Sosyal medyada dünya bir destekçisi olan semih nasıl survivor dan elendi?

Atakana elense idi sasirmayacaktım çünkü onun daha fazla destekçisi vardı ama damla gibi sıradan herhangi bir hayran ya da popüleritesi olmayan bir yarışmaciya elenmesine şaşırdım doğrusu adamın instagram twitter face hesapları yıkıyor destekcileride epey aktif ama ilginç bir şekilde damlaya elendi. Ve yine aynı yarışmacı utopyadan da elenmisti sizce bu işin sırrı yarışmacılar semihe karşı bir oluyor kulis yapıyor bu geçen süre içinde de halk desteği alıyor içlerinden bir kişi çıkarıp semihi mağlup ediyorlar. Bu bence böyle siz ne düşünüyor sunuz? Beni elestirbilirsiniz ama hakaret ya da küfür edemezsiniz bunu yapanları gizli hesap bile olsa hakaret suçu ile mahkemeye verecegimden hiç şüphesi olmasın kimsenin

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Semih elendi mi ciddi misin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Semih çok çirkef ve laubali. Adamlık yok. Yunus Semihten daha adamdır. Damla, semihten nagihandan daha adamdır. O nagihan yemek yiyipte ooohhh ne güzelde doyduk diye göbeğini kaşıyan görgüsüz birisi. Semih, hep çirkeflik ve tribüne oynayan beceriksiz birisi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Elendi mi semih oh şükür 😂😂

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gerçekten imreniyorum şu hayatlara şu boşluğa şu anlamsızlığa adam işini gücünü bırakmış bir televizyon programındaki adama hayranlık duyuyor bunun adına fanlık diyor kendince eğleniyorlar şakalaşıyorlar gülüyorlar ne güzel be.

1|1
    0|0
  • Ne zaman elendi yahu ciddimisin damla zaten koltuğu almamışmıydı

0|0
    0|0
  • demek ki sadece lafta destekcilermiş :D

1|2
    0|0
Yükleniyor...