Dağ 2 Filmi Nasıl Bir Etki Yaratacak Sizde?

Arkadaşlar bu filmde ilki gibi bence süper olacak ben Nefes Filminin 2'kincisinin çıkmasını istiyorum mesela süper ötesi Ve Ayrım Yapmak için bu soruyu sormadım ve bu paylaşımı yapmadım kimse yanlış anlamasın doğusu batısı Heryeri bizim topraklarimiz Orda ölenler bizim kardeşlerimiz , Abilerimiz, Çocuklarımız Sayğılarımla Eger Kötü bir Söz ediceksenizde bana mesaj olarak ypın Tesekurler 'Bir Ölür Bin Doğarız'

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Nefes 2'yi bende bekliyorum...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ya filmin askerlik ile hiç bir alakası yok ilk film icin söylüyorum güzel sahneler vardı katılıyorum ama benim için rdm askerin dağda ne işi var sorusu bile filme kötü demem icin yeterli ama bedelli yapmış olanlar izlein askerliği bilmedikleri icin zevk alabilirler

0|1
    0|0
    • Katılıyorum size bazı sahneleri gerçek nefes o bakımdan bence bir numaraydı dağ yerine nefesin 2 sini çıkarmalarını isterdim

• aynen ama butun oyuncular filimde öldü :)

• Çok düşük bütçeyle zor şartlar altında yapılan bir film ve 1 inanilmazdi kaç kez izlediğimi hatırlamıyorum 2. Devam filmide aynıkalotede olacağından şüphem yok merakla bekliyorum. Az bir zaman kaldı çıkmasına.

0|1
    0|0
Yükleniyor...