Türkiye'deki dizilerin hep aşk konulu olması sizce saçma değil mi yaa,?

Kiralık Aşk
Kara Para Aşk
Medcezir
vs

• Evet
    92% (24)100% (8)94% (32)Oy Ver
  • Hayır
    8% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Cidden bende sıkıldım ya ask ya da komedi komedi anlayısımızda küfür asagılama argo. Hıc yabancı komediler gibide değil. Geliştirilmesi lazım. Korku filmlerimiz bile sıradan. Gerilim yok adam akıllı korku komedi yok aşk filmlerimiz bile sıradan kız zengin erkek fakirdir ama yinede aılelere ragmen ayrılmazlar. ya da kızla erkek basta dusmandır sonra aşık olurlar ya da patron kıza aşık olur. Yeter harbı ya

0|1
    0|0
    • aynen katılıyorum
      vallahha ben de bıktım bunlardan ya biri bitiyo mutlu oluyosun derken diğeri başlıyo çıldırıcaam yaa
      kiralık aşk
      kış güneşi
      hayat şarkısı
      tatlı intikam
      inadına aşk
      seviyor sevmiyor
      aşk laftan anlamaz
      asla vazgeçem
      aşk yalanı sever

ne lan bunlar ya aşk aşk aşk
      çoğu da 30dan sonra final yapıyo ve sonra başka aşk dizisi :D offf offf

• 😂😂😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Helal Olsun Sonunda Aynı Kafadan Biri Çıktı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hep aynı şey m, aşk, bir taraf zengin diğer taraf fakir, yalanlarla kurulmuş ilişkiler vsvs. bir ara tecavüz modaydi. Reyting için daha ilk bölümden tecavüz ediliyordu kızlara.
    Hayatın gerçekleri de olsa o dizileri cocuklarda izliyor, bence diziler komple kalkmalı. Saçma sapan evlilik programları, senaryon uzerine kurulu survivor, kismetse olur gibi yarışmalarda acil yayından kalkmalı.

0|1
    0|0
  • Hedef kitle gençler ve ahlakı bozmak

0|1
    0|0
  • saçmanın saçması ben hala Avrupa Yakası, Yalan Dünya, İşler Güçler, Kardeş Payı :)

0|0
    0|0
  • Asksiz eksik olur ama ana konu ask olmamali. cok vicik vicik yapmacik diziler. izlemedemde illaki kanal degistirirken veya fragman vs görüyorum. birtane dizim var "filinta" üstüne tanimam

0|0
    0|0
  • Ask olsa yine iyi sacmaliktan bir tik geride hepsii

0|1
    0|0
  • Kapasiteleri ona yetiyor

0|0
    0|0
  • Aşklı olmayan tutmuyo ki :D

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi aşk dizisi değil, yaprak dökümüde değil, güneşin kizlarida degil, arka sokaklarda degil...

0|0
    0|0
  • Çok malca

0|0
    0|0
  • uff hep aynı konu biraz değiştirseler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet ağırlık maalesef aşk üzerine kurulu.

0|1
    0|0
  • Ask sokak aralarında satilan korsan cd ler gbi oldu artık bir onemi yok orijinaline istek kalmadı... herseyin b. kunu cikarir bizim millet aski tvlerden ogrenmedim ogrenmem tv de 2015 hazirandsn beri izlemiyrm haber radyodan dinker gazetedn okurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...