Sörvayvır Damla can çok tatlı değil mi.. bayılıyorum bu kıza öpesim sevesim geliyor.. sizin de sempatiniz var mı?

Bu kızı çok seviyorum.. gülünce içimde güller açılıyor, ağlayınca bağrıma basıp öpesim geliyor.. hani kız değilde sanki masum bir çocuk sevinişleri bebeksi pek tatlı :) yani derken ağzını yanağını sıkıp suratını ısırasım geliyor :) ::) nedir bendeki bu damla can aşkı.. birde bu kadar sevimli bakınca bekleyemediğim çok üst düzey performasının sırrını bir türlü anlayamıyorum var mı çözen metodunu?

Güncellemeler:
kız bebeksi yüzü minyon sevimli ve çok güzel bu su götürmez ama şimdi bunları burda bırakalım herkesin kötü tarafları vardır saygısızlık ve çekememezlik yüzünden laf etmeye gerek yok..
kendine gel weider.. yazarım tabi.. kendi orospuluğundan kıza iftira atma.. sempatikliğin sevimliliğin cana yakınlığın adı ne zamandan beri ıraspılık oldu.. sen bir laylaylom.. aynı zamanda kıskançsın..

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Değil

0|0
    0|0
    • bana niye öyle geliyor o zaman.. gülümsemesi çok hoş bence..

• Neyse cokseyapma hayaller hayatlar nasılsa

• erkek arkadaşı olmasa evlenirdim.. çok güzel ama aptal kelimelerini değiştirmesi lazım yaniii yaniii gibi :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sokakta görseniz yüzüne bakmazsınız TVde görünce içiniz gidiyor. Garipsiniz gençler. :)

1|0
    0|0
    • bunu refleks vücudum algılıyor bu benim kişisel görüşüm sokakta görsem çok fazla görmeyip algılayamazdım ama sempatik

Kızlar Ne Diyor 4

• Bana da çok itici geliyor 😂 😂

0|0
    0|0
    • konuşması evet ama minyonluğu ve gülümsemesi özellikle gülümsemesi çok güzel güln bir insan..

• ben de bakınca bir or*spu görüyorum... neden acab...

0|0
    0|0
    • yuh artık.. ayıp ya laf sahibine aittir bence kendini yansıtma..

• en çok hakeden sensin o şeyide heralde.. ağzı bozuk yosmanın tekisin heralde..

• ara ara ne yazıp duruyorsun be kinci şey... benim ağzımı bozduruyorlar o kadar
      sen de o kız gibi karaktersizin tekisindir şet

• Kızın sevgilisi var ama sen bilirsin yani :/

0|0
    0|0
    • beni ilgilendirmez ben kızı ipicem demiyorum sadece sevimli dedim ya

• ejderha degil 'ejderya' ))

• Siz istersinizde ben sormazmıyım be^^

• Çok donuk bence

0|0
    0|0
    • ama minyonluğu ve en ufak bir neşede yapı meselesinden dolayı istemsizce tebessümle yüzünün gülümsemesi çok tatlı.. fiziğide düzgün.. 26-27ye gelmiş hala 20 nin başlarında gibi görüntü bence bir iki özelliğini değiştirse on numara kız olur.. donuk derken o yorgunluğuda hesaba katmalısın..

Erkekler Ne Diyor 2

• Bacakları çok iyi

0|0
    0|0
  • Ben gizem memiş ile aylini beğeniyordum

0|0
    0|0
    • onların karekterine şapka çıkarırım ama bu çok sevimli geliyor bana anlayamadığım şekilde

Yükleniyor...