Semih Öztürk survivorda damlaya elendi.! Acun Medya şike mi yaptı yoksa?

Evet arkadaşlar semihin bu kadar cok oyu takipcisi var kıytırık damlanın semihi geçmesii imkansız ünlüler bile semihleyken semihin geride kalması tamamen bir komplo bence acun medya devreye girdi ve semihin elenmesini sağladı sizcede böyle değil mi yazık gerçekten... Herşeye rağmen adamsın reis seni unutmayacağız!!!

Güncellemeler:
ah be reis sen üzülme be...
ağlicam ya cok üzüldüm be reiss ya cok üzüldük be :(

0|0
19|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• O adamı oldu olası sevmedim aksine sonuca cok sevindim. Herkese psikolojik baskı yapan dikkat cekmeye calısan gereksiz şahıstan baska bir sey degildi. O sakatlanma olayı durumu etkiledi diye düşünüyorum

2|3
    0|0
    • acunun parmağı var bu işte bu kadar hayranı olan bir adamın kıytırık damlaya elenmesi sacma.

• Yarismayi hiz izlemeyen insanlarin bu tarz yorum yapmasi komik sadece bunda degil eleme potalarinda da damla semihi gecti hep

1|1
    0|0
    • hayır canım hic izlememiş demen de bana doğru degil.

• Bu ne arkadaşım semihçiler hep aynısını yapıyolar o kadar smsten çıkıyo kimse bişey demiyo acun şike yaptı falan elenince yok acun bilerek eledi vs kabullenin artık olabilir yarışma halk karar veriyo ayrıca öyle bişey yapamaz noter onaylı oylar semih hak ettimi ayrıca ütopyadada hak etmemişti iyi oldu performans desen yunus günçeden farkı yok sevimsiz birşey

0|1
    0|0
    • hayırrrr tek başına mücadele etti o artislere karşıı reissssssssssssssss

• neyini seveyim arkadaşım

• lütfen dedim

• Damlaya karşı elenmesi kötü oldu ama eğer elenmesede sakatlığından dolayı Türk halkı acıdı oy attı diye söylentiler çıkabilirdi

0|1
    0|0
  • Bu tarz programlara atılan oylara çok üzülüyorum.. Onlar milyonları, milyaları kazanırken babası asgari ücret alan insanlar 5-6 oy birden atıyor. Bence gereksiz, atarsın bi' yardım vafkına anlarım ki öyle desek kimse elini cebine atmaz ama ünlüler olunca iş değişiyor. Onlar gece hayatına akarken diğer insanlarda erken yatayımda sabah okuluma/işime geç kalmıyayım işimden olmayayım havasında.

0|1
    0|0
  • acun zaten kimi isterse onu eliyo. noter hikaye bence. semihe atılan oyların yarısını bile alamaz damla...

0|1
    0|0
  • semihe bayılmıyorum ama bence de hak eden damla değildi. en azından nagihan yarı finale çıkmalıydı kadın yazık oldu

0|1
    0|0
  • Damlanın hakkı vardı ama semihin parmağı kırılmasaydı bu durumda olmazlardı. Damlayı tutmuyorum yanlış anlama

0|1
    0|0
    • Damla buraya kadar yeterliydi damlada sakatlandı bir ay dan fazla oynayamadı semih daha bir iki hafta oynayamadı büyük haksızlık oldu inanmıyorum ben bu işte bir iş var iki kere oylama yapılmasından belli zaten

• Bak öyle düşünme işte kızın da hakkı vardı yani bak kabul et damlacı değilim ama kızın hakkı vardı yani neyse umarım hak eden kazanır inşallah

• reis cok cekti hepsinden tek başına durdu reisin hakkıydı hayırrrrrrrr yaaa hayrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• Kendime gelemedim yarım saat be :(

0|1
    0|0
  • Atakanın karşısına kim çıktı?

0|1
    0|0
  • Survivor 'dan sonra kitlesinin bir kısmını kaybetti davranışlarıyla bence. DAMLA da kesinlikle kıytırık değil. Sonuna kadar hak ediyor. Sosyal medyaya da bakınca görülür zaten bayağı fanları var.

0|1
    0|0
    • 5 bine 145 bin nereye fanı var? digerleri gitti damlaya attı yoksa fanı falan yok damlanın öyle.

• Bence alakası yok Semihi hiç sevemedim baştan beri

0|0
    0|0
    • Acun programı her sene yapıyor semih her sene geliyor mu

• her sene bir tane böyle figuran buluyor mesela survivor hakanıda bu yüzden almıştı :D sonra eletiyo

• Yav he he

0|0
    0|0
  • hak etti valla ilahi adalet

0|0
    0|0
    • ya sen yapma bari :(

• amin dostum amin sohbet için sağ ol valla uykusuzluktan yatamıyorum o yüzden çok iyi oldu valla çok teşekkürler iyi geceler :)

• ne demek önemi yok iyi uyumaya calısmalar sana iyi sabahlar :)

• semihin son zamanlarda hayranları çok desteklemedi ve son iki hafta ekranda yoktu nerdeyse ve insanlar onun yaptığı plandan hesaplamalardan sıkıldı

0|1
    0|0
  • Damlanin erkek arkadaşı çok zengin yani ne beklersin çok normal basmışlar parayi oy gondermisler

0|1
    0|0
    • aha bak buna katılıyorum işte böyle bir durumda var

• Ailece Damla'ya oy attik. Çok mutlu oldum.

1|1
    0|0
    • aferin aferin yazıkkkkkkkkkkkkkkk

• Vakti zamanında Damla seni belki ben gönderirim dediğinde gücün yetmez demişti.. Milleti gaza getiren Semih oldu ona aferin asıl

• ilk gün ona yaptıklarını bu millet unutmadı...

• Pardonda semih doğru düzgün hangi bir oyunda oynadı? Çokta güzel oldu iyi ki elendi sinsi semih.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şu programın sonucu önceden hep belli oluyor zaten sanki gerçek gibi izleyenler var tvde rol kesiyorlar hepsi bu Acun ve aptal saptal dingil ezki leş programları sadece

0|1
    0|0
  • Şike olmaz

0|1
    0|0
  • oy atanlarda kanıt var çoğunun attığı oy kabul olmamış "bu yarışmacıya oylama şu an kapalıdır." yazmış. Damlaya çatır çatır oy gidiyodu ama oh. Şikeci acun. Kanıt var diyorum serkaycılar hala kabul edin diyolar :D low IQ sendromu.

0|1
    0|0
  • imkansiz zaten hersey para icin.

0|1
    0|0
  • Eski Survivor Tam Survivor du Yemek Yemiyorlardı Şimdi Oyuna Çıkarken Yemek Veriliyor Giysi Sponsoru Yoktu Gerçeği Yansıtıyordu İki Takım Birleşince Sarı Renk'te Oluyordu Gibii Bence Acunun Oyunu Bunlar Eski Formatı Bozdu.

0|1
    0|0
  • Öyle ya da böyle Ada'm damgasını vurdu survivora helal olsun :))

0|1
    0|0
  • yok olabilir knk :D

0|1
    0|0
    • ya valla cok üzüldüm be o artis kendini bişey sanan serkay finalde bide offfff

• ya bırak knk hic sevvmem öyle tipleri sen öyle değilsin zaten neyse sakin olcam bir duşa girim cıkayım kendime gelemedim. D

• altından bişey çıkar hadi bakalım hayırlısı

0|1
    0|0
  • nagihan ile semig gitmiş diyolar

atakan ve damla kapısşmaısının galibi
    serkayla final oynancak deniyor

muthlemen final serkay atakan
    sampiyon serkay

0|0
    0|0
  • Adam olmadığı için elendi kendini avutup durma.

0|0
    0|0
  • kullanıyor işte programın sonuna kadar izlenmeyi arttırıyor
    semih olmasa reytingler duserdi. kim kaç yarısmıs ne yapmıs çok mu umrunda milletin diyaloga bakacaksın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...