Game of thrones 6. sezon 9. bölüm hakkında düşüncelerinizi alalım, sezon finalinde neler olur dersiniz?

Bu sezon izlediğim en muhteşem bölümdü diyebilirim. Ramsey Bolton'un ölümü ve Bolton hanesinin dağılmasıyla sevinç gözyaşları aktı resmen gözümden. Sansa'yı sevmiyordum ama sadist Bolton'u köpeklerine yem edince biraz olsun ısındım uyuz kıza :) Ama yine de Jon'un kendisinden akıllı hareketler bekleyemediğimiz Sansa'ya güvenmemesi gerektiğini düşünüyorum, o kızda sinsilik var ya. Arryn şovalyeleri neden son ana kadar bekledi mesela? Jon o kadar zor durumdayken Sansa nasıl uzaktan izleyebildi? Baelish ile evlenip onunla birlik olursa, Winterfell'i Jon'a dar edecektir. Umarım korktuğumuz başımıza gelmez, bir kere de şu dizide iyi adamlar çizik almasın ya. Stannis Baratheon da öldü zaten...

Ağzını yüzünü ısırdığım ya, şu sıfata bakın.
Game of thrones 6. sezon 9. bölüm hakkında düşüncelerinizi alalım, sezon finalinde neler olur dersiniz?
Neyse kısa kesiyorum yazsam roman olur siz de muhtemelen okumazsınız. Netice olarak Winterfell Starklar'ın.

The King in The North Jon Snow, şşşhh asın bayrakları asın :)!

0|0
616

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...