama o şampiyon oldu hemde en zorlu rakiplere karşı bundan daha zor survivorlarda şampiyon oldu bunun sebebi sizce turabinin yanında hem sms gücü hemde manevi gücü olarak yer alan hilmicem miydi sizce? Dipnot : sorum survivor izleyicilerine yöneliktir izlemiyorsaniz lütfen laf sokmaya çalışmayın tamam siz değerli kültürlü insanlarsiniz bir boş gereksiz insanlarız siz gidin astronomi ve sanat belgeseli izlemeye devam edin eminim izliyorsunuzdur hiç kaçırmadan! !! Ben pek inanmıyorum ama neysr

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence şu birkaç senedir survivor'da çok büyük haksızlıklar ve taraflı yayınlar yapıldı.
    Yattara gibi performans olarak çok güçlü bir isim finale bile kalamazken, damla neredeyse hiçbir şey yapmadan final koltuğuna oturdu.
    Nagihan istatistik birincisiyken damlaya elendi.
    Semih gibi aralarında sms gücü en fazla olan isim yine damlaya elendi (yersen tabi :D)
    Damla sigara içti, normalde survivor kurallarına göre direk diskalifye olması gerekirken acun gülerek normal bir şeymiş gibi karşıladı.
    (Bu arada şöyle de bir not düşeyim, damla acun'un sevgilisi şeyma subaşı'nın özel spor hocasıymış, torpilin buradan kaynaklanığını düşünüyorum)

Daha bu böyle sıralanır gider, ama bana kalırsa en büyük haksızlık all-star'da yapıldı. 10 yılın şampiyonu ünvanını o kadronun içinde bence tek hakeden isim Hilmicem'di. Karakter olarak da, performans olarak da bu böyleydi. Zaten all-star'da 4 ay boyunca istatistiklerde birincilikten bir kez bile inmemişti. 2013 yılında sonraki yıllar da dahil olmak üzere survivor tarihinin rekor sms sayısıyla şampiyon olmuş birinden bahsediyoruz, şimdi Hilmicem'in finalde Merve Aydın'dan az sms aldığına kim inanır? :D
    Kısacası acun kendi isteğine göre yönlendiriyor Survivor'ı. Eskiden çok severek takip ettiğim yarışmayı bu yıl bu torpiller yüzünden doğru düzgün izlemedim ben de.

0|0
    0|0
    • Farkettim de baya uzun yazmışım 😄

En İyi Erkek Görüşü

• Su annesine. Tövbe Ramazan ramazan sövdürüyor. Acun ayarlamış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sanirim utopyoda birinci olduğu icin bunda yapmak istemediler

0|0
    0|0
  • valla bence torpil var damlaya

1|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum yoksa bu kadar sms desteği alan semihin damlaya elenmesi mantıklı değil

• kesinlikleee

• Semih deme aglicam😒😒😒

0|0
    0|0
  • Tek derdiniz bu mu ya

0|0
    1|0
    • Derdimiz değil Allah dermansiz dert vermesin. Bir tv programı izliyoruz ve olup biteni kendi aramızda medenice tartışıyoruz başka bir şey yok

Erkekler Ne Diyor 3

• Turabi tam bir kanka idi ama milletin dedikodusunu yapmadı hiçbir zaman aralarında ki en büyük fark bu bence.

0|0
    0|0
  • Turabi adamin diby

0|0
    0|0
  • Sen de git Survivor izle.

0|0
    1|0
Yükleniyor...