Kızlar neden ünlülere fazla meraklı?

Hande Erçel'in güzel olup olmadığı neden sürekli merak edilir?

Ben biliyorum. Sizin de düşüncelerinizi almak istedim.

0|0
27|7

En İyi Kız Görüşü

• Burada bir tane mal fanı var çoğunlukla o soruyor.
    Herkesin tanıdığı kişilerin güzelliğini vs şeylerini konuşmak daha kolayımıza geliyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şuraya Murat Boz'la evlenmeyi hayal edip, kendini üstün gören bir kız çizelim.
    Şuraya da Murat Boz yerine Murat Dayıyla, Bakkal muratla evlenen bir kız çizelim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Bilmem ben hiç merak etmem zaten güzel olup olmadığını merak etmek saçma gibi geldi

0|0
    0|0
  • Bunu bende merak etmişimdir. Güzelse güzel bana kattığı eksi ya da artı bir durum yok. Bence tamamen saçmalık.

0|0
    0|0
  • İlginç ne diyim

0|0
    0|0
  • Her kız değildir. Düzeltelim lüften

0|1
    0|0
  • Genelimiz öyle değildir 😊 misal bana sorarsanız hiç birisini tanımıyorum sadece en çok bir kişiye meraklıydım oda morgan Freeman. Yazar olarak da ali şeriati oda Allah rahmet eylesin istesemde göremem. Daha çok kitap okuyup faydalı programlar izlediğim için olabilir :) çünkü bir genç kızın tek makyajı kitapları olmalıdır Buda zekasını kullanmaya bağlıdır.
    Saygılar...

0|0
    0|0
  • Ben hiç merak etmedim fakat bu sitede bahsedilen bayanı merak edenlerin fazla oluşu tuhafıma gitmiyor da değil doğrusu. İlginç Allah akıl sağlığı versin.

0|0
    0|0
  • Kıskançlık falan herhalde

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma

0|0
    0|0
  • Bazılarının kendilerini kıyasladıklarını düşünüyorum nasılım demek yerine bir ünlü üzerinden soru soruyorlar.

0|0
    0|0
  • Çoğu ünlü bizden güzel -çünkü ünlüler yani bir zahmet güzel olsunlar- bu yüzden kıskanıyoruz

0|0
    0|0
  • Magazinle beyinleri yıkandığından.

0|0
    0|0
  • Hande hastalığı oluştu zaten, sorulan 10 sorudan 3ü hande. Koca suratlı kızı görmekten gına geldi artık.

0|0
    0|0
  • Ben bilmiyorum söylesene

0|0
    0|0
  • Hande Erçel siteye üye diye düşünmeye başlıcam😕 asjdjdjf

0|0
    0|0
  • Tanımadığım insanları merak etmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayaller hayatlar yaşamayı sevdikleri için.

0|0
    0|0
  • siz sanki unlulere merakli degilsiniz te Allahim ya

0|0
    0|0
  • Unluler guzeldir mantigi sacma. Bu kiz vs mankeni degil tatli bir turk kizi iste.
    Cerkeziz biz cerkez koylerinde buna on ceken ne kizlar var bu kim dersiniz. Kizin fani cok simdi ama tatli kiz birde.

0|0
    0|0
  • Ergen onlar olur öyle abisi :D Bende bıktım o ayrı

0|0
    0|0
  • gayet açık :) kıskançlık

0|0
    0|0
  • Güzel se güzel napalım ya çok ta fifi kimi ilgilen dirir kendine güzel

0|0
    0|0
  • bos bos yarisiyolar mi napiyolarsa artik