Okan Bayülgen'in tüm reklamları seslendirmesi sizce de garip değil mi?

Okan Bayülgen'i sevmediğimden sormuyorum.. Severim adamı, programlarını.. Her neyse sokakta dolaşılsa adı sanı duyulmayan onun kadar başarılı, ses tonu iyi çok insan yok mudur?

Sonuçta kimse Okan Bayülgen seslendirdi diye o ürünü almaz. Amaç nedir?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Adamda ses var

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Okan Bayülgen aranan bir seslendirmen. Yekta Kopan ve Mehmet Ali Erbil'de öyle.

0|1
    0|0
    • Aksini söylemiyorum da yıldızı parlamayan çok iyi seslendirmenler yok mudur dışarda? Ürün maliyeti artıyor, reklam paraları artıyor.. Yazık :D

• Ama insanlar o saçma sapan animasyonda tanıdık ve canlı bir ses duymak istiyor. Hatta o sesi duyunca sanki o oynuyormuş gibi prim yapıyor. Ajanslarda bunların hepsi düşünülüyor emin ol. Türkiye'de animasyon filmleri bile seslendiren kişilerin adıyla satılıyor, sinemaya televizyona izleyici çekiliyor.

Kızlar Ne Diyor 13

• Sess tonu güzel ondandır 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Sesi de guzel degil bence

0|0
    0|0
  • Adamın sesinde farklı bir renk var

0|0
    0|0
  • Adamın diksiyonu ve sesi iyi

0|0
    0|0
  • Adamın diksiyonu ve ses tonu herşeye gidiyor hele o domestos reklamın da ki sesi😂

0|0
    0|0
  • Demekki insanları çekiyor

0|0
    0|0
  • Dikkat etmedim , olabilir seslendirsin sorun yok

0|0
    0|0
  • Hayır, o adamın sesi her karaktere uyuyor

0|0
    0|0
  • Sesi tanıdık olduğundan onların sesi daha çok tercih ediliyor

0|1
    0|0
  • Bence değişik bir adam sesi yakışıyor her reklama

0|0
    0|0
  • Mukemmel bir ses tonu var cunki

0|0
    0|0
  • Onları Okan Bayülgen mi seslendiriyormuş bende ne cok benziyor diyordum hep :D hahahha

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 10

• Satış pazarlama işi yapıyorum ve yeni eleman alırken hep ses tonuna dikkat ederiz.. Adamda ses var ve o ses tonu alıcıyı ikna ediyor.

0|0
    0|0
  • Aslında güzel diyebileceğim bir sesi yok lakin ilginç bir sesi var ali poyrazoğlununda öyledir harika sese sahip olanlar var sanırım seste o ilginçlikten sebep tercih ediliyor

0|0
    0|0
  • Abi adamdaki ses harika

0|0
    0|0
  • Hem ses tonu hem diksiyonu iyi olan, hem de seslendirmenlik yapan kaç kişi var? Bütün piyasa okan bayülgenle haluk bilginerin elinde zaten.

0|0
    0|0
  • konuşmasını ve sesini iyi kullanıyor ve dilimize dikkat eden biri olması sebebi ile

0|0
    0|0
  • Bu firmaların tercihi olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Sesi komik adamın

0|0
    0|0
  • Seni benimi seslendirecekler? Adamın sesi güzel değerlendiriyor :DDDDD

0|0
    0|0
  • ses tonuyla alakalı olduğunu düşünüyorum