En sevdiğiniz flim neler?

Konusu ile beraber yazarsanız. Benim ki 7 numaralı hücre konusu japon bir engelli baba ve küçük kizin kavusabilme savaşı.
Her çocuk özeldir. Bir cocugun cok fazla zeki olmasi ve aydinlik yüze ogretmeni sayesinde kavuşabilmesi
En sevdiğiniz flim neler?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• BARFİ: İşitme engelli bir çocuk ve otistik bir kızın hikayesi. Çok sıcak bir film hem ağladım hem güldüm.
    Chappie: Çok sıcak bir robot hikayesi.
    Iam Sam: zeka geriliği olan bir babanın kızını sosyal hizmetlere kaptırmamak için verdiği mücadeleyi anlatıyor.
    Şimdilik bunlar geldi aklıma

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• -Esaretin Bedeli ( İşlemediği bir suç yüzünden hapse atılan ve orada eziyet ve türlü işkencelere maruz kalan birini anlatıyorum konusu tahmin ettiğin gibi dram ve imdb'de 1. sırada )
    -Schindlerin Listesi ( 2. Dünya savaşında yaşanmış gerçek bir olayı anlatıyor hayatımın en iyi filmi diyebilirim 2. dünya savaşında yapılan eziyet ve türlü işkenceleri konu alıyor )
    -Hayat Güzeldir ( 2. Dünya savaşında geçen filmimiz Aşk ve Dram Üzerine kurulu )
    -Can Dostum ( İsminden de anlaşılacağı gibi dostluk üzerine kurulu bir film ve mükemmel )
    -Felekten Bir Gece Serisi ( Tam bir komedi tufanı bekarlığa veda partisi sırasında yaşanan sıra dışı olayları konu alıyor )

0|1
    0|0
Yükleniyor...