Sizce gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi nedir?

Sürekli yabancı dizi izleyen biriyim, kaliteli bir dizi arıyorum başlayacağım. Konusuyla beraber yazarsanız memnun olurum 😊☺

1|1
28|34

En İyi Erkek Görüşü

• - Gizem sevenler ve diziyi bitirene kadar bağımlılık yapacak bir dizi arayanlar için LOST
    - Dizinin bitiminde psikolojik olarak çöküntüye uğratacak ve yaşama amacını sorgulatacak bir dizi arayanlar için HOUSE M. D.
    - Bu iki diziyi izledikten sonrada başka ne izlesem ki dedikten sonra izlemeniz gereken dizide SUPERNATUREL :D

1|0
    0|0
    • biri övüyor lost u biri yeriyor anlamadım gitti..

• O lostu kötüleyenlerde beyninin boş olduğunu düşünüyorum. Bence ilk izlenmesi gereken dizidir Lost. Ben insanları Lost'u izleyenler ve Lost'u izlemeyenler olarak iki gruba ayırıyorum :D

En İyi Kız Görüşü

• Ah Doctor Who, neden Doctor Who'sun sen? Bilimkurgu sevenlere, hayatımdaki favori dizilerimin başında gelir. (Spoileeer)
    Alons-y!

Breaking Bad mükemmel ötesi, kimya öğretmeninin ailesini geçindirmek için uyuşturucu yapmasını anlatıyor. (Üşüyoruz Walter Reiss) (Skyler seni unutmadım sürtük!)

Kill Me Heal Me Güney Kore dizisidir. Kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın hayatını anlatıyor. Bu adamın içinde 7 kişi var.. (Shin Se gi favorimdir!)

Ahh.. Süpernatural.. Yine mükemmel bir dizi.. Gerilim seversen bu diziyi mutlaka izlemelisin. (Son of a bitch!) (Baby Impala)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• prison break : konusu hapishaneden kaçış. çok zekice planlanmış ve çok iyi kurgulanmış bir dizi mutlaka herkes izlemeli.

the walking dead: zombili diye ön yargılı olmayın çünkü dizinin asıl olayı zombiler değil insanlar arasında hayatta kalmak

lost: klasik uçak kazası ıssız ada olayı ama yaşanan maceralar ve dizinin sonu insanı baya etkiliyor :D

supernatural: öncelikle korku filmi olarak çekilmeye çalışılmış ama millet gülünce komediye çevrilmiş fantastik, komedi, aksiyon, macera konularını 2005 ten beri izleyicisini hiç sıkmadan veren bir dizi

game of thrones: her bölümü ayrı macera ve bazı sürpriz sonuçlarla dönemin en popüler dizisi

the last man on earth: virüs sonunda dünyada kalan sayılı insanların komediyle karışık yaşamlarını ele alan pek tanınmayan ama izleyen herkesi sürükleyen bir dizi

1|0
    0|0
  • -Prison Break ( Hapisten kaçışı konu alan heyecan ve aksiyonun dorukta olduğu ve izlemiş olduğum en iyi dizi )
    -Breaking Bad ( Ölmekte olan bir öğretmen öğrencsiyile yasa dışı işlere giriyor ve bunu konu alan dizi de mükemmel. )
    -Spartacus ( Senaryosu gerçekten alıntı olduğu varsayılan bir savaş dizi tavsiye ederim )

1|0
    0|0
  • Kardeşler takımı benim favorim ve en iyisi 2. dünya savaşında bir grup askerin yaşadıklarını anlatıyor

1|0
    0|0
  • Prison break
    Konusu abisinin sucsuz yere girdigi hapishaneye girip ordan cikartma calismasi hapishanenin mimarida kendisi krokisini felan üstüne dövme olarak yapiyo izlersen begenirsin :)
    Breaking bad
    Buda güzel kanser kimya hocasi uyuşturucu yapiyor güzel yani

1|0
    0|0
  • Mentalist, cinayet fakat asla klişe bir cinayet dizisi değil 1 bölüm izlemen yeterli

1|0
    0|0
  • Akasya duragi

1|0
    0|0
  • Gelmiş Geçmiş en iyi dizi steins gate dir Game of thrones ve doctor who dan soguma sebebim budur ancak anime tabi. www.kizlarsoruyor.com/.../a66788-bence-steins-gate-dunyanin-en-iyi-dizisi-herkes-izlemeli-bilim-kurgu senin köpegin olurum sadece bir şans ver oku şunu.

1|0
    0|0
    • beğendim :)

• Hayatım Steins Gate i insanlara tanıtmak için var :D izlerken agzımdan sular okuyor ilk izledigimde hasta olmuştum kurgusundan başım agrıdı midem bulandı vb. sakin kafayla izle :D

• American Horror Story ve Lucifer.

1|0
    0|0
  • Friends: Komedi
    Person Of Interest: Polisiye
    Fringe: Bilim-Kurgu vs

1|0
    0|0
  • 1- How i met your mother
    2- Breaking Bad
    3- True Detective

1|0
    0|0
  • Game of thrones

1|0
    0|0
  • Çok iddialı olmuş bu soru. The simpsons diyebilirim. Lost u da kulak arkası yapmamakta fayda var

1|1
    0|0
    • Liman koyu kasabı dönemleri çok güzeldi, bir de bir ara kadınlarla çok içli dışlı olunan dönemde dexter ın utangaç tavırlarının kadınları kendinden geçirdiğini yabancı forumlarda çok okumuştum.

Herşey bir yana, kaliteli bir hayat standardını çok güzel yansıtmışlardı. "Benim yüksek standartların yok ama bizdeki orta seviye bile bu" anlayışı hakimdi. Anlamsız huzur buluyordum diziden

• Bu arada narcos, bitti mi bilmiyorum, bittiği gibi izleyeceğim

• Kesinlikle ''Forever'' mükemmel olağanüstü bizi, yabancı dizileri izlemeye başlığınızda türk dizilerin ne kadar boş primci ve sahte olduklarını anlıyorsunuz, bir dizi bu kadar öğretici bu kadar güzel bu kadar etkileyici bu kadar muhteşem olabilir

1|0
    0|0
  • 1-Prison Break 2-True Detective 3-Friends

1|0
    0|0
  • Breaking bad, Dexter ve Game of Thrones.

1|0
    0|0
    • Dexter'ı çöpe at dostum, Game of Thrones da aşırı paralar harcanıyor cinsellik tavan yapmış bir zahmet başarılı olsun, diğerini izlemedim

• Cinsellikten çok savaş sahneleride baya kaliteli. Piçlerin savaşı dizi değilde film tadındaydı.

• Aynen o kadar yatırımdan sonra filmnden bile daha iyi oluyor bazen

• Oz süper

1|0
    0|0
  • fringe - bir zamanlar gelmişti ortalığı yaktı yıktı ve aramızdan ayrıldı

1|0
    0|0
  • Supernatural

1|0
    0|0
  • game of thrones. You knows nothing jon snow, you motherfing busterd.

1|0
    0|0
  • seçemem ki çok iyi diziler var ne tarz izlersin

1|0
    0|0
  • Game of thrones
    Duymuşsundur illa

1|0
    0|0
  • the blacklist

1|0
    0|0
  • The originals, supernatural

1|0
    0|0
  • Hepsi bitti şu an true blood biraz ilgimi çekti deneyebilirsin konuya dönersek biraz karmaşık

1|0
    0|0
  • Breaking bad. Ilk bölümlere dayanabilirsen gerisi harika

1|0
    0|0
  • Bu sorun iyi oldu? Benim sormama gerek kalmadi.

1|0
    0|0
  • Prison break

1|0
    0|0
  • game of thrones

1|0
    0|0
  • Spartacus tarihi, savaş, aksiyon

1|0
    0|0
  • devrim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 27

• Konusuna göre değişir tabi ama sit-com olarak Friends'ten başkasını seçemem.

1|0
    0|0
  • Flash forward sadece bir sezon ama baya sürükleyiciydi konusu da şöyle tüm dünyada insanlar 137 saniye bilinçlerini kaybedip gelecekleriyle ilgili şeyler görüyor fbb ajanı da başrol o da kendini bu olayı araştırırken ve karısının onu aldattığını görüyor olaylar öyle gelişiyor bilinç kaybının sebebini araştırıyorlar

1|0
    0|0
  • Sitcom tarzında How I Met Your Mother ve Friends, bilim kurguda Fringe, Doctor Who, Lost (tabi Lost sonradan çok bozdu durduramadık) onun dışında Prison Break, 24, Sherlock hepsi çok severek izlediğim diziler. Ha bir de şu animeyi söylemesem olmaz tabi -ya da çizgifilm tartışılır; Avatar The Last Airbender. Şu an alıma bunlar geliyor izlemediysen birini izlemeni öneririm 😊

1|0
    0|0
    • 24ü merak ettim :)

• Dizi Jack Bauer adında, anti terörist timinde çalışan bir adamın başından geçenleri anlatıyor, her bölüm 1 saat içinde olan olaylar anlatılırken 24 bölümlük bir sezon 24 saat ediyor mütüşlü bir dizi😁

• Prison break

1|0
    0|0
  • GOT :)

1|0
    0|0
  • Dallas😂

1|0
    0|0
  • prison break

1|0
    0|0
  • Supernatural, 11 sezondur devam ediyor :D

1|0
    0|0
  • Game of Thrones'un üstüne tanımam ama yüksek ihtimal izlemişsindir..
    Once Upon a Time
    Beauty and The Beast
    Girls
    Friends

1|0
    0|0
  • Prison break✌️

1|0
    0|0
  • the bold and the beautiful

1|0
    0|0
    • Aa sonunda izlemedigim bir tane dizi , konusu nedir?

• turkcesi cesur ve guzel yasindan dolayi tanimazsin cunki eski bir dizi :) sevmeye bilirsin.

• the heirs cok tatlıı :D

1|0
    0|0
  • Prison break

1|0
    0|0
  • himym, white collar

1|0
    0|0
  • Tabikide supernatural :)

1|0
    0|0
  • Lost

1|1
    0|0
  • Breaking bad ( kimya hocasının uyuşturucu üretimini izle ) süper be ☺️

1|0
    0|0
  • Supernaturel ki yabancı dizi Sorduğun göre mutlaka izlemişindir.
    The Walking Dead
    The Wolf
    Doktor Who

1|0
    0|0
  • The Walking Dead

1|0
    0|0
  • The vampire diares 😇😇😇

1|0
    0|0
  • Merlin

1|0
    0|0
  • supernatural teen wolf ve the 100 <3

1|0
    0|0
  • Teen Wolf 🙏

1|0
    0|0
  • Rizzoli&isles polisiye

1|0
    0|0
  • 49 days

1|0
    0|0
  • fringe : polisiye, bilim kurgu, hafif romantik, hafif gizem, gerilim

1|0
    0|0
  • Benim en sevdiğim Sherlock. Konuyu yazmama gerek yok adı üstünde zaten :D sitcom seversen friends öneririm bu alanda en iyisidir. Onun dışında cok var da yorumlarda yazıldıgı için tekrarlamama gerek yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...