"Game of Thrones - P*çlerin Savaşı" bölümünü nasıl buldunuz (Spoiler içerir) ?

Uzun zamandan sonra şööyle güzel bir GOT savaşı izlememiştik.

Kıştepesi sonunda gerçek sahibine kavuştu ve bölümün en güzel sahnelerinden biri Ramsey Bolton'un kendi tazıları tarafından parçalanması oldu :)

Bu da bonus :)

Güncellemeler:
Nerede bu GoT'culer?
Çok süpersonik soruymuş.

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Coksel oldu. Guzel bolumdu zaten sonlara dogru 2 3 bolumu iyi yapıp diger sezonun izlenmesini garanti yapıyorlar. 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Littlefinger gelmese ayvayı yiyorlardı az kalsın :D

0|0
    0|0
    • Surpriz oldu o. bir mucize bekliyordum ama arryn hanesi hic aklima gelmedi.

• Nasıl sürpriz oldu. Çok belliydi. Kaç kere sinyal verdi. Sansa'nın yaşadığı bu ikilemi daha önceki bölümlerde de görmüştük. Hem kuzeye gönderilen kargadan da mı uyanmadınız? Bu dizide hiç bir sahne boşuna, laf olsun diye gösterilmiyor.

• @DoctorGraham Tamam hocam kızmayın :) ben kaçırmışım açıkçası, ne yalan söyleyim sürpriz oldu benim için.

Kızlar Ne Diyor 6

• Yeni başladım ben buna daha 5. bölümündeyim :D

0|1
    0|0
  • Ya ramsay in ölümüne üzüldümmmm :(((

0|1
    0|0
  • İyiymiş.

0|1
    0|0
  • harikaydı son 2 bölüm

0|1
    0|0
  • Ya ben izleyemiyorum 😕

0|0
    0|0
  • net en güzel bölümdü..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Iyi düşünülmüş, güzel çeklmiş bir savaş sahnesi vardı. Snow'un milletin izdihamında bogulmaktan son anda kurtukması çok iyiydi.

Ancak savaşın gidişatı beni pek şaşırtmadı.

Khaleesi de yaktı geçirdi en başta.

Dizi popüler kültüre kurban gittiğinden son birkaç Dream Theater albümünün tek şarkıyla yırtması gibi bunlar da her sezonda bir bölümle yırtmaya çalışıyorlar.

0|1
    0|0
    • Uzun zamandan sonra dolu dolu bir savaş sahnesi güzel oldu açıkçası. Khalessi gümbür gümbür ilerliyor.

Popüler kültüre kurban gitme olayını ben bu sezondan çok 4. sezondan itibaren hissetmeye başladım.

• Ne Karasu, ne Sur'daki kusatma oyle dolu dolu sahneler degillerdi.

Savas konusunda Vikings'den daha geri bu yapim.

• Söylemiştin daha önce, hala bakacam diye vakit ayarlamaya çalışıyorum :\

• çok iyi oldu çokta güzel oldu nort u zaten çok karıştırdılar ha herkesin snowluğuna kimse karışamaz ha stark o şekil snow olur bolton şu şekil snow olur snow olur ha kıştepesi taa mimar brandondan kalma nadir güzel bir yapıdır amma lakin öyle değildir ha benim diceklerim bu kadar

0|1
    0|0
  • böyle dizileri izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Güzeldi.

0|1
    0|0
  • Henüz izlemedim

0|1
    0|0
  • Tek takıldığım yer khalesi yine coşturdu 😁