Evde 1 aydır televizyon yok. Ailem almak istiyor. Aslında yokluğunada alıştım napmalıyım :) ?

Tv bozuldu. Normalde televizyon izleyen biri değilim. Zaten saat 9 da eve geliyorum ve dışarı cıkıyordum arkadaşlarım cagırınca. İlk hafta canım sıkıldı. İnadına arkadaşımlada buluşamadık.
Neyse arkadaşlar 1 ay oldu ben yokluğuna alıştım. Sizce aileme aldırmalı mıyım?
Cünkü onlarında Televizyonla alakaları yok. :)

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizde bakmıyoruz fazla eski tv var sadece yetiyor ama babam bakıyor en çok :)

0|1
    0|0
    • Bizde ben ve babam bakardık arada oda can sıkıntısına oda hiç oralı değil. :D Aman aptal kutusu değilmi :D? :D

• Rica ederim sende öyle :) bende teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bosver almasan da olur :D

0|1
    0|0
  • Ne güzel kurtulmussunuz bence engel ol bir sekilde almalarına 😄

0|1
    0|0
  • Tv alacağımıza bir sinema seti alin evinize. Caniniz sıkıldıkça Türk ya da yabancı filmi farketmeksizin acip açıp izlersiniz. Gerek yok yani televizyon almaya insanın beynini koreltmekten başka bir ise de yaramıyor zaten

0|0
    0|0
  • Almayın en güzeli :)

0|0
    0|0
  • Televizyon da bir tane yararlı bir kanal yok ki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Almayin

0|1
    0|0
  • hayrına ben alayım sizin eve.

0|0
    0|0
    • Durumumuz var çok şükür. Ama sadece izleyen yok. :D
      Evde internet ve bilgisayar var. Haber ıvır zıvır babam internetten bakar.

• Televizyon almak istemiyorsanız bile internet üzerinden canlı televizyon izleyebilirsiniz. Bunun için önerebileceğim en kesintisiz yayın veren kanal canlitv. com adresidir

1|0
    0|0
  • Aldirma eve gelen misafir sizi modern eski cag insanlari sansin 😂

0|0
    0|0
  • Ya int varsa tel izle bosver televizyonu

0|1
    0|0
    • Aynen bende öyle düşündüm :D

• Ben öyle yapıyom 2 tv var açar uyurum sadece 😄 Uyumama yardımcı bu arada +1 isterim 😂

Yükleniyor...