Survivor sampiyon kim? anketlerine baktım ve?

... semih hepsinde birinci atakan ise ikici ama aralarindaki oy farki cok degil. serkay piyasada yok...
●Siz kimi tutuyosunuz ve tutugunuz kisi elenirse kimi desteklersiniz?

●Ve mantikli dusununce ve cevrenizden duyduklarinizla kimin birinci olacagini dusunuyorsunuz?(bu kisi desteklemediginiz bir kiside olabilir?

Güncellemeler:
Hic oy kullandiniz mi

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen kimi tutuyon :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Serkayi destekliyorum ama semih olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Semih almasında.

0|0
    0|0
  • Damla alabilir..

0|0
    0|0
    • Kalibimi basarim damla olamaz semih olur o olmazsa atakan okur

• Ya semih denen insanin takipcileri netten desteklio cunku onceden kurulu teskilati var ve belli oluo
    Ama dierlerinde onceden kurulu bir orgutlenme olmadigindan hangisinden ne kadar oy cikacagi supriz olucak :D

0|0
    0|0
    • Ayy sen nediyon ya sacmalamayin artik ya kimse yazmasin artik bisey eleme gunu gorursunus semih kimmis

• uslubu serkacidan satakancidan ogrencegime boyle kalirim ve bir sorun da yok. konusamicam artik bunlari tutanlarla sikildim reyis size cevbi potalarda vericek

• Iyide ben kimseyi tutmuom ki 😂 bana kalsa en guzel kiz kimse o kazansin derim o kadar umrumda değil 😂 cok kaptirmissin kendini karsilik verdikce uzatirsin sen en iyisi susup kacmak :) bu son yorumumdu :)

• Semih olsun ama Atakan olacak gibi

0|0
    0|0
  • Atakan veya serkay alsin.

0|0
    0|0
    • Tutugun onlar ama sence sampiyon olma ihtimali kimin daha yuksek finale kim kalir

• Ben semihciyim o alsin cok istiyorum. ama bana da semih almasa ataakan alir gibi geliyi. serkayin hic sansi yok bence. serkay 1 sms gecmis olabilir ama buun unluler cogunlugu srmihi destekliyo. ve semih surekli gundemde twtterdan da anlisabilecegi gibi.

• zaten adalet diye bir şey varsa final koltuğunda atakan ve serkay olmalı. ve de atakan kazanmalı.

• Acun ya da Esat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• semih olmasın da kim olursa olsun.

0|1
    0|0
    • Teker teker gidecekelr aglamasin gonulsuzler

• durup durup yazma aynı şeyleri sen de. hem eleme günü görüşürüz deyip hem de durmadan yazıyorsun. semihten mi geçti hepinize bu son yorumu ben yapacağım hastalığı.

• He he oyle hadi by elemede gorusuruz ne dediysem cikacak gorursun

• atakan

0|1
    0|0
  • Semih Öztürk

1|0
    0|0
  • Serkay, elenirse atakan

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum kardeş

0|0
    0|0
  • Atakanın kazanacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Serkayı destekliyorum ama Atakan olacak gibi

0|1
    0|0
  • Atakan'a hastayım. O olmazsa Nagihan'ın şampiyon olmasını isterim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...