DÜNKÜ SURVIVOR'DAKİ OYLAMA HAKKINDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Dün Survivor'da Damla yarı finaliste çıktı. Nagihan ve Semih elendi. Bence Nagihan Damla'dan daha çok hak ediyordu. En başarılı yarışmacı. Oyunlarda çoğunlukla o sayı alıyordu, beşte beş falan yapıyordu. Semih'in elenmesine de şaşırdım. Kendine çok güveniyordu, nasıl oldu da elendi şaşırdım. Nagihan'ın elenmemesini isterdim ya. Nagihan'ın o hırçınlıkları yüzünden elendiğini düşünüyorum. Neyse artık her şeyin hayırlısı. ŞAMPİYON AVATAR ATAKAN olur inşAllah. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Nagihana yazik oldu o kadar istatistik yap ama kara cahil halk damla denen ballı kızı seçsin adalete bakar misin? Umarim atakan olur şu an en cok hakeden kesinlikle atakan

1|0
    0|0
    • Aynen öyle, sana katılıyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu survivor da bir gelenek oldu artık susan e arada bir kaç da oyun alan yükseliyor örneğin begüm gibi çok mu iyidi hayir ama hep sustu ve sonlara kaldı sonunda da elenir ama böyle kizlar

1|0
    0|0
  • Acun duruma el atmıştır, yoksa Semih elenmezdi.

0|0
    0|0
  • Semih kazanmalıydı sonuna kadar

0|0
    0|0
    • Survivor performans yarışması değil mi? Semih nasıl kazanmalı? Atakan'ın Nagihan'ın o kadar yarışıp sayılar alması, o zaman boşuna gitmiş olurdu. Zaten Nagihan'ın bütün emekleri boşa gitti. Bacağı da boşu boşuna sakatlanmış oldu. :'(

• doğru demişler survivora yakışmıyordu yunus kültür programı değil orası

• @REDHOTLİNE07-4 Bence ismiyle dalga geçmesi hiç hoş değil ne kadar da Survivor'a yakışmamış olsa...

Yükleniyor...