Kiralık Aşk'ın İnanılmaz Sezon Finali😱ŞOK!❕?

şu an uzun zamandır izlemediğim Kiralık Aşk'ın sezon finalini izliyorum. Beklediğimden iyi çıktı. İzleyenler var mı nasıl buldunuz sezon finalini? İzlemeyenlere özet geçeceğim illa az çok karakterleri biliyorsunuzdur KA bu yani bilmeyenmi var😊👇
BÖLÜMÜN BAŞINDA DEFNE BEKARLIĞA VEDA PARTİSİNİ BASMAYA GİTTİ VE YERİNE HAMİLE OLAN NİHAN GEÇTİ. O GÖBEKLE BİRAZ SAÇMA GELDİ AMA👇
Kiralık Aşk'ın İnanılmaz Sezon Finali😱ŞOK!❕?SONRA GERÇEK GELİN DEFNE GELDİ VE KINASI YAKILDI. BEN BU SAHNEDE AĞLADIM VALLA. ÖYLE İÇTEN AĞLADIKİ MÜTHİŞ BİR SAHNEYDİ.😢
VE SONRA DEFNE BU İĞRENÇ GELİNLİĞİ TERCİH ETTİ. NEYSEKİ GÖREVLİ YANLIŞLIKLA DEVASA LİMONATA KABINI MERDİVENDEN AŞAĞI DÜŞÜRDÜ VE SONUÇ👇👊👎😆

VE FİNALA GELDİK DEFNENİN YENİ GELİNLİĞİ GELİR VE BEYNİ EROR VERİR. NİKAH MASASINA DOĞRU YÜRÜRKEN KİRALIK AŞK OLDUĞUNU, HERŞEYİN OYUNLA BAŞLADIĞINI ANLATIR. ÖMER HİÇ KONUŞMAZ SADECE YÜRÜR👎👊👊👇

VE SON.

Bakalım yeni sezonda neler olacak? Ömer Defneyi affedecekmi. Siz olsanız böyle bir şeyi affedermiydiniz?

NOT:Biraz bence gibi oldu ama yakında bir bence yazacağım hazırlık olsun diye yazdım Bu ilgi görmesede olur xhdnx

2|1

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...