Game of thrones 6. sezon 9. bölüm hakkında düşüncelerinizi alalım, sezon finalinde neler olur dersiniz?

Bu sezon izlediğim en muhteşem bölümdü diyebilirim. Ramsey Bolton'un ölümü ve Bolton hanesinin dağılmasıyla sevinç gözyaşları aktı resmen gözümden. Sansa'yı sevmiyordum ama sadist Bolton'u köpeklerine yem edince biraz olsun ısındım uyuz kıza :) Ama yine de Jon'un kendisinden akıllı hareketler bekleyemediğimiz Sansa'ya güvenmemesi gerektiğini düşünüyorum, o kızda sinsilik var ya. Arryn şovalyeleri neden son ana kadar bekledi mesela? Jon o kadar zor durumdayken Sansa nasıl uzaktan izleyebildi? Baelish ile evlenip onunla birlik olursa, Winterfell'i Jon'a dar edecektir. Umarım korktuğumuz başımıza gelmez, bir kere de şu dizide iyi adamlar çizik almasın ya. Stannis Baratheon da öldü zaten...

Ağzını yüzünü ısırdığım ya, şu sıfata bakın.
Game of thrones 6. sezon 9. bölüm hakkında düşüncelerinizi alalım, sezon finalinde neler olur dersiniz?
Neyse kısa kesiyorum yazsam roman olur siz de muhtemelen okumazsınız. Netice olarak Winterfell Starklar'ın.

The King in The North Jon Snow, şşşhh asın bayrakları asın :)!

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ned Stark'ı sevdiğimden ötürü koyu bir Stark hayranı olarak içimin yağlarını eriten bölümdür :) Boltonların düşmesi, Ayrıca kralın şehrindeki bir olayın iç savaşın habercisi olması gibi şeyler.. Tam spoiler vermiyeyim bunlar redditte okuduklarım. Belki bu sezonun son bölümünde belkide 7. sezonda bunu göreceğiz. Yönetmen kitaptan sapmazsa tabi.. Bundan sonraki Stark hedefi Freyler olmalı. İhanetlerinin bedelini ödeme zamanı geldi. Karabalığın ölümünü görmedik Lannister askeri sadece savaşırken öldü haberini verdi. Tabi neden yalan söylesin orası tartışılır. Tullylerde daha bitmedi yani Jon'a destek gelebilir. Ayrıca ölen devin son dev olduğu gibi söylentiler vardı. Tam tersi wun wun dışında duvarın ötesinde 100-150 tane dev olduğu düşünülüyor. Bu arkadaşları getirirsek wasterosta karşılarında duracak ordu kalmaz :D

Starkların iyi savaştığı bir gerçek ama siyaset ve strateji yoksunu bir sülale. Jon'un polat alemdar misali o kadar atlıya karşı girişmesi bile strateji hatası. Tormund gibi bi' adam bile yapma diye serzenişte olduğuna göre durum vahim:/ Orda duygusal davranmak yerine Boltonların atağını bekleseydi belkide Baelish'e ihtiyaç kalmadan az kayıpla Boltonları gebertirdi. Neyse ki Ramsay'in o meymenetsiz suratını bir daha görmeyecez.
    Kuzey Hatırlar!
    25.media.tumblr.com/...lqrz21yCHr1qzeztfo1_500.gif

1|1
    0|0
    • Koca yürekli Eddard Stark, adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi garibim, toprağı bol olsun..

• Evet genellikle dinlemeyi seviyordu ama son bölümde gönülleri fethetti:) Jon umarım winterfell'ın ortasına anıtını yaptırır. Koskaca kale kapısını yumruklayarak açtı yiğit :D

• koca burnuşunu sevdiğim ya, dizi resmen adam gibi adamların ölümü üzerine kurulmuş he..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• 66.media.tumblr.com/.../...xoEIkI1vvqnj4o1_500.gif

Evime astım Stark bayrağımı, long live Jon.

1|0
    0|0
  • Boltonun ölmesine çok sevindim birde jofreyin ölümüne..
    bence finalde vesterosa gidicek khalesi yola çıkacak :)

0|1
    0|0
    • Joffrey çoktaan mazide kaldı, iyi ki de öldü köftehor, maviş gözleriyle sinsi sinsi süzerdi Sansa'yı 😊

• Kızıl Dügün..
      şimdi ölmesini istedigim tek bir karekter kaldı Kraliçe :)
      ama oda yaşıyor son sezonda acımaya başladım ona nedense

• Ben acımıyorum o kurt katiline. güzel kadın, zeki kadın, ama feci derecede de tehlikeli kadın. izleyene bir kaşık suda boğma hissi yaşatıyor. bir kadının nefretinin nelere yol açabileceğini tüm boyutlarıyla ortaya seriyor kendisi. umarım gün gelir Arya'nın intikam hırsıyla dolu nefretinin ve kılıcının tadına bakar.😊

• Finalde neler olur kimse bilemez.

0|0
    0|0
  • Dünyanın en kaliteli dizisi.. Benim gibi çok sevenleri görmek hoş. Dizi her zaman şaşırtıyor. Sezon finalinde cercei ölürse şaşırmayın. Malum yargısı olacaktı. Bir ihtimal duvar yıkılabilir ve ötekiler güneye doğru yönelebilir. Daenerys artık westeros'a yelken açacak sanırım. Daenerys şu an hikayedeki en önemli kişi rolünde. Azor ahai yani kehanetteki kurtarıcı Daenerys..

0|0
    0|0
  • sansa hamile olursa olaylar karışabilir aklımdan nedense bu geçiyor birde lord baelish bir yardımda bulunduysa altında bir pi. çlik arıyorum nedense genelde adam kaşıkla verip kepçeyle alıyor 6x9 da krallığa hiç yer vermedi krallıktada işler muhtemelen dahada çıkmaza girebilir

0|0
    0|0
    • Ağzını hayra aç hayra, aynen Baelish çok tehlikeli nerede ne yapacağı belli olmuyor, Sansa'yı kandırıp Jon'a cephe almazlarsa iyi.

• game of thrones bu hiç belli olmaz her bölüm sürpriz

• Çok kötü şeyler olacak

0|0
    0|0
  • Çok fena spoiler veresim var final hakkında ama susuyorum. Gıcık etmek istediklerime vereceğim

0|0
    0|0
  • 10 bölüm ölülerle ufak bir olaylar yaşanır. çok kişi ölecek ve en önemlisi hadi canım buda ölür mü diyeceksiniz. her sezon finalinde biri gidiyo

0|0
    0|0
  • Sezon finalinde şaşırıcağınız ölümler olucak deyip çekiliyim kenara

0|0
    0|0
    • Valla kayıp vermeye alıştık, ben hâlâ bir umut Stannis'i bekliyorum ya, o adam ölmemeliydi.

• Tazının ramsay in suratına yaklaştığı sahne etkileyiciydi.

0|0
    0|0
    • Hahahah evet ya keşke daha ayrıntılı gösterselerdi, sinir oluyordum o adama.

• sezon fınalı 9 du. 10 da bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • Dizinin bitisine kadar ogrendimde fena spoiler patlatirim kaldiramaz insanlar dizileri mahvolur

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Ramsey piçi öldü. efsana bir bölümdü

0|0
    0|0
  • Ya niye anlatiyosun ki ne anlami kaldi simdi puff keske okumasaydim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nefesimi tutup izledim muhteşem bir bölümdü =) jon aşktır ya cok yakışıklı tipini yerim =D o stark bayragı asıldıgı an vee işte budur dedim =D neyse her zaman söylediğimiz gibi bozkurtlar ulusun tanrı jon u korusun =))

0|0
    0|0
  • Ramsey'nin ölüm sahnesinde sevinç göz yaşları akıtıyodum az daha 👻 İçim nasıl soğudu nasıl.. Sansa'ya ben de ısınamıyorum kesin bir şey var o kızda.

0|0
    0|0
    • Aynen, kızıl saçlı şeytan o kız az kurnaz değil.. aha da buraya yazıyorum Jon'a en büyük ihaneti Sansa edicek 😊

• Olabilir ben de öyle bir şey bekliyorum pis kenafir gözlü 👻👻 En sadığı en iyisi Arya bence..

• Arya idolüm ya, sarı yellozu öldürdü adım adım ilerliyor Winterfell'e 😄

• Jon o güzel kardeşim Ramsey nin yüzünü yumruklarken adeta yunanları denize döken Mustafa Kemal Paşa gibi hissediyordum öyle mutlu öyle huzurlu öyle gururlu

0|0
    0|0
  • nebahat teyzeye bağladım bilgisiyarın başında bağıra çağıra izledim ölen starkın mal mal koşuşu jonun ezilişi serçe parmak bayrakların asılışı tazılar oh oh ne bölümdü be

0|0
    0|0
  • Finali merak etim be.

0|0
    0|0
Yükleniyor...