Person Of Interest son bölüm bir efsane idi. Dizide en sevdiğiniz karakter kim idi?

Person Of interest bir yaz gecesi tanıştığım dizi ve dizi karakteri John Reese ciddi anlamda uzun süredir seyrettiğim en güzel karakterlerden biri idi. Son bölüm hakkında sizce final nasıldı ve sanki bir devam yapabilmek için açık kapıyı 2 bölüm önce bıraktılar gibi geliyor bana fakat john reese olmayan bir person of interest bence tutmaz.
Bence :
reese
root
shaw

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• POI hayatımda her zaman özel yeri olan bir dizi olarak kalacak. Fakat Jim Caviezel yeni bir dizi yapmış "The Prisoner" bir İngiliz drama remake'i, görmediysen görmeni tavsiye ederim. Bu arada cevabım Root :)

0|2
    0|0
    • Artı final için de, bir kaç bölüm önce gösterdikleri diğer ekip neden son bölümde yardıma gelmedi bilmiyorum, fakat onlarla devam edecek bir dizinin aynı tadı vereceğini düşünmüyorum. Yani sana katılıyorum. O buğulu sesiyle John olmadan bir POI nasıl olur tahmin bile etmek istemiyorum :)

• EIG için teşekkürler ama hakettim gerçekten de :) POI deyince bende akan sular duruyor, öyle uzun uzun muhabbet ederim yani :)

• POI siz biz ne yapacağız sezonu beklemeyi bile özleriz artık :) fakat samaritanın yaşama azminin onda biri bizde olsa dünyayı yerinden oynatırdık :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bakalim profilime kimmis..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok uzun zamandır izlemedim ve şu an kendime kızıyorum çünkü çok seviyordum bu diziyi

0|1
    0|0
    • mutno izlerken ağladım resmen nerede kaldıysan seyret hele o son reese in tebesümü kahretti beni :(

• Reese <3

0|1
    0|0
  • Izlemiyorum😁

0|0
    0|0
  • Herkes tek başına ölür... "Ama eğer birileri için bir şey ifade ettiysen, birilerine yardım ettiysen, ya da birilerini sevdiysen, tek bir kişi bile seni hatırlıyorsa belki de aslına hiç ölmezsin...

0|2
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...