Survivor da Gecen yil turabiye bu yil semihe?

Anketlere baktim semih birinci cogunda ondan sonra atakancilar geliyo. ama burda kimse semih kazanmaz diyo. gecen yil turabiye dedikleri gibi. aksam semih elsesinde sunlari serkacilar hadini bilser. su foto susmaniza yeter. bu yilda o fotoda turabi degil semih reyiz olucak
Survivor da Gecen yil turabiye bu yil semihe??

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Teker teker gidecekler...

1|0
    0|0
    • Bedel odeyeceklerrr

• Atakanala damala kazansin serkay elensin

• Serkayı bu gidişle ya Semih ya da Atakan eler. Şansı çok fazla son günlerde.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• Semihciyim ama semihten daha cok hakedenler var performans açısından

0|0
    0|0
  • Atakan alıcak. Semihin zaten parmağı kırık. Son oyunları oynyamadıda. Bence atakan hakediyor.

0|0
    0|0
    • Semihin arkasinda halk var sms cok. ama diyelim ki semih olamadi atakan olur. serkac ve damla olmasinda o bile olsa olur. ama reyis ona birakmaz

• Benim icin farketmez ünlülerden biri alsa yeter :D

• Aynen ya valaha gonulsuz kopekler almasinda kim alirsa alsin

• Semih birinciliği hak etmiyor.

0|0
    0|0
    • Yav he he sampiyon oldufunda 29 unda gorusuruz

• Hak eden bir Sampiyon olur adamin parmagi bile koptu elinden geleni yapti o kadar suporcularin ve hepsi milli onlarin arasinda iyi bir parkur yarismacisida oldu. bunu efecanda soyledi. cok zeki bir adam ne dediyse yapti. teker teker eleneceksiniz dedi eldi sizi kafa kafa kafya vurdurucam dedi. Vurdurdu simdide sampiyin olucakkk

• Teker teker eleyemedi hâlâ serkay finalde ve o beşlinin hepsi sakatlandı sadece semih değil ve parkurlarda da çok iyi değildi

• Kesinlikle. Neden bilmiyorum ama semihi 1. Cikartacaklarini dusunuyorum. Cocuk o kadar da guclu degil. Laf cambazi. Zaten hakkaniyetl 1 yarisma oldugunu sanmiyorum. Cocuk kac kere avantadan dokunulmaz oldu. acun semihi 1. Cikartacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...