Ben Ege, KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde merak ettiklerinizi cevaplıyorum. Sorularınız neler?

Ege yaz aşkım sorular

Ege canli yayinda KizlarSoruyor uyelerinin sorularini cevapliyor.

Posted by KizlarSoruyor on Wednesday, June 22, 2016

Merhaba KizlarSoruyor,
Ben #EGE, #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde konuğunuz olarak, yarın saat 18.00-20.00 arası sorularınızı cevaplamak üzere sizlerleyim. Sizler sorularınızı an itibarı ile sormaya başlayabilirsiniz.

Görüşmek üzere

Güncellemeler:
Şu anda https://www.facebook.com/KizlarSoruyor sayfasında canlı yayındayız, takip edebilirsiniz.

14|11
107|120

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Ege abi hosgeldin aramiza...

Öncelikle sana kizginim Çünkü senden yüreğimize nakşedeceğin daha basarili müzik tinilari bulmani bekliyorum.
    Ben acikcasi" Hurma gozlumde" kaldim.

Bir ciftci cocugu ve zeytin bahcesi olan bir babanin oglu olarak bu zeytin yagi işini yeni ogrendim cok sasirdim. Abi zeytin yagi ses tellerine mi iyi geliyor. Saka bir yana nasil bir delilik bu hakikaten?(Muzik dunyasi saskinlikta "seni gidi findik kiran" sarkisini Tarkan findik bahcesinde oturken yazmisti. Ege den ise zeytin yagli sarki geldi. Artik pop sanatcilari bu akima uyup bag bahce isine girdiler.. :) ) abi alinma sakin gulumsemen icin yazdim yoksa bencede para ticarette 😊😊

Basarilarinizin devamini diliyorum

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 106

• Merhaba 90'larin zirve isimlerindendiniz o dönemler adınızı çok duyardım sizi dinlerdik. Biraz uzak kalmayı siz mi istediniz? Muziginiz ve sesiniz inanılmaz kaliteli, bunu samimi söylüyorum.

Ikinci sorum Maria Rita, Arap entrikaları sonucu Eurovision'a gidemeyisiyle ilgili neler anlatirdi? Buyuk bir hayal kirikligi olsa gerek. Bir benzerini bu sene Romanya'li temsilci yasadi

Son sorum LGBT hakları ile ilgili neler dusunuyorsunuz? Yuruyuslerimiz de engellenmeye baslandi. Ben de bir trans kadinim. Sanat hayatinda yerimiz nedir, is olanaklari nedir?

cevap icin simdiden cok tesekkurler

6|4
    0|1
    • İlk albüm çıkarken firmam yalnızca 20 bin satacağım üzerine bir strateji kurarken ben 100 bin satacağız diye diretiyordum ve ilk albümüm 2 milyon sattı. Duruşundan ilham aldığım Bülent Ortaçgil, Maria Rita Epic ya da bir Fikret Kızılok olmaktı amacım. Ben kent ozanı olmayı hayal ederken pop müzik ikonu oldum :)
      95te. ok satan bir gazeteye verdiğim bir gazeteye verdiğim röportajdaki başlık "Ben Star Olmak İstemiyorum"du, ne kadar tutarlıyım ki 20 yıl sonra hala aynı yerdeyim :)
      Pek çok eşcinsel arkadaşım var ve onların kimliklerini özgürce yaşayabilmeleri benim için de çok önemli. Sanatta cinsiyet olmaz.

• Yaa harikasınız :) çok teşekkurler cevap icin

• Merhaba Ege Bey;

Hoşgeldiniz, sizi burada görmek hepimizi mutlu etti.❤

Eğer şarkıcı olmasaydınız hangi mesleği seçerdiniz neden? Sesinizin güzel oldugunu kim keşfetti?

4|5
    0|0
  • Merhaba hoş geldiniz :)
    Kendi şarkılarınız dışında en çok hangi sanatçıyı dinlersiniz ve örnek aldığınız bir sanatçı var mı?
    Mesela kaç kere aşık oldunuz 😂 hayata umutla bakmayı becerebiliyor musunuz?

4|3
    0|0
  • Merhaba,

1) İmaj değişimi yapacak olsanız, tekrar uzun saça dönmek ister misiniz?

2) Evlilik yaramamış sana isimli şarkıyı kimin için söylediniz? 90 lardaki derin aşk temalı şarkılarınızın aksine o şarkıda bir gönderme sezmişimdir hep.

https://www.youtube.com/watch?v=m4YiAF452WU

Teşekkür ederim, kolay gelsin şimdiden. :)

1|3
    0|0
    • Aynı soruyu bende sormuşum bu konunun benden başka birisinde merak uyandırmasını görmek nutlu etti :)

• İsterdim ama artık yeterince saç çıkmıyor :)

• Hoş geldin Ege abi🙋 yaz aşkım şarkısını paylaşarak KS'nin güzel adminlerine bir gönderme mi yaptın?😂

3|2
    0|0
  • Gerçek adınızın Levent Ak olmasına rağmen neden Ege ismini kullanma gereği duydunuz?

8|2
    0|0
  • Merhabalar.
    Ulaşamadığınız biri ile tanışıp sohbet etme olanağınız olsaydı bu kim olurdu? Ondan neler öğrenmek isterdiniz?

1|4
    0|0
  • Sevildiğini bil yeter şarkınızı çok dinlerdim. :)

https://www.youtube.com/watch?v=M6KM8BZkwGg

Müzik ile ilgilenmeseydiniz hangi mesleği yapardınız?

0|2
    0|0
  • Bir sanatçı olarak merak ettim. Charlie Puth'un sesini, müzik kalitesini ve geleceğini nasıl buluyorsunuz?
    Sizce ikinci bir Micheal Jakson olabilecek mi?
    Sorum bu cevaplarsan sevinirim iyi olur cevaplamazsan da sağlık olsun.
    Bilmiyorsan:
    https://www.youtube.com/watch?v=37Z_bIqIWpg

Hoş geldiniz.

1|1
    0|0
  • https://youtu.be/M6KM8BZkwGg

Ege Bey Merhaba :)
    30 35 yaş aralığındaki dinleyicileriniz 90'lı yılların tadından bahseder hep malesef biz pek şahit olamadık :) Fakat sizin şarkılarınızla henüz 7 , 8 yaşındayken tanıştım. Ailemdeki müzik aşkı beni o yaşta noyalara alıştırmıştı :)
    Bu şarkınızı her dinlediğimde hiç bir yaşanmışlığım olmamasına rağmen o burnumdaki direk sızlar gözlerim dolardı. Klipte duyguyu yansıtışınız gerçekten içimi işlemişti :) bu şarkınızı hala ara ara açar dinlerim ve hala gözlerim dolar.

Size iki sorum var birincisi her şarkı için sorulan "bu şarkıyı bir yaşanmışlığınızın üzerine mi yazdınız?" Olacak fakat ben gerçekten merak ediyorum çunku bu şarkıdaki duygu içime işliyor.
    İkincisi eğer ilham eşliğinde yaşanmışlıkların dışında yazdıysanız bu klibinizdeki oyunculuğu tatmin edici bulup size oyunculuk için teklifler geldi mi :)

Cevaplarsanız eğer şimdiden teşekkürler :)

2|1
    0|0
  • Merhabalar hoşgeldiniz,
    Okuduğunuz en iyi kitabın ismi neydi?

2|2
    0|0
  • 1-) en cok sevdiginiz özlü söz nedir?
    2-) onumuzdeki sene calisacaginiz bir proje olsaydı bunun ne olmasini isterdiniz?
    3-) hayatiniz bir film olsaydi icinde hangi sarkilariniz yer alirdi :D?

2|0
    0|0
  • Delice bir sevda, delice bir tutku buuuu... Ne güzel şarkılarınız vardı. Benim çocukluğuma denk geldi çok severek dinlerdim şarkılarınızı. Sizinle bu platformda bir şekilde karşılaşabileceğimiz aklıma gelmezdi doğrusu. Hoşgeldiniz tekrar. Sizce artık yapılan müziklerin 90 lar kadar kaliteli ve güzel olmamasının nedeni nedir? O eski ruh neden yok şimdiki şarkı ve şarkıcılarda?

1|2
    0|0
  • Hoşgeldiniz Ege Bey. En sevdiğiniz şarkınız hangisi acaba? 😂

2|1
    0|0
  • Merhaba ege bey. KızlarSoruyor'a Hoşgeldiniz :)
    Şarkılarınız bir neslin dilinden düşmedi hala arada bazı şarkılarınızı mırıldanırım.. 80/90 yıllarında müzik sektöründe daha az isim vardı özellikle son yıllarda bir çok isim çıkış yaptı ya da amatör olarak sesini duyurmaya çalışıyor. Sizce eski yıllarda kendini tanıtmak daha mı kolaydı yoksa bu zamanda mı? Müzik sektöründe çalışmak isteyenlere tavsiyeleriniz nelerdir?

Saygılar.

1|0
    0|0
  • Merhabalar, hoşgeldiniz.
    Sizce siz hakettiğiniz yerde misiniz? Hakettiğiniz yerde olduğunuzu düşünüyor musunuz?
    Günümüzdeki şarkıcılar bir şarkı çıkartıp ünlü oluyorlar. Bence siz yıllardır müzik sektöründe olan biri olarak hakettiğiniz yerde değilsiniz diye düşünüyorum.
    Cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

0|0
    0|0
  • merhaba hayat felsefeniz nedir? bir cümleyle hayatınızı özetler misiniz? yapmak isteyipte yapamadığınız en büyük şey nedir?

1|0
    0|0
  • Ben hosgeldiniz demek istiyorum öncelikle.
    Nasılsıniz?

1|1
    0|0
  • merhaba Ege bey. İnanın buraya gelen sevindiğim ve beni ağlatan tek ünlüsünüz çünkü sizin bende çok ayrı bir yeriniz var. Yaşım 27 ve ben bir yaz günü sizin parçanızla hayatımın aşkı ile tanıştım. Yaz aşkım dedim sevdim tam 5 senemiz geçti acı, mutlu dolu. Sevgiden öte aşktı benimki. Çok zor olsada onunla geçen günlerim çokta güzeldi. Hala da deli gibi aşığım, beni bırakmayacak bu aşk ama şimdilerde bir köpek gibi koşuyorum ordan oraya çünkü onu kaybettim geçen sene. İntihar etti beni bırakıp. Kendi hissettiklerimi anlatmak imkansız yalnız acıdan başka hiçbir şey hissetmiyorum. Tek hissettim kocaman bir ağrı. İnanın yaşamıyorum tek isteğim ölmek ama bir o kadar da korkağın tekiyim. Bunları anlatmamın sebebi sizin parçanız ile tanışmış olmamız ve o günden sonra zaten hep bizim parçamızdı. Anla beni yaz aşkım deyipte gitmişti zaten son yazısında, onu anlıyorum ama kızıyorum. Kendinize iyi bakın Ege bey

0|0
    0|0
  • Merhaba Ege bey hoş geldiniz.

90'lar bence her anlamda güzeldi. Tv programları, müzikler, filmler, sokak da oynanan oyunlar vs. hepsinin bir tadı vardı. Peki sizce hangi dönemler güzeldi? O dönemleri özlüyor musunuz? Yoksa şimdi bulunduğum durumdan memnunum mu diyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Merhabalar,
    Günümüz şarkıları 2-3 dinlemede sıkarken, eski şarkıların modasının geçmemesinin nedeni nedir?
    Eski şarkıları vazgeçilmez kılan nedir size göre?

1|1
    0|0
  • Merhabalar, öncelikle aramıza hoş geldiniz :)

Benim sorum şu olacak;
    Son dönemde çıkan yeni isimler arasından kimleri beğeniyorsunuz?

1|1
    0|0
  • Oo sizi gördüğüme çok sevindim. Uzun süredir şarkılarınızdan uzak kaldık.

Aşk sizi nasıl hissettirir? Yazdığınız şarkılarda aşık olmanızın bir katkısı oluyor mu?

0|0
    0|0
    • Aşkın hissettirdiği sevdiğim kadına göre değişir ama galiba artık sadece huzur ve pozitif enerji veren insanları seviyorum. Şarkılarıma katkısına gelince, bilinenin aksine insan mutlu ve huzurluyken daha yaratıcı olabiliyor.

• Öncelikle hoşgeldiniz sefalar getirdiniz 😂 Yaz aşkım şarkısını bırakmışsınız bir köşeye. Peki sizin yaş aşkınız oldu mu?

0|1
    0|0
  • Yaz aşkı dediniz... Yazımı, kışa çevirmişti.90larda çıkan bu kasetiniz, biz gençliğin, yaz aşklarının bir başka olduğunu fark ettirmişti. Sizde aşık miydiniz? O yılda. Merak. :)

0|2
    0|0
  • Merhabalar hoşgeldiniz, siz zirvede ilerlerken bizler kaliteli şarkılarınızı yaş itibariyle o donem de dinleme imkanına sahip olamadık maalesef 😊 , müzik piyasasında son donemlerde çıkış yapan sanatçılar hakkında ne düşünüyorsunuz acaba? Ben şahsen hak etmediği çıkışı elde ettiklerini düşünüyorum bu konuda sizin fikirleriniz nelerdir , bu arada bizlere sizinle sohbet etme imkanını verdiğiniz için şahsım adına tesekker ederim.. 😊

0|2
    0|0
  • sizi televizyonlarda eskisi kadar sık goremiyoruz

0|1
    0|0
  • Hosgeldiniz. cok guzel bir albumunuz vardi cok guzel yaz sarkilariniz vardi eskiden.(delice bir sevda) severek dinlerdim.. bende farkli anilari vardir bu sarkinin 😊 yine guzel albümlerinizi bekliyorum. Basarilarinizin devamini diliyorum.

1|1
    0|0
  • çok severim sesini, şarkılarını ve her şeyden önce duruşunu. sorum yok :)

0|0
    0|0
  • 1- Sanatçı olmak nasıl bir duygu?
    2- Şarkı sözlerinizde nerden ilham alırsınız?
    3- Şimdiki zamanda yazılan şarkı sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?
    4- Sevdiğiniz herhangi bir söz var mı?
    5- Hangi müzik kültürünü daha çok beğenirsiniz?
    6- Bu yaşa kadar uğraştığınız türlü şeylerle uğraşmasaydınız pişman olur muydunuz?
    :) :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    76

Erkekler Ne Diyor 119

• Öncelikle hoşgeldin abim

Soruyu ilk gördüğümde "Bu kim acaba dur bir Google a yazayım" dedim 😆

Anladığım kadarıyla sen zirvelerdeyken , çok dinlenirken ben ve yaşıtlarım daha doğmamışız 😂

11|2
    0|0
  • Oooo Ege abi yıllar evveldi belki 15 sene oldu belki biraz daha az bir Beşiktaş maç çıkışı ben ufak tefek olduğum için beni görmeyip ezecektin az daha sonra pardon dediydin bana hatırladınmı :/:)

7|1
    0|0
  • Öncelikle hoşgeldiniz.. :)

KizlarSoruyor'da 500 üyeden mesaj gelse ve sadece 50 üyenin mesajını okuya bilme şansınız olsaydı o 50 kişiyi neye göre seçerdiniz?

4|1
    0|0
  • Merhaba Ege Bey
    Sitenin adı kızlar soruyor olmasına rağmen erkeklerinde soruyor olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

5|2
    0|0
  • "Yaz Aşkım" şarkısı gerçekten güzel.
    Yıllar geçmesine rağmen hala tv'de, radyoda ya da sokaklarda kulağımıza bir yerlerden çarpıyor. Özellikle Antalya'da yaz aylarında revaçta olan bir şarkı durumunda. Milyonlarca gencin duygularına tercüman niteliğinde.

Sorum şu ki; böylesine kalıcı bir eseri yaratıp seslendiren kişi olmak size nasıl hissettiriyor?

0|1
    0|0
  • gerçek adınız Levent Ak'ı neden kullanmadınız?

4|2
    0|0
  • İyi Günler EGE,
    Ben 20 yıl önce yönetmenliğini Hasan Sessiz in yaptığı, Onur Mete nin vokalini yaptığı YAZ AŞKIM klibini çektiğiniz mekandaydım.
    Ebru Hotel günlerinden beri tanırdım sizi.
    Klip için geldiklerinde sorgusuz sualsiz mekanı tahsis ettim.
    Hatta orada tanıştığımız Onur Mete mekanda bir süre sahne aldı.
    Bir sürü aksilik olmasına rağmen, senaryonun değişmesine rağmen sadece benim değil, herkesin en beğendiği klasik şarkılardan oldu.
    Size de tarzınıza da çok yakıştı.
    Bu tarz Akdeniz esintili şarkılarda sizi daha çok görmek istiyor başarılar diliyorum.
    Benim ki soru değil, bir MERHABA idi.
    Zaten soruları KIZLAR SORUYOR :-)

0|0
    0|0
    • Edit: Sütlücedeki eski mezbahada sahneler vardı, biz o zamanlar az bulunan sis makinesiyle gece çekime geldik ama set iptal edildi.
      Hep oradaki senaryoyu merak ettim,
      Sonradan eklenen havuz sahnesi ilk başta bu yüzden garip geldi..

• O gunlerde bulamadigim tesekkur etme firsatini simdi buldugum icin sevincliyim. Dostlukla kucakliyorum. Umarim bir gun bir yerde tekrar karsilasiriz.

• Umarım..
      Çok memnun oldum, selamlar ve başarılar..

• Merhabalar

Bir döneme damgasını vurmuş, dinledikçe güzelleşen şarkılara imza atmış biri olarak Türk Pop müziğinin geldiği son durumdan memnun musunuz?

1|2
    0|0
  • şimdi ben buraya çok güzel sorular sorarım da bu kadar görüş içinde kaynar giderler diye endişe ediyorum :D sormuyorum o yüzden :D
    şimdi başka bir soru olarak soracağım o çok güzel soruları merak edip etmediğinizi sorayım :D :D es kaza görür okursanız bu görüşü soru sormadı demeyin :D :D :D

0|0
    0|0
  • Merhaba hoşgeldiniz

Zaman zaman yoksul insanlar için konser düzenliyor musunuz ya da böyle bir planınız var mı?

0|1
    0|0
  • Merhaba ege...
    Çocukluğum da yani 90 larda çok sevdiğim sanatçılardan biriydin. Şarkılarının hepsi birbirinden başarılıydı. Soruma gelecek olursak oruç tutuyor musun? İftar yemegi vermeyi düşünüyorum musun?

1|3
    0|0
  • Merhabalar;
    Sitemize hoşgeldiniz öncelikle.

Yaz aşkım şarkısının hikayesi nedir?
    Sizi etkileyen yönü nedir..

Yaz Aşkım o dönem degil de bu dönem yapılsaydı bu kadar dinlenirmiydi?

1|1
    0|0
  • Ege, kucuklugumde senin adinin niye ege oldugunu dusunupduruyodum. Ege deniziyle baglantisi mi var, kivir kivir saclarin var denizden cikmis gibi. Hep bunu dusunuyodum. Senin adini kim koydu eskiden ege ismimi vardi

1|0
    0|0
  • Hoş geldin.
    Seni bu site de gormek çok güzel.
    Şarkıların, sesin gerçekten harika..
    Izmir'den uzak kaldığım zamanlar senin seslendirdigin " İzmir özledim seni gözümde tutuyorsun " parçasını dinler hasret çekerim Izmir'e..
    Su an neler yapıyorsun, ne gibi planlarin var bilemiyorum ama yeni parçalar, yeni eserler bırakmalısın diye düşünüyorum ki sahip olduğun ses bunu hak ediyor..

Bu arada merak ettiğim bir şey var Mirtake'li misin?
    Bende Kahramanlar da oturuyorum da merak ettim :D

2|0
    0|0
  • Merhaba sitemize hoşgeldiniz
    ne sorsam bilemedim ama çocukluğumuz sizin şarkılarınızla gecti ilk şarkınızı halada dinlerim o günkü gibi hiç unutmam delice bir sevdayı ordaki deniz sekiyi :)
    neden artık sizin neslinizdeki sanatcılar kayboldu? son zamanlarda cok şarkıcı cıkıyor gibi geldi ve 90lar kalitesi kalmadı

1|1
    0|0
    • bir istegimde ks video cekerken delice bir sevda sarkisin bir kisim mirildanirmisiniz:)

• Merhaba hoşgeldiniz :-) gipsy kings'i dinlerken bazen sizin müziginize benzetiyorum etkilendiğiniz oldu mu?

0|0
    0|0
    • 1988'de Çeşme'ye konsere geldiklerinde bırakın konsere girecek bilet parası, Çeşme'ye gidecek param dahi yoktu. 2005 yılında onlarla Olympia'da konsere çıktığımda hayatımın en unutulmaz anlarından birini yaşadım. Ben de kendi müziğimi onlara benzetirdim ta ki onlarla sahneye çıkana dek. Onlar eşsiz ve muhteşem.

• Ege abi öncelikle hoşgeldin.
    şan şöhret, mal ve mülk, ulvi girişimler olmadığı halde gerçektende insana huzur ve mutluluk veriyor mu?

1|1
    0|0
  • Merhaba :)
    Sizi Aramızda Görmek Bizi Mutlu Etti :)
    Eski şarkılarınız bizi Mest ediyordu :)
    Yeni Albümünüz Ne zaman Çıkıyor?

1|2
    0|0
  • müzik piyasa' sının gittiği yön hakkında ne düşünüyorsunuz? artık, hala bir albüm çıkarmanın, klip çekmenin bir önemi kaldı mı? müzik piyasası artık bas youtube' a ne kadar tık, o kadar para, mantığı ile mi gidiyor? Teşekkürler,

1|1
    0|0
  • Hoş geldin abi tanımıyorum desem yalan olmaz ama burada tanımış oldum seni şarkıların çok iyi gerçekten de sorum şu Türkiye'de müzik sektörü sence nasıl iyi mi kötü mü bir de her önüne gelen şarkı çıkartıyor sanatçı olmak bu kadar kolay mı ve ilerde nereye gelir müzik sektörü

0|0
    0|0
  • Sıcak havalarda serinlemek için ne yapıyorsunuz :) :)

1|1
    0|0
  • Abi Deniz Seki senin vokalliğinden nerelere gelmişken sen o güzel sesinle nerelere kayboldun? Şarkı seçimi mi yoksa şans mı sorun

2|1
    0|0
  • Merhabalar hoşgeldiniz,
    Sıkılmadan oynadığınız mobil, bilgisayar ya da xbox/playstation oyunlarınız var mıdır? :)

0|0
    0|0
  • Erkek adamın erkek sevgilisi olur bence bana hak veriyormusun ege amca xd

0|0
    0|0
  • Kayboldun gittin be knk

1|3
    0|0
  • Sevgili Ege. iddia ediyorum Türkiyenin en iyi ses ve yorumcularından birisin.
    Ege, Taner, Metin arolat , Suat suna , Gökhan tepe Gökhan özen bunlar bir markadır.
    Senin tüm albümlerini alıyordum Ege abi.. senin şarkılarınla büyüdüm, çok seviyorum seni gerçekten. seni benim kadar seven bir hayranın yoktur Türkiyede iddia ediyorum. neredeyse tüm şarkılarını ezbere biliyorum.
    senin şarkılarını senden fazla gitarımla çalıp söyledim desem yalan olmaz heralde :) ama bir konuda size ulaşmaya çalıştım, destek almak istedim hiç ilgi göremedim. buna mecbur değilsiniz tabi ama sizi böylesine seven bir hayranınıza ufakta olsa bir ilgi göstermenizi beklerdim açıkcası.
    Fakat şunu söyleyebilirim sizi gerçekten çok seviyorum, bu ülkenin en büyük değerlerinden birisiniz. sizin gibi şarkıları yüreğiyle ruhuyla okuyan, mükemmel besteleriyle türk pop müziğine kazandırdığınız için size teşekkür ediyorum

0|0
    0|0
  • Merhba
    Güzelim ülke de ipini koparan sanatçı oluyor.. ( üstüne alınma )

Bebek'te evin olmadığı zaman sanatçı sayılıyor musun?

Sizin camiayı pek bilmiyorum..

0|1
    0|0
  • Delice bir sevdaaa, delice bir tutku buuuy 😄 cocuktum ben daha sizin şarkılarınıx radyolsrda tv lerde çalarken ama halen sizin tarzınıza yaklalan kimseyi göremedim. Şunu merak ediyorum yeni bir albüm, ya da bir nostsji albümü düşünüyor musunuz ege bey 😄😄

1|0
    0|0
  • Öncelikle Hoşgeldin Ege :)

Şimdiki müzik piyasası hakkında düşünceleriniz neler?
    Zirvede olmayı, diğerlerinden daha çok hakeden bazı sanatçılar, niye zirvedekiler kadar dinlenmiyor olabilir sizce?

1|0
    0|0
  • Yaz aşkları kısa sürmesine rağmen niçin unutulmaz?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    89
Yükleniyor...