Bence hande ercele yapılan en büyük haksızlık ! (Resimli ) detaya gelir misiniz?

Bence hande ercele yapılan en büyük haksızlık ! (Resimli ) detaya gelir misiniz ?

Finlandiya da yapılan ankette dünya kadın oyuncular güzellik sıralamasında hande erçel en çirkin kiz seçilmiş !! Bu insanların güzellik anlayışını merak ediyorum...

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çirkin demek yanlış tabi ama abartıldığı kadar da değil. fotoğraftaki sensen bence daha güzelsin. zaten onun gibilerden daha güzel bir dünya kız vardır ünlü olmayan. Çarşamba pazarına git selena gomez gibi elli tane kız görürsün. ama tâbi çirkin de sayılmaz hanım kızımız. haksizlik olmuş.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalamışlat Hande Erçel güzel bir kadın dünya güzeli olmasa da çirkin diyemezsin hiç bir şekilde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Finlandiyalılar zevkli insanlardır

2|1
    0|0
  • Finlandiyaysa normaldir orada en çirkin seçilmesi

0|0
    0|0
  • abi kim bu kız ya her yerde hande erçel diye soru açıyonuz , bu adı görmekten kusucam sizim yüzünüzden :D

ayrıca da zerre tip yok muş kızda. bu sitede bundan 60 gömlek üstün kızlar tanıdım

0|0
    0|0
    • Kanka o degilde yeni dizisindd su attigi resimlerdeki gibi gorunse keske 😂

• helal olsun bu seçimi yapana, neden bu kadar abarttınız bu kızı anlamıyorum? çirkin dibine kadar çirkin baştan aşağı çirkin. zevk sahibiymiş bu finlandiyalı'lar bravo onlara.

0|0
    0|0
    • Abi kocaman burnu var ustune birde burun. kemeri var yani burnu guzel olmayan kadin nasil guzel olur birde truvali heleni oynatmisler bu cirkine.

• doğrudur ne meteorlar var dünyada demekki :)

0|0
    0|0
  • Ulan ajskd iyi olmus :D

0|0
    0|0
  • normal o kadar abartılacak bir güzelliği yok

0|0
    0|0
    • Kanka o degilde yeni dizisindd su attigi resimlerdeki gibi gorunse keske 😂

• Kadından ne anlar be onlar?

Hande Erçel melektir melek.

0|0
    0|0
  • Heh şimdi gerçeği gördünüz 😊

0|0
    0|0
  • en çirkini buysa güzeli çok merak ettim şimdi :)

0|0
    0|0
  • Neden merak ediyorsun

0|0
    0|0
  • Ne yapalım yani ölelim mi sen dağa cirkinsin

0|0
    0|0
  • hande erçel fıstık gibi kızmış...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Yeter lan size de Hande Erçel' de başlayacağım artık.

1|0
    0|0
  • Ya cidden senin gibiler yüznden şu kızdan soğudum ya iyi bir dizide (ki aşırı saçma bir dizi) ünlü oldu, bu ne hande de hande? La yetherr bir bitmediniizz !!!

0|0
    0|0
  • herkes bir degil kusura bakma bende begenmiyorum bu kızı zevkler ve renkler tartısilmaz

0|0
    0|0
  • Ya yeter artık mk

1|0
    0|0
  • Seninki bozuk.

0|0
    0|0
  • başlayacam hande erçelinize.

0|0
    0|0
  • Bu kıza taktınız kafayı