Güzel diziler neden hep bitiyor?

Leyla ile Mecnun, Behzat Ç, Ben de Özledim, Beş Kardeş... Şimdi de 46'yı bitirdiler. Sosyal medyada aslında hepsinin çok destekçisi var. Ama reytinglerde düşük. Güzel olanları kaliteli olanları bitirdiler hep. Neden?

0|1
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• 46 dizisi Türkiyeye göre fazla iyiydi. Diğerleri gibi onuda bitirdiler malesef millet kaliteyi sevmiyor. Kiralık aşk gibi saçma ergen dizileri reytingde 1. olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel dizileri anlamaz herkes belirli bir zeka gerektirir bizim millet saçma sapan ask dizilerini sever

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Cünkü cogu insan artık dizileri tv den izlemiyor sorun burada olsa gerek:)

1|0
    0|0
  • Güzel olduğu için

1|0
    0|0
  • Tvden izleyen yok ta ondan

1|0
    0|0
  • Ee kesin o destekçileri de sözde destekcidir.
    Aciyorlardir internetten reklamsiz izliyorlardir sonra neden reyting yok sonra neden dizi kapandi.

1|0
    0|0
  • finali çok saçmaydıı yaa ezo kalkmış ta taksiye binmiş de lan o kız parayı nasıl verdi taksiyee :D

1|0
    0|0
  • Leyla mecnun gelmiş geçmiş en müthiş efsanevi yapım

1|0
    0|0
  • Her güzel şeyin bir sonu olduğunu anlamanız için

1|0
    0|0
  • hiç birini izlemedim bilmiyorum ama %90 ihtimalle izlenme oranları düştüğü için , %9 ihtimalle yanlış deliğe çomak soktukları için, %1 de tadında bırakalım dedikleri için yayın hayatlarına son verilmiştir.

1|0
    0|0
  • bütün diziler bitiyor

1|0
    0|0
  • Aklıma Penny Dreadful geldi :( geçen hafta finali vardı.

1|0
    0|0
  • En iyisi behzat ç idi

1|0
    0|0
  • reyting ölçümü baştan sona sacmalık niye düşük geliyor kanallar reklam koyuyor siz reklamı seyretmiyorsunuz herhangi bir programıa 5 dakika bakıyorsunuz reklam bitsin diye oran o programa geçiyor buda diziyi etkiliyor tabi reklam gelirleri vs bütçelerde önemli

0|0
    0|0
  • toplumumuz yavaş yavaş bilinçlendiği için artık eskisi gibi herşeye inanıp izlemiyor. zaten dizilerde gördüğümüz şeyler (ikiyüzlülük, zina, aldatma, yalan, nifak) günlük hayatımızda insanların arasında yaşanıyor. mevlana ne demiş: akıllı insan kendine faydası dokunmayan işleri yapmaz. dizi izlemenin size ne faydası var?

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun Behzat Ç Reaksiyon 46 yok olan... Erdal abimizin dizilerini genel de birileri yayindan kaldiriyor. Bunlar kim derseniz RTÜK devlet açıkçası akepe hükümeti. Çünkü erdal besikcioglu Atatürkcü bir insan ve gezi parkı olaylarında yürüyüş ile destek oldu. Ben erdal abiyi cocuklugumdan beri cok seviyorum. Iyiki var iyiki onun gibi kaliteli tiyatro oyunculari var.

0|0
    0|0
  • Şakacıktan da olsa onların da tatile ihtiyaç ları var

1|0
    0|0
  • Yenileri başlasın diye

1|0
    0|0
  • hersey nasil basladiysa oyle biter

1|0
    0|0
  • Ben de üzülüyorum. Karadayı vardı. Çok seviyordum. 😔

1|0
    0|0
  • Reyting öyle destekçi ile evde izlemekle kazanılmıyor.

1|0
    0|0
  • 46 dizisi gece yarısı oynuyor izlemesi çok zor

0|0
    0|0
  • söylediğin dizilerin oyuncularının siyasi yönlerinin alenen bilinmesi münasebetiyle yani iktidara muhalif tavırlarından dolayı trt de iktidarın maşası olduğundan bu dizilerin ömrü kısa olürür o. k?

0|0
    0|0
  • hangi ülke burası

0|0
    0|0
  • şakacıktan bitirdiler.

1|0
    0|0
  • guzel dinlendirici degil de bos gurultulu diziler suruyor

1|0
    0|0
  • ben hicbirini izlemedim artik yeni diziler izlenmiyoki tabi bitiricekler saten hepsi birbirinin kopyasi oluyor genelde

2|0
    0|0
  • 46 en sacma olanı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Güzel olan herşeyin bir sonu vardır

1|0
    0|0
  • Güzel olan her şey bir gün bitmeye mahkumdur

1|0
    0|0
  • Güzel olan her şey elbet bir son bulur çünkü.

1|0
    0|0
  • Hannibal...

1|0
    0|0
  • Çünkü uzadıkça her dizi saçmalanmış oluyor. Tadında bırakıyorlar ki aklımızda kalsın diye olabilir

1|1
    0|0
  • Sonra da bu ülke niye gelişmiyor😏

0|0
    0|0
  • kader

1|0
    0|0
Yükleniyor...