Kiralık Aşk'ın İnanılmaz Sezon Finali😱ŞOK!❕?

şu an uzun zamandır izlemediğim Kiralık Aşk'ın sezon finalini izliyorum. Beklediğimden iyi çıktı. İzleyenler var mı nasıl buldunuz sezon finalini? İzlemeyenlere özet geçeceğim illa az çok karakterleri biliyorsunuzdur KA bu yani bilmeyenmi var😊👇
BÖLÜMÜN BAŞINDA DEFNE BEKARLIĞA VEDA PARTİSİNİ BASMAYA GİTTİ VE YERİNE HAMİLE OLAN NİHAN GEÇTİ. O GÖBEKLE BİRAZ SAÇMA GELDİ AMA👇
Kiralık Aşk'ın İnanılmaz Sezon Finali😱ŞOK!❕?SONRA GERÇEK GELİN DEFNE GELDİ VE KINASI YAKILDI. BEN BU SAHNEDE AĞLADIM VALLA. ÖYLE İÇTEN AĞLADIKİ MÜTHİŞ BİR SAHNEYDİ.😢
VE SONRA DEFNE BU İĞRENÇ GELİNLİĞİ TERCİH ETTİ. NEYSEKİ GÖREVLİ YANLIŞLIKLA DEVASA LİMONATA KABINI MERDİVENDEN AŞAĞI DÜŞÜRDÜ VE SONUÇ👇👊👎😆

VE FİNALA GELDİK DEFNENİN YENİ GELİNLİĞİ GELİR VE BEYNİ EROR VERİR. NİKAH MASASINA DOĞRU YÜRÜRKEN KİRALIK AŞK OLDUĞUNU, HERŞEYİN OYUNLA BAŞLADIĞINI ANLATIR. ÖMER HİÇ KONUŞMAZ SADECE YÜRÜR👎👊👊👇

VE SON.

Bakalım yeni sezonda neler olacak? Ömer Defneyi affedecekmi. Siz olsanız böyle bir şeyi affedermiydiniz?

NOT:Biraz bence gibi oldu ama yakında bir bence yazacağım hazırlık olsun diye yazdım Bu ilgi görmesede olur xhdnx

2|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şoka girdim ya düğün günü söylenicek şey mi adam şoka girdi bari daha önce söyleseydi

1|0
    0|0
    • Bende şok oldum ben olsam bırakıp giderdim adam yine duruşunu bozmadı. Defne karakterinide hiç beğenmiyorum gerçekten👎Bazılarıda Ömer bildiği için tepki vermedi diyor ama bilemedim nerden öğrenecekki

• Bu kısımları bilmiyorum izlemedim ama evet desede zor durumda kalmamak için der sonra boşanmak ister ve büyük ihtimalle Defne hamile olduğunu öğrenir

• Evet olabilir

Erkekler Ne Diyor 7

• Banada lazım bir kaç tane kiralık hatun
    Paradı neyse vercem

0|0
    0|0
    • Verme. Bak sonu böyle kötü oluyor

• görüntü kirliliği şapşal klasik türkiş duygusallığı nefret ediyorum tüm tv dizilerinden ve onun şapşik hayranı duygusal ağzından salyası akarak seyreden kızlardan yok mu elit cool bir türk kızı evlenicem onunla bulursam

0|0
    0|0
    • Dediğim gibi bende bayadır izlemiyorum fazla sıkıcı olmuştu sürekli aynı olaylar işleniyordu ama başlarını bildiğim için sezon finalini izlemek istedim. Bu dizinin hayranı olacak kadar ergende değilim. Tarif ettiğin kızlar genelde 13-14 yaşındaki Ka fandomlar. Ben gayet elit bir kızım bir kere👊😏

• seneye devam edecek sanırım dımı?

0|0
    0|0
    • Edecek tabi reytingleri çok iyi ama ben şimdiki gibi güzel olacağını düşünmüyorum

• Reytinglerinin düşeceğini sanmıyorum çok fazla fanları var genelde hepsi ergen zaten😆

• izlemem

0|0
    0|0
  • Lütfen şunları izlemeyin.

0|0
    0|0
    • Dedim zaten bayadır izlemiyordum sezon finalini merak ettim. Oyunculukları ilgimi çekti hayran filan değilim yani

• bızene bundan

0|0
    1|0
  • Yeni bir akım başlattın, tbrler... Artık bol bol buraya dizinlerin bölümlerinden kesitler koyup ortalığı perişan ederler...

0|0
    1|0
    • Ay ben başlattım dimi😂Kendimle gurur duyuyorum ahah😂

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence diziyi saçmasapan uzattılar. En başları güzeldi ne var 30 bölüm felan olsaydı. Medyamızın bu huyunu sevmiyorum tek senaryoyu yıllarca döndürüp dolaştırıp araya akraba eski sevgili sokup uzatmaya çalışıyorlar.

1|0
    0|0
    • Haklısın birde ikinci sezon gör sen bunları😂Defneyle Ömerin ayrılıkları, Sinan Yasemin evliliği sonra Defnenin annesi filan gelir yok sarmaz beni bir tek başını merak ediyorum affedecekmi diye

• İzlemedim 😂

0|0
    0|0
  • Elçin Sanguuuu <3

0|0
    0|0
    • O iğrenç gelinliği bile güzelliğiyle gölgeledi. Hele kına gecesindeki ağlayışı fenaydı valla

• affederim

1|0
    0|0
Yükleniyor...