Gülben Ergen'in semazen olması hakkında tepkiniz ne yönde?

Gülben Ergen'in semazen olması hakkında tepkiniz ne yönde?
O kadar eleştirdiler ki, bence eleştirmeden önce kendilerinede bakmaları gerek kanaatindeyim.

• Tepkim yok, bence gayet normal.
    67% (14)38% (9)51% (23)Oy Ver
  • Tepkim şu yönde;
    33% (7)62% (15)49% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gülben Ergen; kişilik yaşam ve söylemleriyle kelimenin tam mânasıyla bir fiyaskodur.

Kadın Semazen olur mu? Olabilirliğini duymuştum fakat resimde de görüyorsunuz ki açık saçla erkeklerin önünde yapılan bu icraat sanıyorum sema olmaz "raks" olur, o da haramdır.
    O kadar acınası görünüyor ki; Ahmet Özhan'ı çok severdim bu hataya nasil düşmüş anlamadım; kameraya oynayacak bir adam değildi kesinlikle, Gülben'in amacı zaten prim yapmak, daha çok gündemde kalabilmek. Ayrıca işin en komik tarafı da Gülben Ergen'in paylaştığı fotoğraf altına yaptığı yorum. Nietzsche'nin (ateisttir) sözünü paylaşmış altına da; anlatmama gerek var mı bu şahsı? En meşhur söylemi ; "Tanrı öldü" , böyle bir cehalet ve absürdlük görmedim ben. Yarın birgün milletvekili mi olacak acaba; kapanır da hem, kapanınca herşey bitiyor ya hani...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tepkim yok gayet normal olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tepkim yok, bence gayet normal.

0|0
    0|0
  • Bayan semazen olmaz olurmu ve neden olmasın. Tarihte kadın Semazen vardır. Fakat 700 sene içersinde kadın ve erkek yanyana dönmemiştir. Ancak aile meclislerinde kadın erkek yanyana olabilir.

0|0
    0|0
  • Her türlü kılığa girerler ilgi çekmek için.. Para nerdeyse bunlar ordalar, Amaç reklam

0|0
    0|0
  • Bu yapılan, semzenliğe yapabilecek, semah törenlerine yapılabilecek en büyük hakaret ve küfürdür. Hiçbir semah töreni bu kadar aşşağılanmamıştı.
    Utanmazlar köçek töreni değil... bunun adı, semah

0|0
    0|0
  • Banane

0|0
    0|0
  • Tepkim yok, bence gayet normal :)

0|0
    0|0
  • normal bence

0|0
    0|0
  • bunlar popüler olmak için yapılan şeyler doğruluğu yanlışlığı ayrıca tartışılır

0|0
    0|0
  • Popüler olmak için elinden geleni yapan biri... Hz Mevlana'nın oğlu tarafından sistemleştirilen Mevlevilik'in kökeninde kadın semazen olmadı.

0|0
    0|0
  • anormal bir durum söz konusu değil...

0|0
    0|0
  • Nette p*rno görüntüleri dolaşanlara mı kalmış semazenlik.

0|0
    0|0
  • tubiska semazenliğin de bir adabı vardır ama...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya artık bıktım şu kadını görmekten ya,, Sadece bu değil, Seda Sayan, M. Ali Erbil falan gerçekten ekranların bir devrim yaşaması lazım fosiller çekilsin kenara gençlere fırsat verilmeli.

0|1
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • ilgi çekmek için yapılmış. samimi gelmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...