Star TV'de yayınlanan "46 Yok Olan" dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dizinin 13 bölümde bitmesi hakkında ne düşünüyorsunuz çok erken olmadı mı? Bence gayet güzel bir kurgusu ve oyuncu kadrosu vardı.

0|0
16|9

En İyi Erkek Görüşü

• Valla harika bir diziydi ama küçük bir tüyo vereyim. Bunu sezon finali olarak düşün. Zira her şey daha yeni başlıyor. Gerçek bir final olması için Doğan ve selin'in de ölmesi gerekirdi. Onları yaşattığına ve üzerlerinde bir şeyler denediğine göre olaylar devam edecek. O değil de düşünüyorum da sağlam bir çete falan kuracaklar herhalde. :) Yeni bir süper kahraman dizisi falan mı çıkıyor ne :D

1|0
    0|0
    • Erdal Beşikçioğlundan kotu proje zor cikiyor zaten :) dogan ve selini. neden. yasatmaya calisiyor anlamadim ama vardir illa bir bildigi :D valla eger boyle devam ederse super kahraman da cikar cetebin hasi da :D

• @Kservet breaking bad dizisinin uyarlaması gibi ama bu dava farklı. Bence gayet başarılı bir diziydi

• Teşekkür ederim EİG için

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• izlemedim

1|0
    0|0
  • Neden biliyormusun. Milletimiz böyle kaliteli diziler yerine nerde b*ktan, aşk, sacmalık, komedi ve boş senaryoya sahip dizi varsa onu izlediği için.

1|0
    0|0
    • Cok güzel bir projeydi aslında başka bir kanalda bir şekilde devam edebilirdi bence

• Etmez. Senaryo zaten breaking bedden alındı. Ama ülkede gerçek izleyici yok. Hepsi aşk meşk , evlilik, gençlik dizisi peşinde malesef.

• O konuda katiliyorum. sana sacma sapan. ne. kadar dizi. varsa bizim. ulkemizde 1 numarada

• Leyla ile Mecnun 'un bittiği ülkede 46 bitse ne olur 56 bitse ne olur hepsi boş.

1|0
    0|0
    • Benzer sebeplerden dolayı bittiğini düşünüyorum

• sacmalık ya. izlediğim tek diziyide bitirdi serefsizler. bu ülkede reyting yapmak istiyorsan amcanın karısnı yataga atacan, haremden çıkmyacan. zengin olup fakir kızları sıradan gecirecen. adam akıllı ne kadar dizi varsa hep bitiriyorlar.

1|0
    0|0
  • Zamanın ilerisinde bir dizi olduğu ve halkımızın çoğunluğunun dizi ve film kültürü olmamasından kaynaklanan bilimum sebeplerden dolayı bu sonucu yaşayan inovatif düşünülmüş izlenilesi şölen

1|0
    0|0
    • Yorumu olurken gözümün önünde Zeki Kayahan Coşkun belirdi :D dinler misin?

• Zekirdek matrax :) o kadar belli ki bildiğiniz :D

• heee vallah o kaderdur bocim ;)

• yayından kaldırıldı o dizi

1|0
    0|0
  • aynen bitmemeliydi diziye yazık oldu ezber bozan bir diziydi:)

1|0
    0|0
    • Katılıyorum o otun ne olduğunu öğrenmeyi isterdim :D

• Araştırmak gerek :)

• kesinlikle :)

• İzlemiyorum

1|0
    0|0
    • Izlemelisin

• Yok kız bn türk dizileri sevmiyom.. en son "uçurum" vardı o dizide gözümden yaş gelmişti sinirden sonra bıraktım..

• Bilmiyorum o diziyi. kolay kolay dizi. izlemem ben

Kızlar Ne Diyor 15

• Farklı bir havası vardı kaliteli olduğu her halinden belliydi dizinin ama.. böyle diziler fazla tutmuyor malesef çünkü ekranlarda saçma sapan aşk dizileri olacak ergen tarzında onlar izlenir kim ne anlar kalite den...

1|0
    0|0
    • Başka bir kanalda devam edecek diyorlar inşallah doğrudur

• kaliteli bir diziydi.

1|0
    0|0
  • Yayın hayatına başka bir kanalda devam edecekmiş diye duydum. Umarım öyle olur.

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

1|1
    0|0
  • Her zamanki gibi azicik insani aydinlatan diziye ambargo koyuyor koduklarim.

1|0
    0|0
    • Fikir olarak geliştirilen düşündüren şeyler olmamalı ki bu sirkülasyon devam etsin değil mi? Mazallah beynini kullanmayı falan öğrenir millet

• Bencede çok güzel kurgusu vardı. Diziyi takip etmedim ama finali izledim, son sahne falan bir enteresandı

1|0
    0|0
    • Son bölüm çok fazla soru işareti bırakarak bitti insan ne olduğunu işin ucunun nerelere gideceğini kestiremiyor

• İşte bizim ülkemizde zengin kız fakir oğlan aşkıni anlatan dizi yapmazsan böyle olur
      Ne mal bir milletiz ya

• Star hep böyle yapıyor. Tatlı kücük yalancılarda 13 bölümde bitmişti. Bütçe yeterli gelmiyor herhalde

1|1
    0|0
  • Ya aslında cok guzeldi ama dizinin yayinlanmasi yalnisti pazar aksami gece 11 de yayinladilar haliyle az rating aldı. Ama basroldeki adam sayko bir adamdı 😂 severdim 😂

1|0
    0|0
  • Aa sezon finaliymiş çok sevindim, final olunca üzülmüştüm baya

1|0
    0|0
    • Bende final diye biliyordum umarım sezon finalidir

• Türklere göre degildi

1|1
    0|0
  • Harikaydi uzuldum bitmesine

1|0
    0|0
  • Reyting

1|1
    0|0
  • Tr anlamaz o tur dizilerden
    Hemde artık az bölümlü dizilere geçme zamanı geldi de geciyor

1|0
    0|0
    • Az bölümlü diziler kabul ama sonu bu kadar açık biten diziler Hayır :)

• Diziden haberim bile yok o derece. kendinii duyuramamıış demek ki ;)

1|0
    0|0
    • Yayın saatlerinden dolayı duymamış olabilirsiniz ;)

• izlemedim

1|1
    0|0
Yükleniyor...