Türk Kanalları Dizileri Falan Neden Sıkıcı?

Gündüz açıyorum tv'yi evlilik programları heryerde yemek programları falan diziler hepsi pembe tvde bir tek TLC isimli kanalı izliyorum yabancı dizilerin türkçe altyazılı yayınlanıyor senelerdir aynı aşk dizileri falan ve sıkıcı neden yani farklı bişeyler olamazmı

1|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Ülke olarak herşeyde geri olduğumuz gibi bu konuda da geriyiz malesef

1|0
    0|0
    • Ve öne çıkan sayılı kanal var 3 5 tane gerisi saçma sapan reklam amaçlı kanallar

• Öne çıkan kanallarda da sürekli saçma sapan entrikaların döndüğü yaz dizileri mevcut, sürekli pişirip pişirip aynı şeyleri önümüze koyuyorlar

• Tv izlemiyorum artık internetten izliyorum

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir diziyi öküz gibi 2.5 saat neden yayınlarlar anlamam zaten konusu ya aşk ya aşk başka bir bok yok ne anlayıp da izliyorlar anlamıyorum

1|0
    0|0
  • Demekki bunlar izleniyor

1|0
    0|0
    • e yani ama saçma sapan ya anlayamıyorum bazılarını

• Ben gündem ötesi , tarihin arka odası ya da vedat milor tadı damağımda gibi programlar seviyorum ama kadın günü gibi programlar yapıyolar

• aynen işte bikaç güzel kanal program falan varda gerisi berbat

• Bu durum cidden çok sıkıcı o yüzden televizyondan olabildiğince uzak duruyorum.

1|0
    0|0
  • Evet yaa sıkıcı

1|0
    0|0
  • İnsanına göre çıkartılıyor her şey. Çoğunluk geri kafalıysa o parti iktidar olur, çoğunluk boş kafa yapısındaysa o diziler olur gibi...

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...