Game of thrones 6. sezon 9. bölüm?

sizce winterfeell kim yönetecek?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Sansa Stark alacak yönetimi.
    Bugün şunu farkettim artık krallığı kadınlar yönetiyor cidden.

Khalaesi (Dany Stormborn)
    Theon'un ablası yine yönetime geçme planları yapıyor
    Burada da asıl gücü toplayan Sansa Stark ve abisi de onu endorse luyor gibi geliyor bana.

John, "Snow" olduğu için halk onu takip etmez, ama Stark olduğu Sansa'ya bağlılık yemini ederler ki zaten hala Ned Stark ile Robb Stark'a zaten saygı duyuluyordu.

Ama Baelish cidden yönetime karışacak gibi duruyor çünkü Winterfell'i koruyacak ordu aslında artık Baelish etkisinde olan şu salak oğlanın ordusu. Zamanlama o kadar mükemmel ki, neredeyse Jon'un ordusu yokolduğunda geldiler ve Winterfell'i o ordu ile koruyamazlar.

O yüzden benim düşüncem, Lord Baelish etkisinde bir Sansa Stark yönetimi olur gibi. Tabi Sans ne kadar boyun eğer, ne kadar işbirliği yapar ya da bu ordu için nelere söz verdi bilmiyoruz şu an. Hayrına gelmediğine düşünüyorum bu ordunun.

0|1
    0|0
    • bende sansanın olacağını düşünüyorum ama bealish in bir çıkarı olur mutlaka

• Koy bir daha izle valla :D
      Ben yine izliyorum :D
      as bayrakları as :D
      cf.kizlarsoruyor.com/.../coverd.jpg?12

• :D :D

En İyi Kız Görüşü

• Çok övüldü bu dizi arkadaşlarım tarafından, ilk bölümlere baktım çok sıkıcı geldi, ve cinsellik fazlaydı sence devam etmlimiyim?

0|1
    0|0
    • kesinlikle etmelisin bende başlarda sıkıldım farklı geldi tarihi olduğu için sonra herşey yerine oturuyor sonra pişman oldum nasıl bu kadar geç kalırım diye

• Hım peki teşekkürler devam edeceğim ^^

Erkekler Ne Diyor 10

• Hani şu ölüp dirilen Khaleesinin akrabası olan Karlıdağ soyadlı, hollywood'un erkekleri metalaştırmasından yakınan eleman yönetecek.

0|0
    0|0
  • kevin durant yönetecekmiş

0|0
    0|0
  • İzleyeceğim şimdi.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ne diyelim tamam Starklar sonunda birşeyi kazandılarda.. Yani bir sezonda öldürmesinler şu Starkları. Yazık oldu çocuğa

0|0
    0|0
    • Evet yaa çok üzüldüm o çocuğa

• khalisinin askerleriyiz inş o yönetir :D

0|0
    0|0
  • Peh, starklar aldı bile kardeş sen nerede kaldın.

0|0
    0|0
    • 6. sezon 9. bölüm yazıyor biliyorum aldığını

• Sansa'ya kalmaz, Little Finger karıştıracak orayı.

• 7 ve 8 bölüm yayınlandı mı

0|0
    0|0
  • khalesi

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • bealish yönetmesin sevemiyorum bu adamı son anda yardımı oldu yinede ama

• taht oyunlarını taht oyunları yapan; dizinin en politik, kurnaz ve başarılı bir karakteri. sansa'yı bolton'a yollayan ve şimdi çekip alan yine kendisi. asıl baş düşman bu herif. ben de sevmiyorum ama saygı duyuyorum kendisine.

Kızlar Ne Diyor 1

• bilemiyorum ama ramsay bolton ın ölümüne üzülldüm yaa adam diziye heyecan katıyordu en azından :((

0|0
    0|0
    • ben o ölürken o kadar çok sevindim içimin yağları eridi :D o kadar kötü bir karakter görmedim yaa joffery melekmiş onun yanında :D

• ay ne bileyim psikopattı sosyapattı hatta ama ben izlerken eğleniyordum açıkçası heyecanlı oluyordu bir miktar yastayım :(

Yükleniyor...