Kore dizilerine olan nefret?

Kore dizisi ya da filmi izleyen kişilere neden ay ergen bu ya ya da mal mısın sen biraz büyü vs şeklinde yadırganıyor. Hayır yani aynı filmi ya da diziyi ingilizce izleyince sıkıntı yokken neden korece izleyince millet dalga geçiyor. Eminim bu sitede kore dizisi izleyen kişiler de vardır. Benim için korece diziyle ingilizce dizinin hiç bir farkı yok.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Animelerden farkının taş gibim koreli beylerin oynaması, dizi için izlediğimizi sananlar olduğunu görüp epey eğlendim diyen kızlar yüzünden

Okullarda fatih projesi adi altında ilim irfan saçsın diye sınıflara monte edilen akıllı tahtalarda çekik gözlü tipleri görüp bu ne diye sorunca çok tatlılar cevabını aldığımız için

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birden patlayan kore aşkından dolayı. Herkes birden profiline çekik insanları koymaya başladı, aynı anda. O yüzden bir garip karşılanıyor ama bana göre de izlenebilir, zevkler sebebiyle birine hakaret etmek hoş değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne varmış kore filminde ya, en duygusal romantik filmler koreden çıkıyor bence.

0|0
    0|0
    • tekrar bir yorumlara bak derim

• Herşeye çemkiren çok cool olduğunu sanan bir tayfa var, onu diyorsan, takmıyorum ben onları. Sen de takma.

• Ben severim.

0|0
    0|0
  • kore dizileri çok güzeldir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya şöyle bir gerçek var bende bir kaç kore dizisi izledim izlerimde güzel rastladığımda ama bir amerikan dizilerinin yerini tutmuyor kurguları biraz basit oluyor

0|0
    0|0
  • Bıktim ya nefret ediyon be kore hint dizileri izleyelerden özentisiniz hepiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...