Eyvah ya Survivor SAMPIYONU semih olacak galiba?

Saatlerdir tt de MevzuDerinSemihYazıpGönderin var. sampiyon atakan tt si vardi ondan sonra basladi onu gecti semih hala tt de katilim cok ya atakani 2 ye katladi. galiba semih sampiyon olucak ya sizce?
Eyvah ya Survivor SAMPIYONU semih olacak galiba??

• evet semih sampiyon olucak ne yaziki
    46% (6)43% (3)45% (9)Oy Ver
  • hayir semih sampiyon olmicak
    54% (7)57% (4)55% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Atakancilar yorum birakin
Atakanin katilimi 2 kusurlerde kaldi ve tt cikti semihin ise 4 kusurlede halada devam ediyo. sonuc belli degil ama bence semih atakani elicek. serkay semih potasi olacak

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Adada semih seven kimse yok ki. İzledim ben 3 5 bölüm. Finale semihle Atakan kalsa diğer elenenlerin oyuda atakana gider

0|0
    0|0
    • Son bolumleri izledin mi peki artik herkesin oyu kendine serkay finalde semihle atakan olucak herkws kendi oyuyla

• Atakan

• Dediğim çıktı işte tamam görüşürüz

En İyi Kız Görüşü

• Atakan daha adadaki oylamalarda 190 bin küsürlerde oy alıyordu turabi 270 bin sms ile şampiyon oldu semihin destekçisi özel çok ama Atakan sms de onu büyük ihtimalle eler. Survıvor ilk başladığında izlemiyordum bir ara baktım kesin bu avatar şampiyon olur demiştim hiç tanımadgım halde kesin öyle olur

0|0
    0|0
    • Semh kazanicak semihin sms daha cok.
      Daha semihi tt gecemiyolar sms de mi kazanacaklar

• Nolduuuuu 😊😊😊😊

• Kes lan acun oylarla oynu zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• Sampiyon Serkay

0|0
    0|0
    • Serkay daha piyasada yok sen ne diyon ya😂😂

• Demi ya sapkasi cok tatliydi
      Oylarla oynanmasa semih sampiyondu sen ne diyon serkacla semih ciksaydi serkac aglaya aglaya giderdi. neyse ya survivor bitti daha neye yaziyon

• Sapkasi senin kadar tatli degildi ama :) :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Atakan döver onu

0|0
    0|0
    • Emin misin ya. atakani 2 ye katladi sms bencr sms sampiyon olucak

• Bakma sen onlara.
      Sonucu belli olsa kimse izlemez.
      Millet ortalığı karıştırıyor

• Atakanin katilimi iki kusurlerde kaldi semihin ise 4 kusurlede halada devam ediyo. sonuc belli degil ama bence semih atakani elicek. serkay semih potasi olacak

• Bir b. ok olamaz o. serkay ya da atakan eline verecek 😉

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum iyyi kiii

0|0
    0|0
  • Atakan nakavt eder onu

0|0
    0|0
    • Atakanin katilimi iki kusurlerde kaldi semihin ise 4 kusurlede halada devam ediyo. sonuc belli degil ama bence semih atakani elicek. serkay semih potasi olacak

• Utopyayi takip etmiyodum ama tt hic tuncayo semihi goedim o zamanalarda
      ne mi var tt bedeva sms 2.5 tl guldurme ya katilimlara bak 3 kati nerdeyse
      Eleme gunu gorirsun

• ne oldu senin TT daha yarı finalde elendi 😂

• Semih kim ya. Vasıfsız başarısız duruş desen dalavere. Survivorı bu sene zehir etti valla 😒. Bence atakan olacak

0|0
    0|0
    • Adada bir adam varsa o da semihtir izle gor semih sampioy gavatar da kim mis dansoz

Yükleniyor...